Ankara'daki Falcılar

Nur nerdeydi kaca bakiyodu

Hicbir falciya gitmeyip hepsini soruyorum atin beni forumdan Haftaya gidecegim de ucuz birini onerin bana canlar 10 20 filan olsun tabi bu fiyata bakan kaldiysa

Vallahi yok böyle bir falcı...Kadındaki pozitif enerji yetiyor zaten banada çok olumlu şeyler söylemedi hatta gıcık olmuştum. evleneceğim adam şimdi nişanlı çoğu falcının evleneceksiniz 2 çocuğun olacak çok mutlu olacaksın dedikleri şahıs şimdi başkasının kollarında.. Nur hanım kader çizginde bu yok ayrılık görüyorum dedi.. ve onun dediği oldu.İşinde sıkıntı yaşıyacaksın dedi işten çıkarıldım. geçenlerde arkadaşımıda ANKİRA cafeye Nur hanıma götürdüm ordan çıkmış aradık Maviş cafedeymiş henüz gidemedik bakalım ona ne diyecek.

Nur u denemedim, kaca bakiyor? Kahvemi taratmu? Hangisini tavsiye edersiniz kizlar? Yada beklemelimi gitmek icin yani acele etmemelimi

Nur bana da tutturdu, ben de yilbasindan sonra gidicem.
Cherry cin dondunmu avrupadan sen?

Ben gitmeyeli cok oldu ama kahve 30 tlydi sanirsam, su 100 tl.

5 mesaj yukarda bir hatun oldugu kafeyi yazmis

Ahaha tamam canım sağolasın görmemişim :) ben nura ancak gelecek ay giderim, neyse gideyim de ders calısayım iyi maaş iyi para iyi fal Şu yazdığımı görseler yeminle mülakatı geç sınava almazlar beni ahaha

Evladım git giysi al, arkadaşlarınla gez paranı öyle ye. Vallahi adm gibi falcı yok, burdakiler çok para harcadı ama hepsi fos, yazdık işte. Biz ettik sen etme, acı paracıklarına :)

kızlar biz arkadaşımla karabukten ankaraya fal baktırmaya gelicez cılgınlık yapalım dedik uygun ve tutturabilen yer önerebilirmisiniz acabaa:)

Kizlar slm :)))
Bu basligi yeni goruyorum blogda da yeniyim.
Ben de fal baktrmak istiyorum.eylulu tercih edicem sanirim.ama adresi neydi tekrar yazarsaniz cok sevinirim..
okudum ama not almayi unuttum smdide bulamiyorum..
yardimci olun lutfeennn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…