Ankara'daki Falcılar

Bende gittim Mustafa'ya ama bilemiyorum basit Şeyler söyledi bana klasik bildiğimiz eğitim iş falan dedi bazı Noktaları ben düzelttim çoğu şeyi ben kendim söyledim e ben söyleyince yorum yapmak kolay tabi gerçi modunda da değildi o da ayrı yani ben kendi açımdan çok iyi diyemicem

Bende gittim Mustafa'ya ama bilemiyorum basit Şeyler söyledi bana klasik bildiğimiz eğitim iş falan dedi bazı Noktaları ben düzelttim çoğu şeyi ben kendim söyledim e ben söyleyince yorum yapmak kolay tabi gerçi modunda da değildi o da ayrı yani ben kendi açımdan çok iyi diyemicem
Bilmiyorum ki canim ya bu isler karisik allah herkesin gonlune gore versin

vayyy bunların hepsı yenı ısımler yıldızname bakan bıldıgınız kımse varmı bırde bunların ıcınde en cok hangısını onerırsınız?

Şu duvara bakan kadını önerebilirim, ismini hatırlamıyorum ama randevu alacaksan sabah gibi al çünkü yorgun olunca pek tutturamıyor. İlgilenirsen numarasını bulayım.

Mustafa'ya gittim bugün. İlk başta güzel başladı, ortalara doğru baya bir batırdı. Aile düzeniniz birlik halinde dedi. Annen sağlıklı, baban sağlıklı dedi fakat aralık ayında babamı kaybettim ben. Oradan tutmadı enerjimiz. Keşke Sıla'ya gitseymişim bugün

Sıla nerde ve kaça bakıyor? Bana numarasını atabilir misiniz?

Şu duvara bakan kadını önerebilirim, ismini hatırlamıyorum ama randevu alacaksan sabah gibi al çünkü yorgun olunca pek tutturamıyor. İlgilenirsen numarasını bulayım.
bende merak ettim canm nerde ne kadara bakyo nmarasini bulursan bana da yollar msn

kızlar sordum dün arkadaşıma.Bu çocuk bir ara kızılayda bi cafedeymiş fakat şimdi ümitköyde bir yerdeymiş.Geceleri sahne alıyormuş.Arkadaşım çalıştıüı yeri öğrenince haber vericek.Fiyatı 50 tl miş:1shok:
ben onu bunu bılmem aslı yıldız var unlulre bakıyor kendısıde unlu onun üzerıne taanımam ne dedıyse nokta atışı yasadım

ben onu bunu bılmem aslı yıldız var unlulre bakıyor kendısıde unlu onun üzerıne taanımam ne dedıyse nokta atışı yasadım tunalıhılmı caddınsınde celıkler iş haınında unlu asli yıldız onun uzerıne tanımıyrum ınanın

anlamadım ne ama aslı yıldız dehset bakıyor belkı farakansımız uydu desem arkadsımada baktı tek tek cıktı

ben bu aslı yıldıza hiç gitmedim, ama yeri tunalıda bi pasajda seneler önce melek die birine gidince farketmiştim, ben de tam tersi dedikleri çıkmıyor die duydum...
çok hüsran olup verdiği paraya üzülenlerde varmış

X