Ankara'daki Falcılar

Canım yıldızın ilk falı iyidir gerisi fos malesef. Şimdi nerdedir bilmiyorum.

6. Histe Nurten varmis. Baktiran varsa yorum yaparsa sevi

Yok direk git bakiyor. Randevu almana gerek yok ben yarin gidicem bakalim :))

Gıttın mı ne kadar para aldılar yıne 30 mu :)) bnde bugun arkadasımı gonderdım baksın dıye ama gıdememıs bnde cuma gunu gıtmeyı planlıyorum

Kızlar Eylül nerde bakıyor ?? Bilenler adres verebilir mi ? Ayrıca randevu almak gerekiyor mu ? Gidenler tavsiye eder mi ? Tşk

arkadaşlar eylül aslında fena değil . tamam çok derin bir falcıdır denemez; ama piyasaya göre iyi . ayrıca bende nokta atışları olmuştu. ama çok umut bağlanmaz.

Merhaba kızlar, biliyorsunuz gittiğim kişileri not alıp tarihler geçtiği zaman yazıyorum . Zehra Hanım'a gidecekler için yazıyorum ; biz iki kişi gitmiştik , bayan gayet konuşkan , sıcak kanlı , hoş sohbet biri . Bize çok derinlemesine baktığını söyleyemem . Kişilik analizini iyi yapıyor , yani karşınızdaki kişinin ruh halı , karakter vs yapılarını güzel tarif ediyor . Çok zaman vermiyor ama bana kısa sürede yani en geç 1 ay içinde olacak dediği olay 3 ay geçmesine rağmen olmadı . Bana da arkadaşıma da bundan Hariç tarih vermedi . Tarih de isim de vermem diyor ( ne işe yarayacaksa artık !!!!) ayrıca bizlere olacak olan olaylarla ilgili yani gelecek ile ilgili 1-2 şey söyledi , onlar da henüz gerçekleşmedi zaten . Genelde geçmişi ve geçmişte yaşanan olayları anlattı .. Bunlar benim deneyimlerim yine de siz bilirsiniz ..

Arkadaşlar özelden sormuş ,gittiğin veya tavsiye edeceğin biri var mı diye ?? Ben de burada Hepinizle paylaşmak istedim çünkü ben insanların gidip boşu boşuna para vermesine üzülüyorum , bu Bakımdan bazı falcılara da umut tüccarlığı yaptığı için kızıyorum . Bu konuda sorumlu hissediyorum çünkü verilen onca paraya yazık , falcılar bizden akıllı değil boşuna bizi sömürmesinler. Malum çıkmayınca Verdiğimiz parayı geri vermiyorlar ... Evim Cafe / arkadaşlar lütfen gitmeyin . Inanın onca kişinin günlük 1-2 dediği 1-2 karekter analizi Hariç hiçbirşey çıkmıyor hemen hemen hepsini denedim , zaten orası büyük bir ticarethane .. Karamel Cafe / inanın hepsi fos , yakında kapanır gibime geliyor zaten ... Dikmen Yasemin / dediklerinin tam tersini yaşadım . .....Zehra hanım / yukarda yazdım zaten , Kişilik analizinde iyi sadece . .....Medyum aslı / Büyü der muska der paranızı alır , uzak durun ....ezel / kızılay:Fasa fiso Ağzı kalabalık sadece ....afra / limon pazarı üstü ; çok iddealı konuşur cin peri , su vs yanılma payım yüzde bir falan der inanmayın , aylar geçti dediğimin bir tanesini yaşamadım . Daha bu liste uzar. Semrin / o da Kişilik analizi ve isimler konusunda iyiydi . Gelecekle ilgili çok nokta atışları var diyemem . Ama şu ana kadar gittiğim geçmişte harika dediğim tek kişi sıla / Pandora idi . Derinlemesine kişileri , geçmişimizi , Duyguları vs hepsini bilir .Beni en çok etkileyen de o oldu zaten . Şaşırarak kalkmıştım masadan . Bana dediklerinden ( gelecekle ilgili ) 1 tane çok önemli bi olay oldu . Ama sadece o kadar , verdiği tarihler geçtiği için ona da tam süper , gidin diyemiyorum . Çünkü söylediği başka şeyler çıkmadı . Ama zamanla çıkarsa yazarım yine buraya . Verdiği tarihler geçtiği için tam olarak onu da çok iyi kategorisine koyamıyorum . Siz falcılara çok takılmayın en iyisi , muhabbetine 10-20 liralık baktırın o kadar . Burada da yazıyor arkadaşlar çok iyi bilen diye bişey yok . 1-2 şey biliyorlar o kadar .hiç birine gidilmez işin aslı .. Sevgiler

