Ankara'daki Falcılar

Kızlar bu falı ben anlamadım. Yani arkadaşımla alışık olmadığımız bi faldı. Hiç daha önce bu kadar uzun ve yorumlu fal baktırmamıştım
Geçmişe dair bildikleri oldu. Taşınma gibi bi durum vardı ona atış yaptı. Ama kafamı karıştıran bişey oldu. Hayatımda olan birini bilemedi. Ya da benim falda yoğunlaşılmasını istediğim konu başka olduğu için mi hayatımdaki kişiden bahsetmedi acaba anlayamadım ya
Eylül bize değişik geldi. Ama denemeye değer bildiği şeyler oldu.
Ocak ayına dair bi zaman verdi. Çıkarsa söyleyeceğim.

benim de oldu o, eylül'de değil de.
başkası vardı ama başkası için baktırmıştım. aklındakini anlatıyorlar.
eylül bana 13 günlük bir süre vermişti, 10 gün kaldı. ve gözle görülen bir şey hani, ve aslında imkansız bir şey. tutarsa yazarım. yani şey değil, bu adam sana yakınlaşcak gibi değil, bu adam karşına gelip yalvarcak gibi düşünün. ciddi beklenti.

Çünkü bi kaç şeyi bilip,hayatımdaki birini bilememesi çok dikkatimi çekmişti. Teşekkür ederim içimi rahatlattın.
Ay hadiii bakallııımmm nolucakk

Çünkü bi kaç şeyi bilip,hayatımdaki birini bilememesi çok dikkatimi çekmişti. Teşekkür ederim içimi rahatlattın.
Ay hadiii bakallııımmm nolucakk

umarım senin için çok iyi olur, güzel haberler alırsın. ben dediğim gibi gün saymalardayım aşk konusunda. barışacaksınız dedi yine barıştık ama zaten hep barıştığımız için önemsiz detay bu.
yalnız dikkatimi çeken bişi oldu, ben hep diyorum eylül bende tutturuyor diye ama sonuç dediğim olay gerçekleşmedi hala.

ben ona iki gün önce falan gittim, üç olabilir.
2-4 güne kadar iki resmi evrak imzalıcaksın, seninle çok ilgili değil ama canını sıkabilir ama seni riske atacak bir şey değil gibi bir şey demişti. hatta arkadaşıma eylül bana iş söylemezdi pek, ilginç geldi takip edicem demiştim.

2 iş arkadaşım işten çıkarıldı dün. bugun ofise gittim imzaladım.

Ay inşallahhhh. Dediği şey çıkarsa zaten göbek atıcam yani. Gerçi olması için senin de çaba sarfetmen gerek dedi. 15-20 günlük bi sürem var benim de bakalım
İnşallah asıl beklediğin olayda gerceklesir de

O hangi falci peki peki

eylül bende de tutmadı arkadaşımdada arkadaşım nişanlısından ayrılmıştı dedi geri gelecek evleneceksiniz die ama nafile adam başkasıyla evlendi:)

EylüL. Bende Çogu şeyi bilmiştir ve tutulmuştur her ne kadar eski müşterisi olsamda ben eylul den vazgeçemiyorum.. Enerji meselesi herkese söylediği şey olacak diye birşey yok tabi ama benim öncelikli falcimdir.. Birde Çiğdem diye bi falci vardı onun dediklerinide yaşardım ama ortadan kayboldu

Kizlar bu gun ben kaan a gittim. Onceden ehli keyf deydi ya ... baya nokta atisllari oldu bende gidenlerden yorum alabilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…