Ankara'daki Falcılar

Eskiden evim kafe de güneş abla vardı geçtiğimiz yıllarda kendi yerini açtı çok iyi fal bakar. Evim kafenin karşısında turuncu kafe var oranın 1 2 kat üstünde. Fiyatı tabi baya arttmıştır ama gitmeni öneririm facede Güneş Abla diye sayfası var :)
Bu arada Fatoş hanım'a kaça baktırdın? Ben şuandan çok gelecekle ilgili şeyler duymak istiyorum. Gittiğim bi kadın vardı mesela geçmişi çok iyi biliyodu sevgilinle devam etceksiniz dedi ertesi gün ayrıldık :KK70: Falcı önerilerinizi bekliyorum ama kafelerden ziyade hani evde bakan cinli teyzeler oluyor ya o tarz birşey daha iyi olur :KK70: Öpüldünüzzz :KK70:
Valla fiyatını unuttum. Benim çok büyük sorunlarım vardı o nedenle hem kahve hem tarot baktırmıştım. toplam 35 mi 40 mı işte bu kadar almıştı.

Valla fiyatını unuttum. Benim çok büyük sorunlarım vardı o nedenle hem kahve hem tarot baktırmıştım. toplam 35 mi 40 mı işte bu kadar almıştı.
Fatoş bana geçmişim hakkında bir iki tane bir şey söyledi ve bildi. Bunun dışında fazla geçmişe takılmadı zaten geçmişimi ben ondan daha iyi bilirim ))) geleceğim hakkında söyledikleri de çıkıyor. Tabi hepsi değil. Tarihlerde fark var. Bakalım daha çıkacak mı.

Ben 4 yıl önce Güneş Ablaya gidiyordum o zamanlar tabi birinin yanında çalışıyordu 10 tl ye filan bakıyordu. Beni eski sevgilim konusunda çok uyardı ama insan dinlemiyor tabi :) Çok iyi bi abla. Geçtiğimiz yıllarda kendi yerini açtı kızılay turunca kefenin 2 3 kat üstünde face'de sayfası var. Yanında çalışanlara baktırmanızı önermem ama kendisigine gitmenizi öneririm
Ben güneş ablaya baktirdim cok da pahaliya bakiyodu. Hicbir dediği cikmadi. Yaninda calisan berguzar ablaya da iskambil fali baktirmistim. O daha iyiyidi en azindan birazda olsa cikti

Güneş ablayi kesinlikle onermiyorum kizlar. 1 sene oldu tek bi dedigi cikmadi. Cok da pahaliydi. Hala icime oturmuş şekilde duruyo o parayi boşu boşuna vermem. Ordaki berguzar ablaya da daha uygun fiyata aşk için iskambil baktirmistim. Onun dedikleri cikti. Ama o da sadece aşk icindi.

Güneş ablayi kesinlikle onermiyorum kizlar. 1 sene oldu tek bi dedigi cikmadi. Cok da pahaliydi. Hala icime oturmuş şekilde duruyo o parayi boşu boşuna vermem. Ordaki berguzar ablaya da daha uygun fiyata aşk için iskambil baktirmistim. Onun dedikleri cikti. Ama o da sadece aşk icindi.

vallaha dediğim gibi ben çok eskiden baktırdım ve çıkmıştı. 1 yıl boyunca sürekli ona gitmiştim iyiydi o zamanlar sonra gitmedim şuan nası bilmiyorum yani

Kızlar bana 10-15 lira civarı kızılayda bi falcı önerir misiniz
Canim sen meryemi begendin mi? Bana dun en yakin sevgilinle yüzyüze gorusmen olacak su su konularda konusman olacak demişti. Bugun sevgilim aradi,; haftasonu geliyorum dedi. Acaba diger soyledikleri de cikar mi diye düşünüyorum. :KK51:

Canim sen meryemi begendin mi? Bana dun en yakin sevgilinle yüzyüze gorusmen olacak su su konularda konusman olacak demişti. Bugun sevgilim aradi,; haftasonu geliyorum dedi. Acaba diger soyledikleri de cikar mi diye düşünüyorum. :KK51:
Meryem abla benim devamlı gittiğim biri bana söylediklerinin daha önce hiç sekmediğini söylemiştim ama reklamcı oldum :)) o arar dediyse arar

X