Ankara'daki Falcılar

Bencede fal enerji işi ama su da bir gerçek ankara da çok iyi bir falci yok.deneyimledik gördük bunu ben bi mihriye diye okudum sanırım o falci ya gitmedim.birde katina baktir mak istiyroum ankara da denk geleniniz oldu mu ?
Mihriyeyi ben de çok duydum bulamadım

Ben bugun Birsene baktirdim..
Ama butun enerjim auram ne biliyim daha da baska ismi ne ise hepsi gitti..
Baktirdiktan sonra bi agladim bi agladim. Kendimk durduramiyorum ve cok gerildim cok sinirlerim bozuldu..

Neden oldugunu bilmiyorum ama enerjimiz mi tutmadi acaba bilemiyorum.
Simdi kahve yapip kaoatacagini soyledi sonra da ararsin dedi. Kahvesini icti kapatti sanirim ara dedi aradim.
Genel olarak bir kacv seyi evet bildi. Ama bana acik secik bir sey soylemedi.
İlk once yolun var diye girdi konuya. Sevgilimle ilgili bisey bilemedi. Cok zitsiniz diyor bize. Hayir biz birbirimizi cok seviyoruz cok da iyi anlasiyoruz dedim. Yani istediklerimi soylemedigi icin mi yoksa duymak istedigimi duyamadigim icin mi bilemiyorum, kadinin baktigi fal bana iyi gelmedi.

Bir kere baktirmak istedigimde dusunemedim ama su an mesela aklima takilan benim yerime kahve iciyosun ve ona gore beni ve hayatimi ortaya dokmeye calisiyosun. Nasil cikabilir? Nasil tutabilir. Ya da nasil yararli olabilir. Bilmem belki o akahveyi ben icsem, ya da yaninda olsam tamam diyecegim belki ama, bilemedim..

Ama burada da cikti diyen var ani bildi diyen var. Var da var yani. Ama ani tutturamadi oyke de bisey var. Her falcinin olacak dedigi seye bu olmayacak dedi.
Blimiyorum artik. Bu fal olaylarindan ciddi derecede enerjim bitti..

Hangi birsen bu
goptaki mi
sokulludaki mi

Bildiğim kadarı ile sokulludaki telde bakmıyo
Kafana takma fala çok bağlanma Allah bilir neticede hiç moralini bozma
Zaten kahve telvesinden bakiyosa bencedr telefonda bakmamali. Yok tatlim bi sure bende takilmicam artik ciddi enerjim gidiyor ve bugun cidden cok fenaydim..

Valla sanirim sokullu diyolardi. Ben istanbuldayim telde baktirdim

Kiz cidden uzuldum, zira ben onerdim burda.

Enerjiniz tutmadi sanirim. Benim ve burda baktiran birkac hatunun ruh halini vs cok iyi bilmisti. Sana ani bile bilmedigine gore bence seninle uymamis, dedikleri de cikmaz o yuzden bence hiiiiiiiiiiiiiiiiic takilma. An tutumuyorsa gelecek hic tutmaz zaten, o konuda icini ferah tut derim. Bunca yildir fal baktiriyorum vallahi bu fal sana cikmaz uzulme derim

Bir de ufak bir tavsiyem var bilmem ister misin, madem berabersiniz guzel de anlasiyorsunuz, adam yaninda bence fal baktirmayi gec derim:) Bos yere ugursuzluk ve agirlik.

