Ankara'daki Falcılar

Kızlar
çıkan fal haberi ile geldim
ama benimki değil. Bi arkadaşımınki. En az benimki kadar sevindim nazar değmesin
özet geçiyorum
çocuk gidince bu defa bunlar bi araya gelemez sanmıştık korkmuştuk ama tarihinden geri arama biçimine kadar zehra didik didik bilmiş
Darısı bizim fallara
bu arada iki zehra var
benim dediğim abidinpaşadaki
Ben bu zehra hanimin fiyatini ve numarasini alabilir miyim ve evi nasil abidinpasa biraz korkunc bir yer ya

Kizlarcim merhaba surekli gittigim falcim istanbula tasindi suan stabil bir falcim olmamakla beraber evimdeki nilgune gittim yine ona gecen sene bu zamankar gitmiştim begenmistim tahminlerimi yorumlarini bu gidisimde de iyiydi beklemedeyim soyledikleri ciksin da keyifle yazayim tartık buraya :KK49:

Kizlarcim merhaba surekli gittigim falcim istanbula tasindi suan stabil bir falcim olmamakla beraber evimdeki nilgune gittim yine ona gecen sene bu zamankar gitmiştim begenmistim tahminlerimi yorumlarini bu gidisimde de iyiydi beklemedeyim soyledikleri ciksin da keyifle yazayim tartık buraya :KK49:
cevabını bekliyoruz o halde :)

Ben bu zehra hanimin fiyatini ve numarasini alabilir miyim ve evi nasil abidinpasa biraz korkunc bir yer ya
Yok abidinpaşa hiç öyle değil daha doğrusu ben de korkup gştmiştim ama evin olduğu yer caddeye çok yakın etrafı kalabalık ve iyi bi muhit

tutturammadığı bak işte şunu salladı ama şunu iyi bildi dediklerin var mı? en yakın hangi tarihi verdi? ne kadar bekleriz yani ? ay ben neden bu kadar çok soru sordum :KK70:

mustafanin teli olan bana atabilir mi bir gideyim
canım son dönemdeki yorumları baya bi inceledim ve sadece senin söyledigin kişi dikkatimi ve ilgimi çekti. o yüzden sana sorayım dedim. ledun ilmiyle bakan kim ve nerede ve kaça bakıyor?:))) adres ya da telefonu varsa söyleyebilir misin?

tutturammadığı bak işte şunu salladı ama şunu iyi bildi dediklerin var mı? en yakın hangi tarihi verdi? ne kadar bekleriz yani ? ay ben neden bu kadar çok soru sordum :KK70:
Odaklandigim bir konu vardi onun uzerinde durdu genelde ne hissettigimi karsima onceden nasil insanlar ciktigini dusuncelerimi bildi,birkac sene konusmadigim yeni baristigim bir arkadasim beni yazliga cagirdi bir yol var emin degilsin gidip gitmemekte eskiden yasanmis kirginlik goruyorum o yuzden emin olamamissin iyi olur gidersen dedi mesela,gecmiste yasiyorsun bu ara dedi eski erkek arkadasimi ozluyordum o gunlerde son olarak gittigim gun basim inanılmaz agridi hic agrimaz normalde senin bugun bir bas agrin var enerjin ondan düşmüş dedi cok sasirdim elimi başıma falan da goturmemistim iki hafta falan verdigi en yakin sure

Cikan fal haberi: evimde ozge diye birine baktırdim birkac hafta once esmer zayif bir kiz,kisilik analizleri basariliydi gercekten bir insani tek kelimeyle nasil tanımlarsan öyle nokta atisi tanimladi,iki harf verdi tip tarif etti boyle bir kizla tartisip gorusmeyi keseceksin dedi ertesi gun hic tahmin etmedigim yakin cevremden bir insanla dedigi olayi yasadim

arkadaşlar falcı zehranın numarasını alabilmek için üye oldum lütfen biriniz numarasını mesaj atabilir mi teşekkürler :)

ankara mamak daki zöhre ana yı duyan varmı

Zöhre Ana falcı değil kii benim bildiğim o hastaları falan tedavi ediyordu psikolojik falan olanları öyle hatırlıyorum. Sen ne biliyorsun onun hakkında

Odaklandigim bir konu vardi onun uzerinde durdu genelde ne hissettigimi karsima onceden nasil insanlar ciktigini dusuncelerimi bildi,birkac sene konusmadigim yeni baristigim bir arkadasim beni yazliga cagirdi bir yol var emin degilsin gidip gitmemekte eskiden yasanmis kirginlik goruyorum o yuzden emin olamamissin iyi olur gidersen dedi mesela,gecmiste yasiyorsun bu ara dedi eski erkek arkadasimi ozluyordum o gunlerde son olarak gittigim gun basim inanılmaz agridi hic agrimaz normalde senin bugun bir bas agrin var enerjin ondan düşmüş dedi cok sasirdim elimi başıma falan da goturmemistim iki hafta falan verdigi en yakin sure
Ay kaçırdım sanırımm. Kim bu bahsettiğiniz?

X