Ankara'daki Falcılar

Arkadaslar ben gecen yaz baktirdim bir halt cikmadi o kadina degil 40 tl 5 tl verilmez ama siz bilirsiniz

kızlar bence biz didemden iyi falcı bulamayız ondan sonrada başkalarına baktırdığımızda daha basit gelir diğerleri :KK70:

Arkadaslar ben gecen yaz baktirdim bir halt cikmadi o kadina degil 40 tl 5 tl verilmez ama siz bilirsiniz

Şekerim , size 10 kere yazdım sanırım. Her falcının herkesle elektriği tutmaz. Size çıkmaması kötü olduğunu göstermez.

Ben zaten Nostradamus demedim. Fal riskli bir iş, falcı iyiyse bile tutana tutuyor. Size tutmamış olması kötü olduğunu göstermez, zira tutturduğu dedikleri cidden çıkan pekçok insan var. Nerden biliyorsun dersen kendisiyle uzun süre komşuluk yaptık. Misafir ziyaretinde öylesine baktığı fallardan çıkan çok oldu. Yani istatistiğini uzun süredir tutuyorum:))

Bilenler bilir , ben reklamcı değilim. Cidden çıkmamış hiçbir falcıyı tavsiye etmem , kimsenin 40 tlsinin vebalini almak istemem. O yüzden keşke yazma biçiminize birazcık daha özen gösterseydiniz.

Kızlar siz bilirsiniz tabi. Ben amme hizmeti yapmak peşindeyim , isteyenlere numarasını attım zaten. Hoşça kalın.

kızlar bence biz didemden iyi falcı bulamayız ondan sonrada başkalarına baktırdığımızda daha basit gelir diğerleri :KK70:

Sen ne zaman baktirdin canım çıktı mı soyledikleri bende memnun kaldim ama çıkacak olan için zaman var da heyecanlandim birden :KK66: :KK66: :KK66:

Ben aradim da yarin donecegini soyledi. Yarin yine ararim zaten. Bakalim :)
Enerji olayina bende inaniyorum ya. Kadinlarin sevmedigi kisilerde olabilir. Ne biliim bi ses tonundan bile insan insana gicik olur:)

Bana verdiği tarihler gecti. Cikmadi didemin fali.:/

Offff yapma kuzummm yaaa :KK43: didem bana haziran ama büyük olay temmuz dedi. Sıla mayısta hiç bir şey bekleme mayistan sonra dedi ahanda Mayıs bitmek üzere hiç bir şey olmadı da zatennnn sabırla beklemeye devam böyle böyle haziran biter temmuz biter aaaa bi bkmisim ömür bitmiş :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Offff yapma kuzummm yaaa :KK43: didem bana haziran ama büyük olay temmuz dedi. Sıla mayısta hiç bir şey bekleme mayistan sonra dedi ahanda Mayıs bitmek üzere hiç bir şey olmadı da zatennnn sabırla beklemeye devam böyle böyle haziran biter temmuz biter aaaa bi bkmisim ömür bitmiş :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:
Hic sorma canım ya. Eylulde mihriye bu seneden bi sey bekleme olmayacak demişti. Üstüne kac tane fal baktirdim subat diyen oldu. Meryem nisan dedi. Didem mayis dedi. Daha neler neler diyen oldu. Hicbiri olmadi, gecti hepsi. Bi de haziran diyen vardi. Onu dışında da sila, zehra, tuana falan temmuz dedi. Ama onlarinki de gecer bu gidişle. Mihtiyenin dedigine kalırım. Seneyi devirdim hicbi gelisme olmadan kaldim.:/

Ben yıllar önce bi kaç kere gitmistim kaana aşağı yukarı hep aynı şeyleri söylüyor. Sen şu sıralar dua etmiyorsun diye basliyor her seferinde en basitinden. Simdi neredeymis?

Benim kardeşimin üniversite arkadaşı Kaan'ı öve öve bitirememişti.
Kimdir nedir :)

Beni de bundan 7 ay önce gittiğim evim kafedeki sevda şaşırtmıştı. Odasına girdiğimde beni görür görmez daha masasına oturmadan durumu bildi. Kendisine görüntüler geldiğini söylüyor. Olacakla ilgili söyledikleri henüz çıkmadı verdiği tarihlere göre çoktan çıkmalıydı ama kendisi itiraf ediyor, ben zamanlarda yanılabilirim ama olacakta iddialıyım demişti, hiç umudum yok ama bekliyorum.

X