Son düzenleme:
BOMBAAA kızlar!!!! Evetttt bana denilen şey olmaya başladı öyle Üzgünüm kiii kafam karışık kazan gibi. Benim durumum zatennnn çok çok karışıkti iyice karışacak ama tutuyor galiba denilenler. Daha fazla merakta birakmiyayim sizi bana AVRA , ZEHRA , SILA , EZEL VE SEMRIN demişti bu adam evlenecek ama sen yinede olacaksın diye. Hele Semrin ki adı çok da burda geçmedi ayını bile söyledi biraz önce watta resmini koymuş ellerinde çiçekler damatligini giymiş eeee belli ki kız istemeye gidiyor. Kafanızı yormayin canlar bizim durum karışık evlenecegini biliyordum zatennnn öyle de olması gerekiyor bizim asla biraraya gelmemiz mümkün değildi. Biz birbirimizi hep sevecek ama Vuslatı olmayacak bir sevdaya düşmüştük. Bana hepsinin söylediği evlensede ki evlenecek hep aklında olacaksın seni hiç unutmayacak ve ara ara da olsa goruseceksiniz.
Kızmayın kinamayin çünkü ben kinadigim bir duruma düştüm en çok karşı geldigim asla olamaz olmamali dedigim şeyi Rabbim bana yaşattı yinede şükür olsun diyorum Rabbim yazdı ama öyle güzel bir uyarı yapti ki bana beşeri aşkla beraber İlâhî aşkı buldum yaşadığım bu yazıyla. İçim acıyor kanıyor gibi yüreğim ama ne yapabilirim duâ etmekten başka.
Ama kaderimizi bir yazan Rabbim ayrılık yazdiysa da boynumu Büker yasadiklarima hamd ederim.
Şimdi bunu okuyunca kizarsiniz kinarsiniz sasirirsiniz üzülürmusunuz acir misiniz bilemem bende dışardan okusam tuhaf bir durum derdim.
Evlensede ben olurmuyum beni hala sever mi düşünür mü bilmem olmamam gerektigimi biliyorum ama o da olmaması gereken bir gönülde ne yazik ki.
Avra ; Siz birbirinizin sabit kaderisiniz başkaları olsa da hayatlariniz da hep seveceksiniz birbirinizi dedi.
Sıla ; Sizin kaderleriniz birbirine bağlı resmi nikah yok sizde ama ilahî bir nikah var gibi birşey demisti.
Semrin ; Evlenecek ama sen hep olacaksın hayatinda.
Ezel ; O da ayni ayrılık yok dedi.
Bir tek Didem bu adam evlenemez evlilik yolu kapalı demişti. Haziran da güzel şeyler olacak arayacak dedi falan çok güzel aradi maşallah
Evlenecek olacağını zaman olarak da bildiler hatta ailesinin kız aradigini falan bildiler yani süreci nasıl kız aradiklarii falan bildiler evlenmek zorunda olduğunu ailesinin bulduğu kızla evleniyor. Şu an çok kötüyüm. Valla ne isterseniz yazın kafamı dağıtmak istiyorum içimi bosaltmak istiyorum hickirarak ağlamak istiyorum tikandim yolun sonundayim.

cok uzuldum senin adina canimmmAllah yardımcımız olsun... semrin nerde ne kadara bakiyo bbilgilndrr misin

cok uzuldum senin adina canimmmAllah yardımcımız olsun... semrin nerde ne kadara bakiyo bbilgilndrr misin

Semrin olduğu kafede meşruiyet de madonun sagindan girince garaj kafenin oldugu bina Pandora kafe 4. Kat. Valla ben Rumi kart diye bir şey bamisti 80 tl

bana zehra ablanın numarasını yollar mısın canım, tesekkür ederim.. :)

gizzz leyla nın numarasını bana da yollar mısın? :)

Canim kardesim madem seni seviyor seninle evlenseymis?? Benim bildigim seven adam nikahi basar gecer. Annesinin buldugu kiza gidiyorsa su durumda ya sevmiyordur ya da adam degildir.

Bence adam degil. Ne demek nisanli midir nedir artik bu haliyle seni aramak?? Sana yazik degil mi? Kesinlikle yuz verme derim. Adam olacaksa arasin, boyle sey mi olur?

Ben anlamiyorum bu herifleri madem sen aklindasin neden baskasiyla evleniyor, manyak mi??

Manyak mi, hasta mi ne bence kafani yorma bu herife.

Desiklerinin cikmasıni istedigim falcilar sila, zehra, tuana,aşkın, neslihan, mihriye. Hem cikmasini hem cikmamasini istedigim mustafa. Muhtemelen de hicbiri çıkmayacak. Kendime cok üzülüyorum ya böyle gittiğim falcilari yazarken farkediyorum ne kadar cok olmus ki daha 15 20e baktirdigim bi cok falcidan bahsetmiyorum bile. Didemden sonra isteğim gitti ama iki haftayı geçti mesela. Dediği cikmadi ama fal olayindan sogumami sagladi en azindan. Bu da bi sey diye düşünüyorum.

Ahh kuzum yazdıklarımı okuyunca tabi ki böyle yorum yapman doğru da. İşte karışık bizim durumlar yapması gereken bu offff offff

Canım yaaa senle konuştuk biliyorsun aynı zamanda bunlarin hepsi bana goruseceksiniz de dediler haziran ve Temmuz gibi acaba veda bulusmasimi olacak. Yani fallar patladi mi patlamadi mi kafam karisti. O kadar eminler ki görüşme olacak diye. Hiç bu hale dusecegim aklıma gelmezdi aşkın beni böyle deli divane edecegine inanmazdim. Ağlayarak yazıyorum ama böyle aşkı yaşadığım için de çok mutluyum zatennnn Vuslat varsa Aşk olmaz demişler biz de Vuslat yok olamaz.

Sıla
zehra
ezel
semrin
telefonlarını verir misiniz bana

Arkadaşım Zehranin numarasini sildim yok. Sila ve semrin aynı yerdeler pandora cafe mesrutiyette madonun oldugu yerden sağa gir garaj cafe var o binanin 4. Kati.
Ezel sakaryada cicekciler varya orda Yöre cafede. Git bakalım Şansın bol olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…