Ankara'daki Falcılar

An itibariyle aradigimi bulmus oldum kizlar uzun uzun arastirin kimseye isim verip reklamci dedirtmeyecegim kendime ama bu isi hakkiyla yapan varmis onu ogrenmis oldum kafe falcilarindan is cikmaz onu soyliyeyim sadece

bu nasıl bir mesajdır. Kim söyleyin biz de deneriz zaten. Şu yaptığınız illa bana özel mesaj atın sorun gibi bir şey olmuş :KK14:

Kusura bakmayin ismimi cismimi internette reklam etme dedigi icin veremedim ama cidden var bir seyler size sadece uc on liraya bakan kafe falcilarina para kaptirmayin diyebilirim hepsi dolandirici geri isteyince kovanini bile gordum

Zehranın son baktığı falda beklediğim iki şey çıktı kızlarr. Ev satmak istiyoduk emlakçı alıcı bulmuş son pazarlık yapılıyo. Bi de özele ilişkin bi yorumu vardı çok şaşkınım ev konusunda ama. devamı da gelirse yazıcam

Arkadaşlar foruma ilk kez geçen yaz üye oldum . Sonra falı bırakayım diye üyeliğimi silmiştim çok aşırı falbaktıran biriyim
bu forumda tavsiye edilen çoğu falcıyı denedim toplamda bugüne dek abartmıyorum 50 belli 60 civarı falcıya baktırdım bu bende ciddi bi tiryakilik
bi süre önce aylinasli76 adı ile foruma döndüm. Yukarıda son mesajım var. Yine fal krizlerim vardı çünkü

Burada ne mi yaptım ? Misscherry adlı arkadaştan ankara halı yıkamadaki birsenin nosunu sordum daha evvel bakmıştı hatta halı yıkamanın sahibi de vanlıymış öveçlerdeydi yeri işte inanmayana delil

Yiğite ulaşamıyodum sebebini foruma sordum
yeni falcılar sordum
bana öneri sordunuz zehrayı önerdim

Eski mesajlarıma bakın 10a yakın baktırdığım falcı hakkında iyi veya kötü yorum yazdım
Elmira da iyi dedim öznur da iyi dedim zehra da iyi dedim hepsi mesajımda var
İçlerinde yakın zamanda zehranın falı çıktı onu da yazdım hatta özelden soran arkadaşlar oldu

Veeee dank diye hesabım reklam adıyla kapatıldı. Neden ? Ben hiçbi şekilde reklam yapmıyorum ki herkes gibi fikrimi yazıyorum şu iyi bu kötü bu çıktı diyorum.
ama neden acaba yönetim bu durumu araştırmıyor da sırf zehranın falı çıktı dedim diye forumdan yasaklanıyorum

Ali veli çıktı diyenlere aynısı yapılmıyor açıkça tel no yazanların hesabı duruyor.
misscherrye sorun birsenin telini istemişim
eski mesajlarıma bakın bi sürü falcı tanıyorum

Bu forumda keyfi olarak reklamcı yapıştırması yapılıyor olay bu. Zehra antipatisini de çözemedim. Bu durum yönetimin araştırmadan zehra diyeni yasaklamasından kaynaklı. Sebebini dahi anlamadım ama sırf zehranın falıçıktı yazdım diye bu haksızlığa uğradım. Yönetim mailime cevap bile yazmadı. Bu haksızlığı vurgulamak için bu mesajı yazmak için döndüm yeniden atmaya zahmet etmesinler forumunuz sizin olsun zaten tenezzül edip haksızlığa uğradığım bi ortamı varlığımla kıymete bindirmem
eski mesajlarımı açın okuyun ben kimseye zorla kimseyi önermemişim
ve eğer merak ediyorsanız evet bunca falcı içinde hala zehranın falı çıkıyor
ankaradaki tüm falcıları iyi kötü denedim istanbul izmir hatta muğladaki gülsüme bile baktırdım üşenmedim fethiye pttye havale çıkardım
ben yaşadığım haksız olarak reklamla suçlanma olayı nedeni ile artık bu siteye üye olup buraya para kazandırmam
siz de şunu bilin zehranın falında bir yıldır bi çok şey çıktı bana inanmayan gelsin ankarada kendi işyerim var buyrun çayımı için baktırdığım tüm falları ya ses kaydı yapmışım saatler sürer dinlemeniz ya da tarihle not almışım
önyargı ile beni reklamcı ilan eden yönetime sevgilerimi sunarım
evet zehranın falı çıkıyor kadının özel yetenekleri var hisleri güçlü kapandı dediğim işyerim için kontrat yenileme var demişti buyrun işte eşya kolilerken taşınma iptal oldu ve kira kontratı yenilediM.
velhasıl haksızlığa ugradım benim kızdığım nokta bu.
bu siteye katkı sağlayarak buraya itibar ve para kazandırmayacağım artık
çok yazık

An itibariyle aradigimi bulmus oldum kizlar uzun uzun arastirin kimseye isim verip reklamci dedirtmeyecegim kendime ama bu isi hakkiyla yapan varmis onu ogrenmis oldum kafe falcilarindan is cikmaz onu soyliyeyim sadece
En güzeli. Burası o kadar tuhaf ki amaç falcı tavsiye etmek ama birini tavsiye edersen adın reklamcıya çıkıyor

Herkes kendi acisindan hakli bence paylasim yapanlar da reklamci diyenlerde onun icin yorum yapmaya gerek yok

