Ankara'daki Falcılar

kızlar bende "evde bakan yiğit" performansında ilerliyor hayat. bir de gülsüm demişti, bir ortak erkek arkadaşınız devreye girecek sizi görüştürecek diye. o adam bugun beni aradı, ben o x(sevgili) kişiyle konuştum ya dedi.

sanırım o yüzden görüştük. gülsüm'ün teyze üretimi falı çıkmış oldu.

Canim bende gulsumun falinin cikmasi bekliyorum tabi onun gibi baktirdigim bircok falin ins senin ki gibi cikar

Kızlar Gulsum demeyin bana hayatımın en kotu fallarından birini bu kadın bakmıştı bana, öyle kotu seyler söylemişti ki çıkmasın diye sabah aksam dua ediyordum ve Allahıma sukurde cıkmadı.

Kızlar falı çıktı dediginiz birileri var mı? Şöyle bi baktim da bir senedir hicbirininki çıkmamış hemen hemen. Kızılayda gitmedigim falcı kalmadı. Iliskim konusunda söyledikleri çıkanlar var ama is kariyer para anlaminda hiçbiri çıkmadı.

Evim deki Gülcan a giderim ben ara ara digerlerine nazaran iyidir.bana dediği bir çok şey de oldu çıkmayanlar da var tabiki ama kötünün iyisi bence

Evim deki Gülcan a giderim ben ara ara digerlerine nazaran iyidir.bana dediği bir çok şey de oldu çıkmayanlar da var tabiki ama kötünün iyisi bence
Ben de Gülcana gittim anı gecmisı cok iyi bildi ama gelecekle ilgili söylediği şeyler olsun istemiyorum.

Kizlar dikmen yasemin telefon numarasini bilen bana bi yollayabilir mi acilll ihtiyacm var... bide yorumlarinizi bekliyorum yasemin icin...

arkadaslar binnaz abladaki yorumlarda bi bayan 7 caddede bi falcısı oldugunu soylemıstı halen cvb yok mu o bayandan

Kizlar iyi bi falci ile kapanış yapmak istiyorum artik parasi önemli değil ama gerçekten bi seyler bilsin istiyorum

X