Ankara'daki Falcılar

Sakaryada küre cafede medyum soner 40 liraya bakıyormuş normalde ama ilk olunca 20 aldı diyorum ya anda iyiydi isim tahminleri muazzamdı tarot baktı

ben pek bilmiyorum ankarayı da tam olarak yer tarif edermisiniz bide randevusuz gitsem olmaz mı

Meryem abla benim devamlı gittiğim biri bana söylediklerinin daha önce hiç sekmediğini söylemiştim ama reklamcı oldum :)) o arar dediyse arar
Bence de iyiydi. Ilk defa gittim ve de begendim. Daha once o yoktu ya da hep doluydu firsat olmamisti. Ani vs yorumlarini begendim. Gelecekle ilgili dedikleri de cikarsa süper olur:)

kızlar biz Ankara'da özellikle geçmiş değil daha çok gelecek odaklı konuşan bir falcı arıyoruz bu zamana kadar Pınar hanımın adını çok duyduk ama kendisine ulaşamıyoruz başka bir öneriniz var mı? gelecek hakkında söyledikleri çıkar dediğiniz yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Aynen katılıyorum

Bakalim bakalim is icin dedikleri ciksa yeter. Baska gittigin var mi peki Meryem Abla dışında
yok düzenli gittiğim tek o bi de bugün gittiğim falcı denenebilir ama yine de meryem ablaya istediğin kadar soruyosun bana 3 kere kart kardığını bilirim tatmin olmadım diye aynı etkiyi yaratmıyo. süheylaya dolandırıcı dediler ama bana söylediği her şey çıktı hala da çıkmaya devam ediyo

süheyla nerde peki? ay ben en iyisi bu hafta falcı falcı dolanayım :/
daha önce yazmıştım bahçeli 7.caddede medyum süheyla diye tabelası var tekrar söylüyorum 2011de baktırdım söylediklerini 4 sene içinde yaşadım bu yaz tekrar gittim o söyledikleri de çıktı. hatta annemle gittim estetik yaptırmak istiyordum onların haberi yoktu şak diye kızın estetik yaptırcak haberin olsun dedi ben su falı baktırdım 30 lira

cnm bende cok merak edıyorum kumsaatı fatosu bı ara ısmı dönmüştü forumda
ben baktırdım ama hep yönlendirmeyle bişeyler söyledi. eh diyorum sadece. bişey söyledi 5 haftası var daha dedi ama biemiyorum çıkıyomu söyledikleri. 3 harfilierine soruyo sen bişey sordugunda zor tuttum kendimi gülmemek için

birde 3 harfliler konuşuyor yanında onlara soruyor soruları. aynen zor tutmustum kendimii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…