Ankara'daki Falcılar

Ya ben evim fatosu dusunuyordum ama eylule mi gitsem o vakit o_O Ama suan calismiyorum o pahalidir bir iki ay sonra ise girince gideyim ona. O zamanda fala vakit kalmiyor ay hayat cok zor bayilazayim :KK43:

A

Antakya'nı mısın değilsen Antakya'da pavyonda mı çalıştında oradaki pavyonları biliyorsun .ben bilmiyorum mesela sen nereden biliyorsun

Vallahi Antakya pavyonu diye bir deyim var Turkcemizde, orasi zannimca pavyonlariyla unluymus bir zamanlar.

Pavyonda calismisligim yok ama ogrenciyken br kultur gezisinde aksam yemegine restoran diye, restoran + pavyon karisimi garip bir yere gitmistik. Garip tipler vardi ama cok eglenmistim.
Yani gitmisligim var.

Bi de randevuevini turbenin yanina tasinmaya yeltenmislerdi galiba, o haberi de televizyonda gormustum.

Onun disinda tarihini, kulturunu de bilirim ama en cok mutfagini ve mezelerini severim.

Hayatimda ilk kez biri bana pavyonda calistin mi diye sordu bu arada :KK57:

Son düzenleme:
O
Vallahi Antakya pavyonu diye bir deyim var Turkcemizde, orasi zannimca pavyonlariyla unluymus bir zamanlar.

Pavyonda calismisligim yok ama ogrenciyken br kultur gezisinde aksam yemegine restoran diye, restoran + pavyon karisimi garip bir yere gitmistik. Garip tipler vardi ama cok eglenmistim.
Yani gitmisligim var.

Bi de randevuevini turbenin yanina tasinmaya yeltenmislerdi galiba, o haberi de televizyonda gormustum.

Onun disinda tarihini, kulturunu de bilirim ama en cok mutfagini ve mezelerini severim.

p

Yani gitmisligim var.

Pavyon+ restoran hiç görmedim duymadım adını verinde bir araştıralım.antakya hiç bir zaman pavyonlarıyls ünlü olmadı ,bakın siz çok iyi biliyorsunuz öyle bir deyimi de hiç duymadım.belki sizin çevrenizde pavyon kültürü fazladır.aytıca o haberi de iyi izleyin.bırada antakyalıları karalayamaxsınoz .şu lokanta pavyonun adını verin de bende öğreneyim

Ya ben evim fatosu dusunuyordum ama eylule mi gitsem o vakit o_O Ama suan calismiyorum o pahalidir bir iki ay sonra ise girince gideyim ona. O zamanda fala vakit kalmiyor ay hayat cok zor bayilazayim :KK43:
eylül 20 lira kahve kahveyede detaylı bakıyoki o zaten sorulara fincana bakmadan cevap veriyo ama tutturamadığı şeylerde var bildiği seylerde var

O

p

Pavyon+ restoran hiç görmedim duymadım adını verinde bir araştıralım.antakya hiç bir zaman pavyonlarıyls ünlü olmadı ,bakın siz çok iyi biliyorsunuz öyle bir deyimi de hiç duymadım.belki sizin çevrenizde pavyon kültürü fazladır.aytıca o haberi de iyi izleyin.bırada antakyalıları karalayamaxsınoz .şu lokanta pavyonun adını verin de bende öğreneyim

Ben kimseyi karalamiyorum hanimefendi, zaten bu bir deyim, uydurana sormak lazim. Ona bakilirsa ben de Ankaraliyim, burda pavyonu gectim neler neler var, boyle yerler her sehirde var. Ankara pavyonu denen bir sey de varmis, Behzat C. izlerseniz gorursunuz, ben de izlerken ogrendim. Bu Ankara'yi veya Ankaralilari karalamak degil ki, boyle yerlerin olmasi Ankara'daki her kadinin boyle yerlerde calistigi veya erkeklerin buralara gittigi anlamaina anlamina gelmez. Ankarali olsaydiniz Behzat C. izlerken kendinizi bicaklardiniz zannimca. Neden bu kadar alindiginizi anlamadim, birinin boyle bir deyim uydurmus olmasindan o sehirdeki herkesin oyle yerlerde calistigi/takildigi anlamaini cikaramayiz, ben cikarmiyorum da.

Son düzenleme:
kızlar yalnız hepimizin stresli olduğu nasıl belli :) her konudan kavga edebiliyoruz kendi aramızda.

X