Ankara'daki Falcılar

bugün taksimdeki mustafaya gittim kesinlikle paragöz biri değil ve çok net baktı fala kendisi de diyo zaten geleceği allah bilir benimki tahmin diye kandırma gibi bi huyu da yok anı ve geçmişi iyi biliyo onu tavsiye ederim bu arada sıla hangi cafede dedikleri çıkıyor mu?

Arkadaslar ben rukiye meryem eylül sıla mustafa esin bunları begeniyorum. Bunların ayarında başka biri var mı ? Lütfen bu insanlarin nası baktigini bilenler acil cvp yazsın. .

selena ya baktırdn ya fal cıktı mı?

valla kuzum patladı diyemem cunku net tarih vermemişti henüz gerçekleşmedi ağustosta belli olur söyledikleri diğer baktırdıgım fallarda öyle cünkü.. suan sen söyleyince girdim tekrar okudum soylediklerini cunku nerden baksan 3 ay olmus ben unutmustum sen unutmamısssın cıkarsa haberdar edicem seni

valla cok öveni vardı bi ara..bende tam adrese bakmadan daha doğrusu yeni adresine eski çalıştıgı yere gitttim bilmediğim içinde ordaki adam başka birini sıla diye kakalamıştı öylede bi malım zaten yazdımda o baktırdıgım sahte sıla cok rezildi zerre benle ortusen bişi sölemedi :) yani o zamandan aklımda kalmıstı sonra soguyup gitmemiştim kod adı sıla olmayan gercek sılaya sımdı once mustafayı denıycem sonra onuda bi ara denemek istiyorum:)

Arkadaslar ben rukiye meryem eylül sıla mustafa esin bunları begeniyorum. Bunların ayarında başka biri var mı ? Lütfen bu insanlarin nası baktigini bilenler acil cvp yazsın. .
Bi sürü kişiden memnunsun zaten , hala başka birilerini mi soruyorsun :))) biz bi kişi bile bulamadık . !!

Bi sürü kişiden memnunsun zaten , hala başka birilerini mi soruyorsun :))) biz bi kişi bile bulamadık . !!

Bu ayarda birinin ilk falı çok keyifli oluyo çünkü :) 2. 3. Fal aynı keyfi vermiyo bide dedikleri çıktıkça dönüş yapıyorum yeni gittim hepsine ...

kızlar ben konurdaki turunncu cafeye gidiyorum sürekli sinem abla var orda inanılmaz iyi bakıyor sevgilim ailemdekilerin adını verdi tek tek , hatta bi kere fal sonu şu cocuk seni su saatte arıyacak dedi ve tam o saatte aradı korkudan acmamıstım telefonu böyle seylere inanmamak lazım ama insan yinede hayret ediyor :) bu arada kendisi hamile sancılanmıs su an cafede degil sanırım ama yinede arada bakmanızı tavsiye derim :))) baska bildiginiz iyi falcı önerirseniz sevinirim. hatta telefonda akan varsa numara atarmısınız ((

Bu ayarda birinin ilk falı çok keyifli oluyo çünkü :) 2. 3. Fal aynı keyfi vermiyo bide dedikleri çıktıkça dönüş yapıyorum yeni gittim hepsine ...
Soneri denemediysen onu dene bence küre kafedeki bana gittiğimde mustafayla paralel şeyler söylemişti.Bir de efsun yıldız o bende çok fazla şey tutturdu hemde fiyatı da fazla değildi 15ti galiba

nerdedir bu efsun yıldız ?
Tatlım yüksel caddesinde falcıların yoğun olduğu yan yana iki üç apartman varya orda tabelalara bak efsun diye yazıyor ikinci katta olması lazım.Şu an ankarada değilim eylülde gelicem orda olsam çıkınca tam adres verirdim bir buçuk ay beklersen mesaj atarım gelince ankaraya.3. göz fal evi falan varya onun olduğu bölgede

Kızlar ben Baldankabak :) Beypazarında falcı var mı canlar yarın gezmeye gideceğim de bir bakınayım diyorum

Soneri denemediysen onu dene bence küre kafedeki bana gittiğimde mustafayla paralel şeyler söylemişti.Bir de efsun yıldız o bende çok fazla şey tutturdu hemde fiyatı da fazla değildi 15ti galiba
Efsun yildiza bende gittim. Yukselde en son bina hatta solda bi yer 30 tarotu ask karti diye bisey vardi onunla 50 tl oluyor. Begenmistim 1 ay oldu daha cikan bisey yok ama dediklerini genelde hep soyledikleri icin cok ahim sahim diyemem. Bu arada 6. Histe Nurten varmis deneyen varsa yorum alabilir miyim. Iskambil fali bakiyormus baya ovduler merak ettim :)

Arkadaslar merhaba, ben fal kafedeki rukıyeye gıdıyordum ama ordan ayrılmıs sımdı nerde acaba bılenınız var mı???

canım sen bilirsin ama sakın efsun yıldıza gitme hiçbirşey bilmediği gibi birde okurum üflerim ayağıyla birsürü para talep ediyor 1 senedir gitmiyorum. siz bilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…