Arkadaşlar merhaba bende hayatimda hic fal baktirmamistim gecen yila kadar resmen şok oldum nasıl bilidi şaşırdım kaldım derdim şu "üçüncü göz kafede Sıla" vardı herşeyi bildi ağladım ilk baktiginda araliklarla gittim ama şimdi orda değil bulamiyorum nasıl bulurum bilmiyorum kafenin sahibi soylemiyor. Avra diye bir bayan var o da çok iyi söylediklerinde mevcut durumu biliyor gelecekle ilgilide konusuyor kesin diyor ama benim gönlüm Silada nolur bilen duyan bir haber versinnn lutfennnn

Bide Avra ile bilgisi olan varmı kahve tarot 70 e bakiyor uzun uzunn tecrubesi olan varmi perilerim var dedi ki bircok şeyi biliyor aslında biraz sabretsem dediklerini teyit edecemde sabrim yok önce üçüncü gözdeydi simdi orda değil tesadüfen buldum tekrar Sılayı ararken yerini soylemiyorum yanlış anlama olur diye benim derdim Sıla kardeşi de vardı Asu gibi birşeydi galiba bilen arkadaslar yazabilirler mi Yüksel deydi şimdi nerde yaaaa

Bide Avra ile bilgisi olan varmı kahve tarot 70 e bakiyor uzun uzunn tecrubesi olan varmi perilerim var dedi ki bircok şeyi biliyor aslında biraz sabretsem dediklerini teyit edecemde sabrim yok önce üçüncü gözdeydi simdi orda değil tesadüfen buldum tekrar Sılayı ararken yerini soylemiyorum yanlış anlama olur diye benim derdim Sıla kardeşi de vardı Asu gibi birşeydi galiba bilen arkadaslar yazabilirler mi Yüksel deydi şimdi nerde yaaaa

Sadece kahveye ne kadara bakıyor Avra ? Bir de dediği şeylerin süresi yakın mı ? Size çıkarsa bende gideyim :KK51:

Yaaa Avra tek kahveye bakmiyor galiba ben hep ikisinide baktirdim söylediklerinin zamanini da sordum çok hızlı olacak dedi bekliyorum zaten kesin olacak dedi çünkü onceki dedikleri de olmuştu bazı soyledikleri uzun vadede olacak şeyler mesala sabit kader dedi bir olay için hep hayatinda olacak diyor bilemiyorum Rabbim bilir ben duyduklarimin sadece onun musadesi kadarini bildiklerine inaniyorum....

Valla Avra bide su falına bakiyomus yüzde 1 yanılma payim var dedi 100 lira ya bakiyormus para biriktirip gidesim var ama Sıla rüyalarıma giriyo resmen ilk baktirdigim ve herşeyi ilk bilen o olduğu icin mi bilmiyorum onu bulmak istiyorumm. Birde Su falına baktiran oldumu biraz bilgi almak isterim

Valla Avra bide su falına bakiyomus yüzde 1 yanılma payim var dedi 100 lira ya bakiyormus para biriktirip gidesim var ama Sıla rüyalarıma giriyo resmen ilk baktirdigim ve herşeyi ilk bilen o olduğu icin mi bilmiyorum onu bulmak istiyorumm. Birde Su falına baktiran oldumu biraz bilgi almak isterim
bende çok merak ettim şimdi..face i filan yokmuymuş canım ordan mesaj atsan

bende çok merak ettim şimdi..face i filan yokmuymuş canım ordan mesaj atsan

Baktım face yok zaten Sıla gerçek adı da değildi çok pişmanım telini almadigima gerçi istemistim ben burdan gitmem demisti arkadaslar benim kadar memnun kalmadilar Siladan ben bayildim enerji galiba. Avra da iyi hakkini yiyemem güzel şeyler söyledi dduymak istediklerimi ama olabilme ihtimali imkansız şeyler ama göreceğiz olursa yazarim burdan sabır lazım biraz daha sabır. ....

ha
Baktım face yok zaten Sıla gerçek adı da değildi çok pişmanım telini almadigima gerçi istemistim ben burdan gitmem demisti arkadaslar benim kadar memnun kalmadilar Siladan ben bayildim enerji galiba. Avra da iyi hakkini yiyemem güzel şeyler söyledi dduymak istediklerimi ama olabilme ihtimali imkansız şeyler ama göreceğiz olursa yazarim burdan sabır lazım biraz daha sabır. ....
haberlerini bekliyoruz ozaman canım :) zaten çok fazla bişiy ummamak lazım benimkisi sohbet amaclı fal baktırmak oldu ama bazen diorumki git arkadaşlarınla sohbet et nie bide üstüne para veriosun diyorumm ama yok yine aynı :)

arkadaşlar ben avra hanıma geçen sene gittim. ama söylediklerinin hiçbiri çıkmadı. kendisi çok iddalidır. ama iyi palavra sıkar. haberiniz olsun. hele hele suya gidip boşuna para kaptırmayın. ayrıca sılada tam saçmalayanlardandı. benim kanlı bıçaklı ayrıldığım kişi için tekrar biraraya galaceksiniz dedi. sılada fos bence.

Yok bunlar aleni yapmislar bari paraya kiyip siteye reklam verselermis

Bir seyi anlayamadim ben niye kimsenin sesi cikmadi simdi bu reklama birileri bir seyler zikrettiginde veryansin ediyordu herkes

Aklinca laf sokmussun guzelim de bi sor bakalim kime ne ismi vermisim beni karistirma istersen baskalariyla her yerde oldugu gibi burda da cikarlar soz konusu olunca yemezler oluyor komiksin

Benim yuzdem yok bazi falci gecinen dolandiricilardan :KK66: sende onu anlamissindir yeni elemanlariniz hayirli olsun

X