Ankara'daki Falcılar

Bana sılanın Mustafa'nın Eylül'ün Meryem'in bütün dedikleri eksiksiz çıktı hatta geçen gün sıla resmen şoka soktu çok iyiydi
Bunların hepsi anı çok iyi bilen falcılar ama eylül ve sılanın gelecek ile ilgili dedikleri bana çıkmadı meryem ve mustafa için beklemedeyim

üye olur olmaz burayı da kuruttum :)

Telde bakan didem varr .istanbul topiğinde bayaa meşhur. Bide online fal bakanlar var onlarda da iyi olanlar var. Istersen verebilirim isim ve no.
Ümitsizliğe kapılmayın hemen

Yaaa patladı mı yani kesin mi canım tarih mi geçti somut birseyler mi oldu.

Canim biliyosun cok net seyler net tarihler veriyo. Ne tarihler tuttu ne verdigi olaylar gerceklesti. Ben mayisin ortasinda baktirmistim en gec 10 gün demişti. Ne 10 gün kaldi ne bi sey. Ay gecti. 2 olay vardi hic dedigi gibi olmadi.

Bi sürü insan bi sürü falcıya baktırıyo ama çoğu kişi iyi ya da kötü bi yorum yazmıyo buraya
yazsak halbuki iyisini de kötüsünü de

Tarihlere ben artık takilmiyorum da Evett ama çok iddialı konuşuyor çıkmıyor yada sarkabiliyor insan umutlaniyoo. Ama olmuyor bazen de hersey tersine donebiliyor. Bende olacak dediği olaydan umudumu kesiyorum yavaş yavaş çünkü çok zor olması yaniii.

Bi sürü insan bi sürü falcıya baktırıyo ama çoğu kişi iyi ya da kötü bi yorum yazmıyo buraya
yazsak halbuki iyisini de kötüsünü de
Canım ben artık baktirmiyorum o yüzden yazamıyorum ama doğru söylüyorsun bir durgunluk varr kimse girmiyor yada yazmiyor. Ya fallari patladi ya fallari cikti buraya ugramiyorlar. Ya kimse kalmadi ellerinde baktiracak vs.... vs....

Bide buraya ugrayim dedim. Merhabalarrr. Sanirim herkesin ortak gorusu iyi olan bi falci yok ankrda

evim cafede aylin abla vardı.ben beğenmiştim ama ayrılmış sanırım haberi olan varmı biyerlerden çıkabilir:))

ramazanın hemen ertesi mustafa ve sılayı ( daha önce sıla diye başka bi yere gitmistim bakalım esas sıla nasıl) deneyeceğim varsa öneriniz alabilirim:) cok bile bekledim 1 ay krizlere girdim gene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…