Ankara'daki Falcılar

meryem ve sıla yı dene

Sakaryadaki Tarot kafede fal bakan Sevilay çok tehlikeli kızlar ona gitmeyin. Hiçbirşey bilemedi. 50 yaşındayım böyle paracı birini görmedim. Büyü yapmayı teklif edip için fahiş fiyatlar istiyor. Birde emniyetten bir sevgilisi var.

Allita Cafe'de Ahsen vardı. Yabancı, sarışın bir kadın. İki, üç arkadaşıma dediği çıkmıştı ben de gitmiştim ama hatırladığım kadarıyla bende pek tutturamamıştı. Neyse bir yine gideyim dedim ama cafeden ayrılmış. Bilen var mı Ahsen'in geçtiği cafeyi?

Canım bende baktırdim ona dedikleri çıkmadı bana da ama ani iyi bilmişti.

Bende de anı bildi. Ya ben aslında Deniz ablaya baktırıyorum fal, iyi de bakıyor ama fiyatları bir öğrenci bütçesini zorluyor biraz. Şubattan beri o yüzden hiç gidemedim. Uygun fiyatlı, iyi bakacak birini arıyorum da bakalım bulabilecek miyim?

Ne kadar a bakiyor deniz bende çok fal baktırmak istediğimde site den isim bulup gidiyorum ama yavaştan bırakıyorum bu işi sağlam bi fal baktirip :)

Kahve ve tarot 50 tl, kahve, tarot ve iskambil 80 tl, kahve, tarot, iskambil ve ebced falı mı ne o da 100 tl

Aynen O yüzden başkalarına yöneldim bende. İskambil falı çok enteresan ama doğru çıkıyor ve karakter analizleri fln cuk oturuyor. İskambil falı bakan yok sanırım Ankara'da.

Ben pek rastlamadım bende suan onunla uğraşıyorum bakmaya çalışıyorum çoğunluk doğru cevaplar geliyor.aksama ist er sen bakabilirim

deniz psikoloji mezunu olduğu için kısa süreli terapi yapıyor sizi allıyor pulluyor postalıyor
daha önce burada birçok arkadaş da paylaştı hatta hocaya yönlendiriyor bir de ordan komisyon ohhhh ...
ama akıllı kadın vesselam... deneyin tabii bir tek dediği çıksın hayret edeyim

Ben üç defa gittim. Zaten çok sevdiğim bir arkadaşımın hocası olduğu için tanıdım kendisini. Üçünde de memnun kaldım. Sadece belirttiğim gibi ekonomik yönden fazla pahalı. Hocaya yönlendirmedi beni gittiğim her seferde. Bunu ilk defa duydum sizden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…