Ankara'daki Falcılar

Kiz cidden uzuldum, zira ben onerdim burda.

Enerjiniz tutmadi sanirim. Benim ve burda baktiran birkac hatunun ruh halini vs cok iyi bilmisti. Sana ani bile bilmedigine gore bence seninle uymamis, dedikleri de cikmaz o yuzden bence hiiiiiiiiiiiiiiiiic takilma. An tutumuyorsa gelecek hic tutmaz zaten, o konuda icini ferah tut derim. Bunca yildir fal baktiriyorum vallahi bu fal sana cikmaz uzulme derim:KK60:

Bir de ufak bir tavsiyem var bilmem ister misin, madem berabersiniz guzel de anlasiyorsunuz, adam yaninda bence fal baktirmayi gec derim:) Bos yere ugursuzluk ve agirlik.
Üzülme bebek.
Dediğin gibi tutmadı enerji sanırım. Sonuçta herkes iyi dediği insanları burada öneriyor bende dahil.

Evet beraberiz, evet birbirimizi çok seviyoruz, ama imkansız bir aşkımız var bizimde ne yazık ki..

Kafenin
Arkadaşım Zehranin numarasini sildim yok. Sila ve semrin aynı yerdeler pandora cafe mesrutiyette madonun oldugu yerden sağa gir garaj cafe var o binanin 4. Kati.
Ezel sakaryada cicekciler varya orda Yöre cafede. Git bakalım Şansın bol olsun
kafenin de mi numarası yok yaa gittiğimde bekliyemem ki randevulu olmalı

Canım yaaa senle konuştuk biliyorsun aynı zamanda bunlarin hepsi bana goruseceksiniz de dediler haziran ve Temmuz gibi acaba veda bulusmasimi olacak. Yani fallar patladi mi patlamadi mi kafam karisti. O kadar eminler ki görüşme olacak diye. Hiç bu hale dusecegim aklıma gelmezdi aşkın beni böyle deli divane edecegine inanmazdim. Ağlayarak yazıyorum ama böyle aşkı yaşadığım için de çok mutluyum zatennnn Vuslat varsa Aşk olmaz demişler biz de Vuslat yok olamaz.
Canim biliyorum. Bana da aşağı yukarı hep ayni tarihleri verdiler. Beklemem lazim ama artik bakalim olursa olur. Hayirlisi olsun hakkimizda ne diyeyim

Butun fallarim patladi. Baktirdiklarimi sirasiyla yaziyorum burdaki konularada yapistiracagim.
1- Elmira
2- Yigit
3- Burak
4- Naira şuman
5- Selim (izmir)
6- Selena
7- Bilgehatun
8- Fama
9- Huma Bal
10- Zehra (Ankara)
11- Marziye (Kirikkale)
12- Birsen (Ankara)
Siz siz olun fallara umutlanip hem hayallerinizi hem de paranizi ziyan etmeyin.

Butun fallarim patladi. Baktirdiklarimi sirasiyla yaziyorum burdaki konularada yapistiracagim.
1- Elmira
2- Yigit
3- Burak
4- Naira şuman
5- Selim (izmir)
6- Selena
7- Bilgehatun
8- Fama
9- Huma Bal
10- Zehra (Ankara)
11- Marziye (Kirikkale)
12- Birsen (Ankara)
Marziyeye baktirmissin galiba gerci patlamis ama nasil bakiyo biraz bilgi verirmisin?

TIKLA > En Tarz Üye Yarışması ✄ Bohem Giyim Tarzı

96410-1433244758-d9f797196d1660c93fae03c4ddff7ae1.jpg

Durup durup kendime sinir oluyoru. Didemin fali çıkmadı. iki kere mesaj attim donus bile yapmadi. Parayi aldi isi bitti. Bi daha boylelerine para kaptirmiycam ya. O nezaket o narinlik hepsi yalan dolan.

1- Elmira
2- Yigit
3- Burak
4- Naira şuman
5- Selim (izmir)
6- Selena
7- Bilgehatun
8- Fama
9- Huma Bal
10- Zehra (Ankara)
11- Marziye (Kirikkale)
12- Birsen (Ankara)

world ne oldu, ne durumdasın ? İnşallah çok üzülmemişsindir.

Durup durup kendime sinir oluyoru. Didemin fali çıkmadı. iki kere mesaj attim donus bile yapmadi. Parayi aldi isi bitti. Bi daha boylelerine para kaptirmiycam ya. O nezaket o narinlik hepsi yalan dolan.
dün gece iki kişinin gecikmeli olarak kısmen çıkmış falı didemde. Umarım seninki de gecikmeli de olsa çıkar
ben de ulaşamadım sana has bi tavır değil
yoğunluktan yeni randevu bile alamadım sanırım yine yoğun bi dönemde

Didem işin kurdu olmuş. Biz sanki bi odaya toplaştık ayy şu saatte şu fal bakacak diye bekliyoruz başka işimiz yok. 7 de ara 8 de ara vs. Ararsın 2 saat telefon meşgul bu ne demek bana randevu verdiği saatte başkasına fal bakıyo demek. Whatsappa cvp vermemeler mesajı görmedim demeler en son yalanlar dolanlar. Falı da çıkmaz. Burada 2 kişi iyi dedi diye bişey sanıyo kendini. Kusura bakmayın da hepimiz için konuşuyorum okumuş, okuyan insanlarız ama ne kadar vasıfsız cahil insan var ağzı laf yapıyo diye bir sürü para kaptırıyoruz. Kimsede değil bizde suç.

