Ankara'daki Falcılar

Bana da ne görüyorsun dedi ben bi tanesinde Yüzük gördüm ki o zamanlar öyle bişey yoktu imkansızdı şuan evleniyorum

Bana da ne görüyorsun dedi ben bi tanesinde Yüzük gördüm ki o zamanlar öyle bişey yoktu imkansızdı şuan evleniyorum

Aaaa yüzük mü gördün gerçekten benim gördüğüm misket ve içinde ki beyaz şeyler aslında yaptığı yorum birebir hayatimda şu an olayla aynıydı demek ki dedikleri doğru ki sana dediği çıkmış demek ki bana dedikleri de çıkacak o zaman inşallah da cıkar sevindim yine içimi bir umut kapladı

Avra telefondan bakarmı

Bide canım sana ne kadar zamanda çıktı söylediği ve başka şeyler de bildimi Avranin bana daha önce baktiklari da cikmisti yine de insan tam anlamıyla inanamiyor

Benim Sevdiğim bi adam vardı yıllardır fala giderim hepsi de gelecek olacak dedi avra olmayacak dedi sen başkasıyla evleneceksin dedi o çok geç yıllar sonra sana gelecek dedi bende o sıra Sabırla onu beklerken başka biriyle tanıştım evlilik niyetiyle tanıştık evet dedim ha unuttum mı öbürünü hayır köpek gibi seviyorum ama gelmeyecek biliyorum bende önüme baktım mantık Evliliği yapıcam ama seviyorum da sonuçta çünkü onun doğru insan olduğuna inandım ve bi yola girdik bakalım kısmet bana seneye evleneceğimi söyledi avra ve henüz tanımıyorsun bi arkadaşın tanıştırcak dedi ve Öylede oldu ama ben bu kadar erken beklemiyordum ona şaşkınım hoş artık fal da baktırmıyorum

Bide canım sana ne kadar zamanda çıktı söylediği ve başka şeyler de bildimi Avranin bana daha önce baktiklari da cikmisti yine de insan tam anlamıyla inanamiyor

1 ay oldu herhalde. Ama bi dediği şeyi hiç unutmam bana bi Ölümden bahsetti ona inanamadım ona da söyledim bu dediğinize inanmıyorum diye baktı baktı başkası olacak dedi 3 yıl sonra eski sevgilimin geri döneceğini söyledi sen o zaman mutlu bi Evliliğin olacak onu dönüp bakmayacaksın dedi o çok pişman olup seni kaybetmiş olacak sense mutlu bi yuvada huzurla yaşayacaksın dedi Allah bilir tabi ama Rabbim de karşıma öyle güzel düzgün bir beyefendi çıkardı tamam dedim bu benim evleneceğim adam

Caniim hayirli olsun mutluluklar diliyorum ♡
Avra nerede ne kadara bakiyor

Ayyy canım yaaa öbürünü hala seviyorken nasıl evleneceksin ki iyi düşün evlilik çok zor insan sevdiginden bile soguyor ki evlenince sevdigin başka iken sana zulüm gibi gelir sonra inşallah duygularin degisir öbürünü unutup evlenecegin kişiyi çok seversin kii doğru insandır umarim

Yüksel de limon bazarrin oldugu binada 4 kat özüm kafede canım yazdim sana da yazayım kahve tarot 80 su iki kati pazarlik yap bizede yorum atin gidenler
vayy canına 80 tl mi ben öğrenciyim ya veremem o kadar ben gidemem o yüzden indirim de yapsa bile en fazla 60 düşer ki su falı 2 katı diyorsunuz

Avra telefondan bakarmı

Canım yaaa bakmıyormus çünkü doğru ben unuttum Avra bileginizi tutup göz teması kuruyor duâ okuyor size bakarak biraz ürkütücü gelmişti bana ilk gittigimde ama sonra alisiyon o yüzden telde bakamazmis Şimdi sana bunları yaxarken aklim karıştı zihnimizi okuyor o yüzden tak tak söylüyor anı offff gerçi olacak dedigi de olmuştu

vayy canına 80 tl mi ben öğrenciyim ya veremem o kadar ben gidemem o yüzden indirim de yapsa bile en fazla 60 düşer ki su falı 2 katı diyorsunuz

Aynen canım ben calistigim halde onu vermek için zorlandim da gerci son ikiaydir 600 tl para vermisim fallara deli gibi ogrenciysen hhiç bulasma kuzum yazık ananin babanın parasina kıyma

Aynen canım ben calistigim halde onu vermek için zorlandim da gerci son ikiaydir 600 tl para vermisim fallara deli gibi ogrenciysen hhiç bulasma kuzum yazık ananin babanın parasina kıyma
600 tl miiiiii ben baktırmak istiyorum arada çünkü fal bakan kendi falına bakamıyor malesef, yani denedim ama bir şey çıkmıyor ya da ben göremiyorum. bu yüzden de birilerine ihtiyaç duyuyorum.

600 tl miiiiii ben baktırmak istiyorum arada çünkü fal bakan kendi falına bakamıyor malesef, yani denedim ama bir şey çıkmıyor ya da ben göremiyorum. bu yüzden de birilerine ihtiyaç duyuyorum.

Valla utandım kendimden ben de deli gibi nasıl verdim diye kizip duruyorum şimdi ama bi bunalmistim o dönem simdi rahatim gitmiyorum gitmeyecem de beklemem gerekiyor sabretmem gerekiyor onu anladim Rabbim yinede bırakmıyor elimi huzuruna kabul ediyor çok şükür çünkü fallara baglanmiyorum kör körüne degisebiliyor kaderimiz duâ edince onu bilip ona inaniyorum . Bu arada senin fal bakiyor olman da güzelmiş sen bak bize sana verelim biraz da para Sen mesela üç tane fincan olsa biri srnin olsa ama sen bilmesen hangisi senin acsan baksan dami olmuyor kendi falini tanıyor musun hemen kafamda deli sorularr

Selam kızlar , Yazılmış bilgi vermeyen dedim . Avra boş iş . Anı kötüydü gelecek tamamen fos . Kadın tıkanınca ne tarih verebildi ne de isim yuvarlak konuştu . Hatta 3 yıllık zaman dilimi verdi )) ama olmaz dediği şeyler oldu . Arkadaşım da memnun kalmadı dediklerinin tam tersini Yaşadı . Sizi Arapça biliyorum , kalp gözüm açık , ilim sahibiyim , göz teması vs vs diye hipnotize edip etkilemeye Çalışır . Kanmayın bence .1 ay sonra kesin olacak dediği şey 4 ay geçmesine rağmen olmadı . Paranıza yazık . Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…