Ankara'daki Falcılar

merhaba burayı uzun süredir takip ediyordum birkaç kişiye gittim Ankara da
burda çıkan fal haberi görünce bende Ezel i denedim. Fal denemez kadın sadece öğüt verdi :KK12:Hiç hoşuma gitmedi. Daha önceden turuncu cengiz, evim gülcan, fatoş denemiştim hepsi patladı.
Bugün Eylül e gittim Tarot cafe de baktıranlar yorum yazabilir mi lütfennnn:KK31:
Ben Eylüle 2 kere gittim. İlk falındaki dediği her sey cıkmıstı. Ama 2. Falı için aynı şeyi söyleyemicemo_O

merhaba burayı uzun süredir takip ediyordum birkaç kişiye gittim Ankara da
burda çıkan fal haberi görünce bende Ezel i denedim. Fal denemez kadın sadece öğüt verdi :KK12:Hiç hoşuma gitmedi. Daha önceden turuncu cengiz, evim gülcan, fatoş denemiştim hepsi patladı.
Bugün Eylül e gittim Tarot cafe de baktıranlar yorum yazabilir mi lütfennnn:KK31:
evet aynı bende ordan çıkınca senin gibi düşünüyordum kimse öğüt dinlemeye gitmiyo herkesin aklı fikri var ama birde işin şu kısmı var. banada ögüt verdi niye verdi peki gördügü olmumsuzluga karşı peki ne oldu kadın haklıydı yoluna bak önüne bak boşa zaman harcıyosun yıkım yaşarsın şu vakte kadar dedi sonuç itibariylede öyle oldu. eylüle gelincede herkes eylülün verdigi enerjiden mutlu çıkar ordan eylülün sadece kişi analizinden sonrası yok adam öldü desen onu bile güzelleştirip yorum yapıyo biz alışmışız pembe tabloya biri olumsuz olunca buna bende dahil iyi degildi diyoruz çünkü alışmışız duymak istedigimiz şeyler için gidiyoruz.sonuç itibariyle anda analizde geçmişte iyi olanlar var bazılarıda tesadüfmüdür bilinmez kıyısından köşesinden tutturuyo.

bana çıkmadı canım :63: ama güzel bakıyor
hiç bişeyi çıkmıyo 2 3 kez gitmiştim 2014 yılıNIN ilk ayı evli olcaktık şuan kanlı bıçaklı oldugum kişiyle evlenip ankarada dışında yaşıyoduk. takmış ya falcılar deniz kenarı 2 kişi arasında kalacaksın ama sen bununla evleneceksin hahahahah he heee TABİİ CANIMM evlendik :KK70: :) :KK70:

evet aynı bende ordan çıkınca senin gibi düşünüyordum kimse öğüt dinlemeye gitmiyo herkesin aklı fikri var ama birde işin şu kısmı var. banada ögüt verdi niye verdi peki gördügü olmumsuzluga karşı peki ne oldu kadın haklıydı yoluna bak önüne bak boşa zaman harcıyosun yıkım yaşarsın şu vakte kadar dedi sonuç itibariylede öyle oldu. eylüle gelincede herkes eylülün verdigi enerjiden mutlu çıkar ordan eylülün sadece kişi analizinden sonrası yok adam öldü desen onu bile güzelleştirip yorum yapıyo biz alışmışız pembe tabloya biri olumsuz olunca buna bende dahil iyi degildi diyoruz çünkü alışmışız duymak istedigimiz şeyler için gidiyoruz.sonuç itibariyle anda analizde geçmişte iyi olanlar var bazılarıda tesadüfmüdür bilinmez kıyısından köşesinden tutturuyo.
ezel kim nerde nekadara bakyo tatlm

canım bana falı olumluydu sadece kendine güven gibi şeyler söyledi falla ilgili olan şeyleri bir kere söyledi mesela bir aya ilişkin olacak dedi o kadar çıkar mı çıkmaz :KK43:

olumsuz bişeyelr duymak isteyenler çatıdaki satı ablayada gidebilir. onuda begenmemiştim malum iyi şeyler dememişti eskiden begenmedigim herkesi begeniyorum artık :KK70: sonuç onların dedikleri gibi oldu. iyi güzel şeyler söyleyenleri eledim.

