Ankara'daki Falcılar

UOTE="birgunbelki, post: 40789552, member: 645446"]Bir de Zehraya su fali baktirmayi düşünüyorum. Gittiğime deger mi?
Canım ben gittim Zehraya memnun da kaldım durumu bildi gecmisle ilgili acayip şeyler soyledi ki günümüzü etkileyen şeyler olacak dedikleri var bekliyorum hep yazdim yine yazayım diğer sayfalari okuyamayanlar ve senin için ben Sılayı ararken Avra ve Zehraya Yasemine bide Semrine baktirdim hepside ayni seyleri soylediler tespitleri olacak dedikleri şeyler bile ayniydi tabikii ben illa Sılacım a gittim o da onların soylediklerini soyledi tarzlari farkli hepsinin benim için Sıla söyleyince icime sindi ayni seyler bu durum benle alakali galiba :KK66:[/QUOTE]
Zaten su sılanın dedıklerı bı cksa zıl takıp oynayacagım ınsallah cıkar ınsallahhh

Canım ben gittim Zehraya memnun da kaldım durumu bildi gecmisle ilgili acayip şeyler soyledi ki günümüzü etkileyen şeyler olacak dedikleri var bekliyorum hep yazdim yine yazayım diğer sayfalari okuyamayanlar ve senin için ben Sılayı ararken Avra ve Zehraya Yasemine bide Semrine baktirdim hepside ayni seyleri soylediler tespitleri olacak dedikleri şeyler bile ayniydi tabikii ben illa Sılacım a gittim o da onların soylediklerini soyledi tarzlari farkli hepsinin benim için Sıla söyleyince icime sindi ayni seyler bu durum benle alakali galiba :KK66:
Zaten su sılanın dedıklerı bı cksa zıl takıp oynayacagım ınsallah cıkar ınsallahhh[/QUOTE]

Inşallah canım benim beklemem gereken yaklaşık bir iki ayim varr offf offf geçer mi zaman bide olmama ihtimali varr ağlarım :KK43:

Arkadaşlar Ankara'da harika bir falcı biliyorum. Her şeyi tek tek biliyor şok olmuştum gittiğimde ve tüm yakınlarım da gitti, adı ebru ve ayrancı'da isteyen olursa yazarım iletişimini

Zaten su sılanın dedıklerı bı cksa zıl takıp oynayacagım ınsallah cıkar ınsallahhh

Inşallah canım benim beklemem gereken yaklaşık bir iki ayim varr offf offf geçer mi zaman bide olmama ihtimali varr ağlarım :KK43:[/QUOTE]
Sana daha once cıkmısmıydı sılanın dedıgı bıde ıkı kere gıttım ıkısındede kamuoyu yoklaması yaptım herkes cıkıyor dıyo merakla beklıyorum

telefonunu yazabilirim ama ayıp olur mu bilemedim kendisi herkese cep numarasını veriyor ama buradan yazmak olur mu

Inşallah canım benim beklemem gereken yaklaşık bir iki ayim varr offf offf geçer mi zaman bide olmama ihtimali varr ağlarım :KK43:
Sana daha once cıkmısmıydı sılanın dedıgı bıde ıkı kere gıttım ıkısındede kamuoyu yoklaması yaptım herkes cıkıyor dıyo merakla beklıyorum[/QUOTE]

Valla canım daha önce dedikleri cikmisti.Rabbimden istediklerimi umut ettiklerimi olacak dedi inşallah onlarda olurr. Herkesin gönlünce versin Allah

Sana daha once cıkmısmıydı sılanın dedıgı bıde ıkı kere gıttım ıkısındede kamuoyu yoklaması yaptım herkes cıkıyor dıyo merakla beklıyorum

Valla canım daha önce dedikleri cikmisti.Rabbimden istediklerimi umut ettiklerimi olacak dedi inşallah onlarda olurr. Herkesin gönlünce versin Allah[/QUOTE]
Hadı ınsallah canım ınsallah olu

100 tl param olsa zehraya gıdıcem de sılayla aynı seylerı soyleyecek onun ıcın gıtmıyorum benım favorım sıla

falimfallansiaynıost: 40790644 .!.:
100 tl param olsa zehraya gıdıcem de sılayla aynı seylerı soyleyecek onun ıcın gıtmıyorum benım favorım sıla
Ben diyorum ya kuzum ayni şeyleri soyledi üç aşağı beş yukarı

Zehra suya 75 e bakiyooo kahveyle beraber 100 ben saf gibi kahveyide kapatinca ona da bakayim dedi amann bak dedimm :KK66:

X