Ankara'daki Falcılar

malesef ki anlıyorum kendi fincanımı açınca çünkü hiçbir şey görmüyorum. bu arada bazen bakabilirim fincan fotosu gönderirseniz. ama bu gün biraz yoğunum. yalnız ücret almıyorum :) para karşılığı olunca enerjisi kayboluyor insanın

En son dideme baktirdim. Cikmayinca ciddi hayal kırıklığı oldu. Avrada oyle olacaksa hic bulaşmayim diyorum diğer yanimda baktirmak istiyor.

bende daha dün baktırdım ama malesef geçmişi dahi bilemedi bide hayır öle değil dedikçe sinirlendi:)7.5 liralık falcılar bile daha iyi bakabılıo denkgelirse emin olun

Benim yazımın altina yazmissin şu cümleni anlamadim "Yazılmış bilgi vermeyen dedim".

Şöyle ki ben paylaşıyorum yasadiklarimi tabii ki tirt olanlar soylenmeli bana dedigi cikmisti ki hemde haftası dolmadan aynı zamanda anı bilmemesi beni şaşırttı çünkü hem anda hem geçmişte oldukça memnun kaldım bildikleri karsisinda. Babamın ameliyatini tehlikeyi atlattigini söyledi ki by pass oldu babam. Haaa şu konuda haklısın zihin okuyor olabilir çünkü cinlerim yok ama perilerim var diyor. Diğer gittiklerimizin de cinleri var yoksa nerden bilebilirler ki. Didem telefon da bile döktü saçtı ortaya herseyimi oda cinlerim var ama onlarla bakmiyorum çünkü onlar yalan da soylerler dedi. Paraniza yazık demişsin evet o konuda haklısın çünkü o kadar para vermeye degmez eş değer aynı şeyleri soyleyip 30 -40 alanlar var. Ben de iki arkadaşımla gittim biri hiç mi hiç begenmedi bilemedi falan dedi diğer ark beğendi herseyini bildigini soyledi ve şu an dediklerini kismen yasamaya başladı bile. O begenmeyen arkadaşım taaa giderken bile tereddüt icindeydi günah olduğu için kendiyle celiski icindeydi ve kendini kapattı yada biz çok açık gidiyoruz ki herseyimizi biliyorlar. Benden de size sevgiler

Attım canım Yüksel de limon bazarrin oldugu binada 4 kat özüm kafede pahalı ama kahve tarot 80 falan suyu hic sormayin iki kati nerdeyse pazarlık yapin acindirin kendinizi biraz iniyor
Dün ben de avraya kahve tarot baktırdım. Tarotta hata payım %10 dedi. Siz su falı dışında tarot baktırmışmıydınız ve olacak dedikleri çıkmışmıydı?

Dün ben de avraya kahve tarot baktırdım. Tarotta hata payım %10 dedi. Siz su falı dışında tarot baktırmışmıydınız ve olacak dedikleri çıkmışmıydı?

Önce zaten kahve tarot baktirmistim onda dedikleri çıkınca su baktirdim ama yine suya bakarken tarotla devam ediyor aynı şeyleri söyledi gerek yokmuş diye düşündüm suya çok değişik bir şey bekliyordum değilmiş . Anı bildi suda dediklerini bekliyorum olacak dediklerini. Arkadaşım kısmen yasamaya başladı zaten onun olayı harekete gecmisti gelismesi Avranin dediği sekilde oluyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz hiç memnun olmayanlar var ki Anı en azından bilir çünkü çok etkileniyorum ben ondan farklı ürkütücü. Bildikleri oldumu siz fe an ve geçmiş ve olacak dedikleri şeylerin oluru var mi atti mı yani

Kahveyle başlamıştı benimki, kahvede çok andan bahsetmedi, olacak şeylerden bahsetti. Hayatımdaki kişinin beni üzdüğünü söyledi o konuda haklıydı ama zaten bir insanın aşk hayatı iyi olsa niye fal baktırmaya gider ki o kişiyle ilgili olacak olan iki alternatif var zaten, ya bitecek ya devam edecek. Avra devam edeceğini söyledi ama durum çok umutsuz, Allah'tan ümit kesilmez diyorum, yaşayıp göreceğim. Ama sonuç itibariyle güzeldi, tıkanması olmadı, tutarlıydı, doyurucu bir faldı. Belki ilerde su falını da baktırırım.

