Ankara'daki Falcılar

Valla fiyatını unuttum. Benim çok büyük sorunlarım vardı o nedenle hem kahve hem tarot baktırmıştım. toplam 35 mi 40 mı işte bu kadar almıştı.

Valla fiyatını unuttum. Benim çok büyük sorunlarım vardı o nedenle hem kahve hem tarot baktırmıştım. toplam 35 mi 40 mı işte bu kadar almıştı.
Fatoş bana geçmişim hakkında bir iki tane bir şey söyledi ve bildi. Bunun dışında fazla geçmişe takılmadı zaten geçmişimi ben ondan daha iyi bilirim ))) geleceğim hakkında söyledikleri de çıkıyor. Tabi hepsi değil. Tarihlerde fark var. Bakalım daha çıkacak mı.

Ayni durumdayim evimi aradim fatos haftasonu calismiyomus ozlem,oyku,gulcan,meltem falan varmis

Ben güneş ablaya baktirdim cok da pahaliya bakiyodu. Hicbir dediği cikmadi. Yaninda calisan berguzar ablaya da iskambil fali baktirmistim. O daha iyiyidi en azindan birazda olsa cikti

Güneş ablayi kesinlikle onermiyorum kizlar. 1 sene oldu tek bi dedigi cikmadi. Cok da pahaliydi. Hala icime oturmuş şekilde duruyo o parayi boşu boşuna vermem. Ordaki berguzar ablaya da daha uygun fiyata aşk için iskambil baktirmistim. Onun dedikleri cikti. Ama o da sadece aşk icindi.

vallaha dediğim gibi ben çok eskiden baktırdım ve çıkmıştı. 1 yıl boyunca sürekli ona gitmiştim iyiydi o zamanlar sonra gitmedim şuan nası bilmiyorum yani

Kızlar bana 10-15 lira civarı kızılayda bi falcı önerir misiniz
Canim sen meryemi begendin mi? Bana dun en yakin sevgilinle yüzyüze gorusmen olacak su su konularda konusman olacak demişti. Bugun sevgilim aradi,; haftasonu geliyorum dedi. Acaba diger soyledikleri de cikar mi diye düşünüyorum.

Meryem abla benim devamlı gittiğim biri bana söylediklerinin daha önce hiç sekmediğini söylemiştim ama reklamcı oldum :)) o arar dediyse arar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…