Cnm bu
bu gülsümün falı bir tek bana mı çıktı acaba... başka baktırıp memnun olan yada çıkmayan var mı ...
geçen gün yine iddialı ve bana imkansız gibi gelen bir öngörüsü oldu.. o yüzden soruyorum bu imkansız dediğim şey de olursa inanılmaz olacak . fikirlerinizi paylaşabilir misiniz bu öngörü benim için çok önemli bir konu olduğu için soruyorum. daha önce böyle bir talebim olmamıştı buradan...
Cnm bu gulsum kim? Nerde bakiyor ve kaca bakiyor?

artık gelecek diyen hiç kimseye inanmadığım için fallarda tatmin etmiyor doymuşum anladım hepsi tırt eğer onlara kalsaydı ooooo neler olacaktı neler :) artık alışveriş canavarıyım fal değil beklemiyorum kimseyi inanmıyorum da artık sadece alışveriş yapıyorum :KK76:bu uğurda ne paralar döktüm ne zamanlar ne yıllar ne umutlar ne hayaller yazık sadece

2 aydır fal baktırmıyordum. Burda son zamanlarda Meryemi begenen cok oldu diye,bugun gidip denedim.
Yani normalde fala kafam dagılsın,iki moral buluyım diye gidiyodum. Bugun moralimi bozmak icin gitmisim resmen.
Hayır parayı çöpe atsam bu kadar içim yanmazdı herhalde.
İstediklerimi duyamadım diye mi bu kadar moralim bozuldu dicem ama tüm fal böyle olumsuz dönüp durdu ya resmen.
Her neysee. Bu uzun fal yolculuğumu bugün itibariyle noktalıyorum canlar..
Size iyi yolculuklar. Herkesin hersey gonlunce olsun:KK39:

2 aydır fal baktırmıyordum. Burda son zamanlarda Meryemi begenen cok oldu diye,bugun gidip denedim.
Yani normalde fala kafam dagılsın,iki moral buluyım diye gidiyodum. Bugun moralimi bozmak icin gitmisim resmen.
İstediklerimi duyamadım diye mi bu kadar moralim bozuldu dicem ama tüm fal böyle olumsuz dönüp durdu ya resmen.

sadece kahve baktırabildin mi yoksa ikisinibirden mi baktırdın?
bu arada moralini bozmak istemem, ama meryemin bende olumsuz gördükleri genelde çıkıyor, olumlulara göre, bende senin gibi çıkıyodum faldan bi daha bu kadına gitmiycek diyerekten, soğudum bu yüzden, çok sıkışık olduğumda gidiyorum ona artık

kuzucan meryem'e hiç gitmedim ama benzer bir şeyi aslı yıldız'da yaşamıştım.
erkek arkadaşım beni terk etti, birkaç gün oldu; nefes alamıyordum.
öğle arasında kadınla görüştük. 150 lira verdim. normalde 50'den başlıyormuş. bana dedi ki sana 150'den bakayım o daha iyi her şeyi görürüz vs vs.

ağlaya ağlaya çıktım.
ama hiç mi bir şeyi güzel görmez.
işyerinde mutlu musun diyor; evet diyorum
ooo "o değişecek, başka yere gideceksin zor bir süreç" diyor.

ooo sana büyü yapmışlar hayatın düzene girmez diyor.
bu adamın hayatına başkası var, onla flört ediyor; diyor.

adama da çok güvenirim; asla yok diyorum
var diyor. o kadın ona büyü yapmış, sana da yapmış diyor.

ofise ağlaya ağlaya döndüm.
bi arkadaşımla konuştuk erkek ofisten, iki üç saat sigara içtik beraber. takma unut dedi.
öyle unuttum.

asla dönmez dediği adam döndü tabiki. başkasıyla flört de yoktu. mutlu da olduk.
aldırma.

eylül bende tutturur, frekanslarımız yakınsa sende de tutturacaktır.

yani tam tersi çıkmaz eylül'ün dediğinin. adam seni sevmiyorsa seviyor deyip sevindirip göndermez. bu adamı boşver ama şöyle bi adam seni sevecek der.

bana dedi daha önce oradan biliyorum. "bu adamla senin bir şeylerin olacak, yüzyüze geleceksin, şu şu renklerde bir ortamda olacaksın, çiçekli böcekli falan anlattı; konuşacaksın, ama bu adam başkasına gidecek, sen de şöyle şöyle bi adamla olacaksın" dedi. o an "keşke çıkmasa" demiştim ama çıktı. bu olay eylül ankara kafedeyken oluyor. kaç sene hesaplayamam ama çok sene geçti.

umutsuz olabilirsin ama mutsuz olma bir fal yüzünden.

X