Didem işin kurdu olmuş. Biz sanki bi odaya toplaştık ayy şu saatte şu fal bakacak diye bekliyoruz başka işimiz yok. 7 de ara 8 de ara vs. Ararsın 2 saat telefon meşgul bu ne demek bana randevu verdiği saatte başkasına fal bakıyo demek. Whatsappa cvp vermemeler mesajı görmedim demeler en son yalanlar dolanlar. Falı da çıkmaz. Burada 2 kişi iyi dedi diye bişey sanıyo kendini. Kusura bakmayın da hepimiz için konuşuyorum okumuş, okuyan insanlarız ama ne kadar vasıfsız cahil insan var ağzı laf yapıyo diye bir sürü para kaptırıyoruz. Kimsede değil bizde suç.
Kesinlikle katılıyorum. Zaten kendime kızıyorum. Burda isim duy peşinde kos randevu al. Bekle bi dünya. Artik zekamdan şüphe ediyorum. Iyice abartmisim fal olayını. Didemden sonra baktirmadim. Zaten o da cikmadi. Düzgün birini bulana kadar baktirmayi düşünmüyorum. Bekle bekle sonuc olmayınca kendimi mal gibi hissediyorum. Bir senedir boşu boşuna umutlandigimla kaldim her falda.

dün gece iki kişinin gecikmeli olarak kısmen çıkmış falı didemde. Umarım seninki de gecikmeli de olsa çıkar
ben de ulaşamadım sana has bi tavır değil
yoğunluktan yeni randevu bile alamadım sanırım yine yoğun bi dönemde
Pek çıkacak gibi degil. Ama cikarsa yazarim ben de.

hadi patlayan falları ben de yazayım.
güya ben işte bu ay falan evliydim bu adamla. adamın hayatında başka biri var artık, mutlu da. ben de başkalarıylayım. dönüş olasılığımız yok. ne onun için ne benim.

o bitirdi tabiki. hani benim herhangi bir yoldan sapmam, müdahalem olmadı.

elmira: evleneceğim adam buydu, değilmiş.
yiğit: marttan itibaren her şey çok güzel olacaktı, olmadı.
burak: yine evleneceğim adam buydu, mayısta falan çok mutlu olacaktık.
gülsüm: adamın yüzü bana dönüktü, bugün yarın arayacaktı.
eylül: çok eski baktırdım o dönemkiler tutuyordu ama o da geçtiğimiz yıl bu yıl için mayıs evlilik demişti. tutmadı.
gülşen: bu adamla olacaktım ama zor olacaktı. evlilik kesindi. tutmadı.
derya: tutmadı detay hatırlamıyorum.
mantıcı aysu: barışıp imam nikahı vs yapacaktık, barıştık ama tutmadı geri kalan. mutlu olmadık bidaha.
ümran: kesin barışıyorduk.
murat: bu tamamen reklamdı oyuna gelmiştim, katmaya bile gerek yok.

daha saysam bin tane çıkar. son iki sene öyle düşünün. online falcıları da var bunun. kimse bana ayrılacaksınız demedi. ben hep bi umut bekledim. umut da ister istemez mahvetti. her falcıdan çıktığımda "biraz daha diren" dedim kendime. "bu adam senin" dedim. yok öyle bir şey kızlar.

3 liralık telwede de baktırdım, 200 liralık da. sonuç ortada.
boşa umudu artırıp işkenceyi uzatmayın.

kendime gelmem çok zaman aldı o yüzden geç yazabildim.

umarım fal baktırmanıza gerek olmayacak kadar mutlu olursunuz.

Kesinlikle katılıyorum. Zaten kendime kızıyorum. Burda isim duy peşinde kos randevu al. Bekle bi dünya. Artik zekamdan şüphe ediyorum. Iyice abartmisim fal olayını. Didemden sonra baktirmadim. Zaten o da cikmadi. Düzgün birini bulana kadar baktirmayi düşünmüyorum. Bekle bekle sonuc olmayınca kendimi mal gibi hissediyorum. Bir senedir boşu boşuna umutlandigimla kaldim her falda.
şüphe mi! canım burada adı geçen her falcı reklamını iyi kötü yapıyo şüphesiz. ben de salak gibi hissediyorum sorma. ne zaman ki fal baktırmak, eğlence işi olmaktan çıktı o zaman bana zarar vermeye başladı işte. artık kendime gideni bekleme, gelene salakça davranma, akışa bırak diyorum. çünkü eskiye saplanarak fırsatları da kaçırıyoruz.

didem de bakacağım demişti, isimleri falan aldı bidaha ulaşamadım.
yiğit'te de bi fal hakkım vardı parasını yatırmıştım, bakıcam bakıcam dedi, kayboldu. benden sonra onlarca kişiye baktı.

iyi bir sektör bu. (!)

şüphe mi! canım burada adı geçen her falcı reklamını iyi kötü yapıyo şüphesiz. ben de salak gibi hissediyorum sorma. ne zaman ki fal baktırmak, eğlence işi olmaktan çıktı o zaman bana zarar vermeye başladı işte. artık kendime gideni bekleme, gelene salakça davranma, akışa bırak diyorum. çünkü eskiye saplanarak fırsatları da kaçırıyoruz.
Benim iliskimde şükür bi sorun yok ama aldatilacaksin deyip beni paranoyak yapan da oldu yüzük takacaksin diyen de ikisi de olmadı. Ne ayrildim ne yüzük taktim. Is icin de bi tane bile cikan olmadi. Bekle bekle zaman da gecmis. Bir seneyi devirmisim. Fallara göre kariyerimin zirvesinde olman lazimdi.

X