Sıla dan daha iyiydi. Sıla ağzımdan laf alıp benim söylediklerimi onaylatıyordu bana

Merhaba kızlar bayadir sizi uzaktan takip ediyordum üye olayim dedim.bende yıllardır fal baktiririm 1 kişinin tam dediği çıkmadı parça parça o da işte yeterli gelmiyor
evim cafe sevda ya 2 sene önce baktırdim ani çok iyi bildi ama gelecekle ilgili dediği hiç bişey çıkmadı.
Evim gulcan ani iyi biliyor 1 2 dediği çıktı gelecekle ilgili temmuz dedi bi olayla ilgili temmuz bişey kalmadı bakalım cikacakmi
Gırgır demet ilk fali güzeldi ani iyi bildi detaylı baktı ama gelecekle dediği hic bişey cikmadi 2.gittiğimde tam bir fiyaskoydu
cidan Figen o dönem herkesin olur dediği bir şey için ısrarla olmaz dedi ve onun dediği gibi gelişti ama onun dışında hiç bir şeyi bilemedi 3 sene önce falan baktirmistim ona da
turuncu Berrin di sanırım adını hatirlayamiyorum onun da dediği hiç biseu çıkmadı sanirim
Sude Neslihan onunda dedikleri çıkmadı kişi yorumlamasi analizi iyi düşüncelerini falan söylüyor ama yeterli değil
taynat meryem ona da ne umutlarla gittim ama 1 tane dediği çıktı gerisi boş

Daha hatırlayamadigim falcilar var aklıma geldikçe yazarım.burdan duyarak avra ya gittim bende 60 a düştü yanindayken aurasina çok fazla alıyor etkiliyor ama su olacak dedi tam tersi oldu diğer dedikleride olaylarla çok ters şeyler

Evim cafeye gidilmez ya. Hele o Gülcan tek dediği çıkmadı. Meryem, Gül, Rukiye, Muğla Gülsüm, Cengiz, yine turuncu cafede bi kadin vardi o, Nur, Dilca cafe mi ne ordaki sahtekar ve net dolandiri olan Sultan, Bahar bunların hepsi yalan. Paranızı ziyan etmeyin.

Sıla dan daha iyiydi. Sıla ağzımdan laf alıp benim söylediklerimi onaylatıyordu bana

Bazı arkadaşlar karşı çıkıyor ama ben kesinlikle fala bakanla enerji tutması konusuna inanıyorum bazen olmuyor herkesin iyi dediği sizde tirt cikabiliyor ki Sıla için de aynı şey geçerli ondan da hiç ama hiç memnun kalmayan bayagi var memnun olanda var tabii. Enerji ve kendinizi fala giderken nasıl hazirladiginiza bağlı. Parama kiyamiyorum valla birgün yapacam ama hiç bir konuya takilmadan yogunlasmadan öylesine kafamda saçma sapan şeyler dusunerek hatta şarkı soylerek gidecem ki kafamdakileri okuyamasinlar bakalım ne diyecekler ama şimdi olmaz öyle bir lüksüm yokk belki umudumu kesip herseyden vazgectigimde olur

Bencede fal enerji işi ama su da bir gerçek ankara da çok iyi bir falci yok.deneyimledik gördük bunu ben bi mihriye diye okudum sanırım o falci ya gitmedim.birde katina baktir mak istiyroum ankara da denk geleniniz oldu mu ?

Bencede fal enerji işi ama su da bir gerçek ankara da çok iyi bir falci yok.deneyimledik gördük bunu ben bi mihriye diye okudum sanırım o falci ya gitmedim.birde katina baktir mak istiyroum ankara da denk geleniniz oldu mu ?
Ben 9 ay önce falan gitmistim genel bakiyor. Cok konuşuyor bi de laf kalabalığı yapiyo azcik. Ama cikanlar oldu. Cok aman aman bi özelliği de yok. Cidden terapi niyetine gidebilirsin. Terapi cafr zaten cafesinin adi da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…