Ankara'daki Falcılar

merhaba ben de fal deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

ilk defa 2009 yılında bahçelievlerdeki dajavu cafeydi yanlış hatırlamıyorsam gül hanıma baktırmıştım. çook kızmıştım.
üstüne eyüle gitmiştim. çok olumlu şeyler söylemişti. özellile iş konusunda kafam da çok karışıktı. ve bilmişti de. ama sanırım ben kendimi şartladım ve kendi kendimi engelledim. sonuçta her şey onun dediği gibi olabilirdi. çok da süper olurdu.
sonra figen hanıma gittim 4 veya 5 kere . o kadar rahatlardım ki. gerçekten anı geçmişi ve saklıyı bilir ve ben söylemeden iş konusunda iyi şeyler söylemişti.kendisine terapi için gitmiş gibi olurdum.
figen hanımın olmadığı bir gün tesadüfen yanlış hatırlamıyorsam zeynep veya zehra hanım bakmıştı.
gerçekten süperdi. biraz zaman aldı ama gerçekleşti.
şimdi şunu söylemek istiyorum her şey gül hanımın dediği gibi oldu uzun vadede. ama geçmişe baktığımda fal baktırdığım bu kişiler gerçekten beni olumlu yönlendirmişler. ama ben kendim engellemişim gibi geliyor. özellikle iş şehir gibi konularda.

acaba bahsettiğim zeynep hanım nerede bilen var mı? çok nokta atış yapmıştı.

nasıl bir zeynepti ? Oturduğu an masaya ben 3 harfilerimle bakarım vs diyor muydu :KK17:

nasıl bir zeynepti ? Oturduğu an masaya ben 3 harfilerimle bakarım vs diyor muydu :KK17:

ya esmer bir bayandı ve arapça harfler yazıyordu . sizin dediğiniz gibi bir şey demedi hiç.
önce kahve falı bakmıştı orada sorularım olmuştu ve kağıda çizmişti bir şeyler. sonra tarota geçmişti.

ya esmer bir bayandı ve arapça harfler yazıyordu . sizin dediğiniz gibi bir şey demedi hiç.
önce kahve falı bakmıştı orada sorularım olmuştu ve kağıda çizmişti bir şeyler. sonra tarota geçmişti.

ben bir Zeynep e gittim, hiç inanmadım ama siz Zeynep diyince bir olabilir mi dedim. İri bir bayan, kilolu değil ama boylu. Esmerimsi. Yeşil lens vardı gözlerinde. Kahve baktı bakarken hep kağıt karaladı ama uzmanlık alanım tarot dedi baktırmadım ben. Kırmızı cafe deydi. Giderseniz ben begenmedim bir bakın oysa baktırın değilse boş yere para vermeyin bence.

Karanfil de kaan var tavsiye ederim
5 msjın var 5 ide kaan ya başka falcıya gitmiyosun yada 6. his cafe elemanlarından birisin. kaanın hiç bir dediği olmaz lı geçmişte anda başarılı değil üstelik kurşun dökelim bilmem ne yapalım kaan faldan ziyade işi ticarete dökmüş durumda daha fazla nasıl yolarım hesabında.

Mennun kaldinmi? Tavsiye edermisin?

Yani beni şaşırttı isim bilmesi ve oturur oturmaz sen deniz olan bir yerden mi geldin demesi falan ama bilmiyorum gelecekle ilgili söyledikleri çok tutarlı gelmedi, çıkmayacak gibi. Ama anda çok iyi.

ALDIĞIM DUYUMLARA GÖRE OLGUNLARDA YEŞİLÇAM MEYHANESİNİN ÜSTÜNDE EVRİM DİYE BAŞARILI DİYE NİTELENDİRİLEN Bİ FALCI BACIMIZ VARMIŞ BİLEN GÖREN GİDEN DENEYEN VARMI ARANIZDA :) :KK70:

a
Mennun kaldinmi? Tavsiye edermisin?
soner çok yakında olcak diyor diyorumki ben 6 ay beklemiştimde olmamıştı diyorum bu işler böyledir o zmn 7 ay bekliycen diyo an geçmiş çok güzeldi çokta nokta atışları oldu kimsenin bilemediği ama neye yarar ne yapıyım ben onları. bana gelecekle ilgili saçmaladı çok yakın deyip benim tepkime göre degişiyo üstelik ben 40 verip baktırmıştım değmez benim fikrim.

