Ankara'daki Falcılar

Ben de son dönemde bilinen falcılara gittim: mustafa,meryem ve nilgün.üçü de çok güzel ve olmasını istediğim şeyleri söylediler.içlerinden en çok meryemin enerjisini sevdim.çok pozitif biri.anı ve geçmişi bire bir bildi.umarım gelecek de çıkar.mustafa 30tlye 10dk baktı çok kısa bence.bu falcıların söyledikleri size çıktı mı?

merhaba tatlım uzun zamandır görmemiştim seni :)
mustafa abinin dedikleri bende yakın zamanda hep çıkar uzak zamanda da çıkıyor genelde
meryem anı güzel biliyo ama gelecek pek tutarlı değil canım onda, 1 hafta içersinde yaşadığını görüyo, ama meryemin bana ilk baktığı fal çıkmıştı, sonrası %50 si çıktı hep
nilgün kim nerde bakıyo bilmiyorum açıkcası

Canım merhaba:) uzun zamandır baktırmıyordum işler karışınca başladık tekrar:) zaten üçü de aynı şeyleri söyledi umarım yanılmazlar.nilgün evim cafede.senin tavsiye edeceğin bir falcı var mı?

mustafaya ben de gittim aslında hızına yetişemedim ben de ama yazmak istedim söylediklerini unutmamak için yazıp çizdiği bir kağıt vardı ebced yaptı sanırım isimlerle falan. evet çok hızlı sanki doymamışsın gibi geliyor kalkarken ama bir bakıyorsun her şeyi de söylemiş. ne var ne yok anlatmış. az ama öz diyebilirim. verdiği tarihleri bekliyorum ben şu an. ayrıca neslihan ablaya da giittim hem sorularımı yanıtladı hem de terapi gibiydi randevu ile çalışıyor. 1 saat falan sürüyor. kısa ya da uzun fark etmeden 2sinde de aynı şeyleri yazmışım ilginç değil mi :)

Canım ses kaydı yapsaydin izin mi vermediler. Yazacakmisin dinleyecek misin karışır demii. Ben ses kaydı yapıp sonradan da dinliyorum daha iyi oluyordu tabii eskiden dii

Bence de ses kaydı yapabilirsin ben teli masanın üstüne koyuyorum hiçbiri de kayıt yaptığımı anlamadı.kaydetmezsem sonra hepsi unutuluyor.tekrar dinlemek de eğlenceli.neslihan bende geleceği tutturamadı ne yazık ki

Merhaba kızlar forumda yeniyim , önereceğiniz memnun kaldığınız biri var mı şu sıralar çok ama çok ihtiyacım var.

Mustafanin dediği hicbir sey cikmadi. Hatta tersi olan bile oldu. Yine bu kadar adının gecmesine şaşırdım.

aralarında bugüne kadar en iyi olduğunu düşündüğünüz bir tanesinin numarasını alabilir miyim
Verdikleri tarihlere bir sey kalmadi. Cikan olursa onu önereyim.hepsinin söyledikleri seylerde cikan oldu ama esas olay henüz olmadi.

[QUOTE="Minimocha, post: 41754204, member:]Neslihan abla kim nerde ne kadara bakiyor ve bu meryem taynat meryem mi[/QUOTE]
Neslihan abla sude tarottaydi galiba. Cok ozelligi yok. Standart bir fal sayilir ama enerjisi sohbeti fena degildi. Fiyati ucuzdu diye hatırlıyorum

cidden birini önerecek kimse yok mu?

Fiyatina gore iyi diyebileceklerim var. Sakarya 6.histe zeynep var yeni birisi 15 tl fena degildi. Cati'da tuana var 20idi. 3.goz sibel var 20-30 ( ben begendim arkadasim begenmedi) catida askin vardi yine. Karanfil 6.histe kaan var. bunlar denenebilir. en azindan farkli isimler. Digerlerinde zaten is yok. Uzun vadeli baktirmak icin belki mihriye de olabilir.

Hic cikmayanlar da meryem bu meryemin yerine taynata bir kadin gelmis o da kötü. Devrim,sermin, sila, evimdekilerde kötü. Ozellikle gulcan. Mustafa da çıkar gibiydi cikmayanlardan. Rukiye var mesela o da hic tutturamadi. Genel olarak adi cok gecenler bos. Artik denemeyin bile derim.

Bana sılanın Mustafa'nın Eylül'ün Meryem'in bütün dedikleri eksiksiz çıktı hatta geçen gün sıla resmen şoka soktu çok iyiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…