Ankara'daki Falcılar

gulsum sana bırı aracılıgıylamı goruseceksınız demıstı?
ikinci kez baktırdım ona, bir erkek aracılığıyla görüşeceksiniz, bu onun yanında bi adam. ama şu an araları iyi değil demişti. bugun aynen öyle gelişti::S

Baska yorumlayacak olan var mı derya'nın fallarını?
Ben bi çok şeyini yaşadım bazı tarihlerinden tutan da oldu eskiden tutmuyordu hiç tarihleri ama son zamanlarda tutuyor ne derse. Ama benim asıl beklediğim şey erkek arkımla ilgili olan zamanlama. Ona da ocagin 19una kadar gibi dedi aslında tarih konusunda pek guvenmem deryaya ama dediklerini yasamisligim hep oldu. Anı muhteşem iyi yorumlar bende

Hadi ya 20ydi daha 3 4 gun once. Bencegitme degmez hic bir alci o paraya. Git nilgune baktir 7,5. Kotuyse de icine oturmaz. Yine de sen bilirsin canim ama fallar mallar cikmiyor. Bak gecen evim cafeden ciktik bir kiz soru sordu bize,o ara biraz konustuk,evimdeki herkese baktirmis kiza su gun demisler,dogal olarak o gun hicbir sey olmamis kiz d yavrum bir inanmis,uzulmus :) O yuzden demem o ki bana dusmez ama bence gitme, gidersen de ucuz git.

Benimde artık gittiğim falcının ahaddi hesabı yok. Her defasinda bi daha gitmiycem diyorum yine gidip bütün parami fala yatiyorum. Artık kendimi durdurmam lazim gerçekten

arkadaslar gecen burdan bi numara aldım eşimle ilgili sorunum vardı şu an için güzel gidiyor korkuyorum her an bozulacak diye ama bozulmadı ibranice üzerindeki bütün yazıları bozuyor ve sevgi yolunda olan kişinin sana gelmesini sağlıyor kısa sureli değil uzun sureli konusmadan karar vermeyin burdaki falcıların da aldanmayın benden tavsiye numarası sıfır beşyüzelli paylaşandanda allah razı olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar gecen burdan bi numara aldım eşimle ilgili sorunum vardı şu an için güzel gidiyor korkuyorum her an bozulacak diye ama bozulmadı ibranice üzerindeki bütün yazıları bozuyor ve sevgi yolunda olan kişinin sana gelmesini sağlıyor kısa sureli değil uzun sureli konusmadan karar vermeyin burdaki falcıların da aldanmayın benden tavsiye numarası sıfır beşyüzellipaylaşandanda allah razı olsun
Numarayı yazıyla yazınca reklam olmuyor mu?
Artık bu siteyi bir rahat bırakın:KK59:
Kaç gündür hoca da hoca, yok uydurduğunuz hikayelerle çarpılacaksınız bakalım o zaman o muhterem hocanız yardım edebilecek mi size:KK14:

Kızlarrr Ankara da bir Nuran vardı,Bahçelievlerde ilk baktırmıştım cafe Gökmen de harikaydı,sonra kaç kez gittim yok telefonu da bilmiyorlardı sadece Kızılay da olduğunu söylemişlerdi,bilen duyan varsa nerde olduğunu Allah rızası için söylesin, o kadın hayatımda beni tanımadan etmeden kahve katina falında sanaldaki 2 yorumcuyla aynı şeyi söyleyen tek kadın, çok rica ediyorum Nuran ın nerde olduğunu bilen ya özelden ya burdan ulaşsın...

Kızlarrr Ankara da bir Nuran vardı,Bahçelievlerde ilk baktırmıştım cafe Gökmen de harikaydı,sonra kaç kez gittim yok telefonu da bilmiyorlardı sadece Kızılay da olduğunu söylemişlerdi,bilen duyan varsa nerde olduğunu Allah rızası için söylesin, o kadın hayatımda beni tanımadan etmeden kahve katina falında sanaldaki 2 yorumcuyla aynı şeyi söyleyen tek kadın, çok rica ediyorum Nuran ın nerde olduğunu bilen ya özelden ya burdan ulaşsın...
Ben bitane biliyorum chadır cafe de ama aynı nuran mı canı bilemedim. benim de ilk falımda ağızm yerlerde çıkmıştım yanından ama sonrakilerde aynı verimi alamadım. o mu acaba?

Canm chadr cafe nerde ne kadara bakiyo ?
3. Cad. Bahçelievler canım. fiyatı ben en son yanılmıyosam temmuz da falan gittim su+tarot 50 olması lazım ama google dan arat bu cafe'yi telefonu var ararsan bilgi verirler ben de öyle yapmıştım.. hatta turuncu da berrin vardı o da oraya geçmiş diye duydum ama temmuzdan buyana gitmedim online takılıyorum :))

Ben bitane biliyorum chadır cafe de ama aynı nuran mı canı bilemedim. benim de ilk falımda ağızm yerlerde çıkmıştım yanından ama sonrakilerde aynı verimi alamadım. o mu acaba?
Deepbluemcum özelden msj atıcam az sonra ok? şuan bi işim var bi 15 dk ya o mu değil mi bilmiyorum

bi de şu gülsüm ün adı neydi arkadaşlar ya gerçek ad ve soyadı bilen varsa lütfen özelden msj atsın,para yatırmam lazım ona...

X