Canım
Zingas kiz ben öluyor muyum yoksa :) hani saglik icin bakacaktin :)

Canım allah korusun o ne demek, işten güçten başımı kaldıramıyorum iyi hatırlattın.
Bu arada hepiniz için geçerli birşey söyliyim 25 temmuz-6 eylül arası venüs geri harekette olucak. Cilt bakımı, saç kestirme boyatma, estetik ameliyat, kısacası güzellikle alakalı bir girişimde bulunmak için uygun bir zaman olmayacak. Yaptırsanız bile sonradan beğenmeyeceksiniz. Güzellikle ilgili tüm girişimleri ekimden itibaren yapın. Bu süreçte aynı zamanda eski sevgililer geri döner, kapıda süründürmeden de içeri almayın. Hahahaa

Canımm gerçekten gayet güzel bir yazı olmuş. Ama o buhranli dönemlerde insan gidiyoo veriyoo da paraa offf çok para verdim ben azalttim şimdi ama yinede veriyorumm azicik.
Aynı kişilere gitmisiz aşağı yukarı benim de favorim Sıla. Zehra için an geçmiş tamam gelecek tikkk yokk daha. Semrin de iyi net bildiği şeyler oldu gelecek ile ilgili. Ezel aynı an geçmiş iyi gelecek bekliyorum. Arvaa da iyii yasadim dedigi bii olayi gelecek bekliyorum. Sabredip beklesek aslında daha iyi olurr kii otelemis oluyoruz olacaklari ama tabiii durmuyoruzz. Diğerlerini bilmiyorum ama telde bakan didem iyidir yaşadım dediklerinden ama esas konuya daha var...
Benden de sevgilerrr herkese

Canımm gerçekten gayet güzel bir yazı olmuş. Ama o buhranli dönemlerde insan gidiyoo veriyoo da paraa offf çok para verdim ben azalttim şimdi ama yinede veriyorumm azicik.
Aynı kişilere gitmisiz aşağı yukarı benim de favorim Sıla. Zehra için an geçmiş tamam gelecek tikkk yokk daha. Semrin de iyi net bildiği şeyler oldu gelecek ile ilgili. Ezel aynı an geçmiş iyi gelecek bekliyorum. Arvaa da iyii yasadim dedigi bii olayi gelecek bekliyorum. Sabredip beklesek aslında daha iyi olurr kii otelemis oluyoruz olacaklari ama tabiii durmuyoruzz. Diğerlerini bilmiyorum ama telde bakan didem iyidir yaşadım dediklerinden ama esas konuya daha var...
Benden de sevgilerrr herkese

Canlar Zehra Hanıma fal baktırdım. Özelden isteyen olursa yorum yapabilirim fal ile ilgili.

Gıttın mı ne kadar para aldılar yıne 30 mu :)) bnde bugun arkadasımı gonderdım baksın dıye ama gıdememıs bnde cuma gunu gıtmeyı planlıyorum
Gittim hatta dun gittim ama bekledigim hibi degildi. Cok net seyler soylemedi olada bilir olmayada bilir dedi. Soruyorum bende cozemiyorum diyor 2 ay bekle bakalim dedi :))) 2 ay bekliyeceksem sana niye geldim cok sacmaydi ya kafam deli sorularla kaldim sinir oldum arkadasimla gittim oda cok memnun kalmadi. O sinirle tuana diye birine gittik sakaryada rastgele girdik kahve rek soru 30 dedi surekli isim yazdi ama ailede olmayan isimler tesaduf birisi aradi dedigi cikmis sevincle haber veriyordu. Dediklerim cikar falan dedi. Ama silanin mehtabin istikrarli dedikleri ayni ismi oda soyledi. Bakalim rukiye 2 ay bictigi olaya bu direk bitmis dedi 1 haftada sure verdi cikarsa yazarim :)) ama cok gideni var burda yorum yazani yok gidenler yazsa keske

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…