Ankara'daki Falcılar

Bende sılaya gıttım kızlar kadın benı şoka soktu cok begendım gercekten umarım dedıklerı cıkar cokta tatlı bır kadın o kadar kalabalıktıkı yınede asla sallamıyor cok duzgun bakıyor bekleyen cok gecıstıreyım demıyor

Ne zaman gittiniz bende yarın gitmek istiyorum neye baktirdin kahve tarotmu şaşırtıyor demi insanı ben 3 saat beklemistim gercekten sallama yapmiyor zamanı güzel kullaniyor

Ne zaman gittiniz bende yarın gitmek istiyorum neye baktirdin kahve tarotmu şaşırtıyor demi insanı ben 3 saat beklemistim gercekten sallama yapmiyor zamanı güzel kullaniyor
Dun gıttım canım karalama tarot kahve hepsıne baktırdım ısını ıyı yapıyor gercekten cok bekledım ama degdı cok sasırdım Sana dedıklerı cıktımı

Dun gıttım canım karalama tarot kahve hepsıne baktırdım ısını ıyı yapıyor gercekten cok bekledım ama degdı cok sasırdım Sana dedıklerı cıktımı

Aylardır ariyorum Silayi tabikii cikti dedikleri hemde çok yakinda olacak dedigi olması çok zor bir şey bile iki hafta içinde olmuştu offf bi gidebilseydim

canım fiyatları ne kadar? önemli olan bunlar bence, tak tak saydı mı nokta atışları var mı? bir de nerde bakıyo randevulu mu?
tel vs varsa bana atarmısın

Arkadaşlar şimdi benim yazdıklarımı okuyanlarin kafası karismasin şöyle ki; benim hayatima bu tarz fal Sıla ile girdi ilkim yani Sıldir. Sonra onu kaybetip başkalarına gittim ikinci Avradir ki onunda begendim.Zehra abla gidip begendigim üçüncü kisidir arada birsürü kisiye gittim ne yerlerini nede isimlerini zikrediyorum ki hepsi fos cikti. Demem o ki Sıla ,Avra ve Zehra Abla bu üçü beni etkileyen ki zaten eş değerler soyledikleri birbiriyle aynı tabikii pahalı fiyatlari ama degiyor memnun kalmafiktan sonra verdigim 10 liraya bile üzülüyorum ki Zehra ve Avraya verdigim para hicde az degil ama içim rahat helal olsun diyorum. Sıla icinse kredim sonsuz hele bir gideyim inşallah bu kadar aramama beklememe değer yazarim:KK66:

canım fiyatları ne kadar? önemli olan bunlar bence, tak tak saydı mı nokta atışları var mı? bir de nerde bakıyo randevulu mu?
tel vs varsa bana atarmısın
Rabdevulu almıyormus artık karısıklık oluyormus nokta atısı derken şok oldum 50 ye bakıyor kahve tarot bıde karalama ben ağlayacaktım nerdeyse

zehra ablaya bakıtıp tavsiyedenlerden biride bendim geçen yıl arkadaşlar.zaten eskisi kadarda fal baktırmıyorum artık,eskiden iki üç günde bakıtırdım.hele kızılay da gitmediğim falcı yoktur.internetdekileri saymıyorum bile..2015 itibariyle fal baktırmayı bıraktım bir buçuk ayda bir zehra ablaya giderim,dediklerini yaşıyorum çünkü...

Zehra abla nerde peki adresini verir misin ?

UOTE="haleee83, post: 40577053, member: 255531"]Ya ben pandora cafe yi bulamadım sila ya gitmek istiyorum bilen varsa bi tarif etseniz kızlar ya[/QUOTE]
Canım yaaa Konur 2 de dediler Garaj cafenin üstü bende bu kadar biliyorum giden arkadas yazmisti bulursun inşallah hemencik tabiii sonra sonucu yaz bide sorarmisin sıla yarin calisiyormu izinli falan degildir kızlar gelecek dersin sana :KK66:

UOTE="haleee83, post: 40577053, member: 255531"]Ya ben pandora cafe yi bulamadım sila ya gitmek istiyorum bilen varsa bi tarif etseniz kızlar ya
Canım yaaa Konur 2 de dediler Garaj cafenin üstü bende bu kadar biliyorum giden arkadas yazmisti bulursun inşallah hemencik tabiii sonra sonucu yaz bide sorarmisin sıla yarin calisiyormu izinli falan degildir kızlar gelecek dersin sana :KK66:[/QUOTE]

Canım gittin mi memnun kaldin mı acaba

Bu durumda olan reklamcı diye banlanan üye yemi oldu :KK70:
Bu durumda olan reklamcı diye banlanan üye yemi oldu :KK70:

Allahtan o arkadaş geri geldide bende öyle gidebildim Zehra ablaya yani paylasabilmek için buradayız reklam yapilsada hemen gelip yorum yaziyoruz gitmeyin yada gidin diye. Birde reklam yapanlar belli oluyorki samimi paylasanlardan bence

Kizlar Sılaya geldim ama 4 den önce gelmiyormus aglayacam nerdeyse

X