Ankara'daki Falcılar

Ben mihriyeye gidicem bugun bakalm nasilllll?artik hepsini denedigim icinn beni memnun edecek mi bi bakalm kizlarrr...

Bakma tarzını hiç beğenmedim bana olumsuz konuşmuştu hoş mesele bu değil. Yok masayı yalarım o gelirse yok eşek gibi anırırım falan sen kimsin sonuçta bu kadar emin konuşuyorsun olmayacağından. Bana ahkam falan kesti böyle. Ne bileyim kötü enerji vermişti bana.

Mihriye & Fikriye ikilisi bu topigin taaaaa en basinda yazlina falcilardan. Arat sekerim, sonra oku Dedikleri cikmiyor, paraniza yazik.
canim paraya acimadim bi bakayim mihriyeye dye gittim bugunnn gerçekten bosss degmez yanii.. kadin 10 yillik gelecegimi çizdi resmen yemin ederim oglun olacak kesin eminim falan diyoo .. bugun bode taynatda melek diye birine baktirdm baktran oldu mu hicc?

Mihriye bana da 2015 sonu gibi is gördü 3 yil sonra suanki sevgilimle evlilik ilk cocugun erkek olacak dedi. Açıkcası bu evlilik ve çocuğu bana daha once de soyleyenler oldu is benim icin onemliydi onun icinde bi sene sonrasini dedi. Ama genel olarak kötü bi enerji almadim ben

Bugün evim cafede tesadüfen bayana baktirdim ucuzdu da 15 tl ve en azindan şuanki durumumu net olarak bire bir söyledi. Bir de kizlar eylülün üstündeki efsunu bilen var mi

Evet ben baktırdım meleğe. Ilk başta o kadar güzel baktı ki enerjisi falan çok iyiydi ama hiç bi dediği mi çıkmaz yokkk :)

Bugün evim cafede tesadüfen bayana baktirdim ucuzdu da 15 tl ve en azindan şuanki durumumu net olarak bire bir söyledi. Bir de kizlar eylülün üstündeki efsunu bilen var mi
Ben ona da baktırdım anı ve geçmişi cok iyiydi ve dedikleri de çıkmadı sayılmaz çok haklı ve iyi konuşmuştu bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…