ALDIĞIM DUYUMLARA GÖRE OLGUNLARDA YEŞİLÇAM MEYHANESİNİN ÜSTÜNDE EVRİM DİYE BAŞARILI DİYE NİTELENDİRİLEN Bİ FALCI BACIMIZ VARMIŞ BİLEN GÖREN GİDEN DENEYEN VARMI ARANIZDA :) :KK70:
:KK70: :KK70: :KK70: kayıp aranıyor gibi bağırmışsın resmen burda, ne kadara ne falı bakıyor bu ablamız
bir de sana faceden yazdım bi bak, şok içersindeyim...

sakarya da aba dönerin karşısında canım 40 falan diyor ama ilk kez geldim falan filan deyince tarot+kahveye 20-30 arasına bakıyor
Mennun kaldinmi? Ravsiy
a
soner çok yakında olcak diyor diyorumki ben 6 ay beklemiştimde olmamıştı diyorum bu işler böyledir o zmn 7 ay bekliycen diyo an geçmiş çok güzeldi çokta nokta atışları oldu kimsenin bilemediği ama neye yarar ne yapıyım ben onları. bana gelecekle ilgili saçmaladı çok yakın deyip benim tepkime göre degişiyo üstelik ben 40 verip baktırmıştım değmez benim fikrim.
Tesekkurler tatlim. Dedigin gibi gecmisi biliyoruz zaten gecmis adi ustunde gecmis. gitmemizdeki amac gelecegi bilmesi

bendim o kişi
buradakilerden baktırmadığım kalmadı son o şaşırdığım şekilde tutturdu demiştim
hayırdır
ben de son baktırdığımda baya baya iyi baktı da.
hani bi soru sordum, cevabı olumsuz dedi. seni de üzmek istemem abam ama yalan söyleyemem falan dedi.
ama olumsuz olması benim işime geliyordu öyle bi soruydu. gelecek çıktı mı diyecektim?

bende üç soru var gelecekle ilgili; zamanı var üçünün de. ama daha once cikmişti .

Kızlar kendimi sizin için feda etmeye geldim olgularda ki Evrime bilgi veren olmadı burdan hazır fal baktirasim gelmişken deneyim iyi kötü sizlere söylerim. Arkdsim dün baktirmis beğendim dedi ama beni herkes tatmin etmiyor :)

merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra geri döndüm . ve sizlerle fal tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.
birkere burada nurdan bahsedilmiş o kadının söylediği herşey yalan
eylül ise tam bir poliyanna
benim uzun zamandır gittiğim en iyi iki falcı ise konurdaki madonun sokağında tamara var biri o ve bir diğeri cidandaki nuray birkaç şeyleri çıktı. ama çok önemli bir konu var sevdiğim erkek yurtdışına çıkıyor eğer onunla ilgili söyledikleri doğru ise o zaman her iki falcıyada şapka çıkartırım. inanın bana ankarada ne yazıkki doğru düzgün falcı yok.birde fazla para harcamayıp öylesine fal baktıracaksanız evimdeki gülcanda fena değil.
uğursuz zehrayı saymıyorum bile sakın o kadına gitmeyin.
bu arada şuleye baktırıp dedikleri çıkan var mı?

merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra geri döndüm . ve sizlerle fal tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.
birkere burada nurdan bahsedilmiş o kadının söylediği herşey yalan
eylül ise tam bir poliyanna
benim uzun zamandır gittiğim en iyi iki falcı ise konurdaki madonun sokağında tamara var biri o ve bir diğeri cidandaki nuray birkaç şeyleri çıktı. ama çok önemli bir konu var sevdiğim erkek yurtdışına çıkıyor eğer onunla ilgili söyledikleri doğru ise o zaman her iki falcıyada şapka çıkartırım. inanın bana ankarada ne yazıkki doğru düzgün falcı yok.birde fazla para harcamayıp öylesine fal baktıracaksanız evimdeki gülcanda fena değil.
uğursuz zehrayı saymıyorum bile sakın o kadına gitmeyin.
bu arada şuleye baktırıp dedikleri çıkan var mı?
tamara ne kadara bakiyor tatlimmm

X