Ankara'daki Falcılar

Benim bu pazartesi derya nın baktığı faldan ikincisi de çıkmış bulunuyor :) bu kadın coştu mu ne :)))))

Derya kim kiz ? Ben de orda fal baktirdim, birinin dedikleri de bana cikti, sen de bana adi Derya miydi diye sormustun :))))

Nasil bir bayan, tarif eder misin? Bir de ayni binadan bahsediyorsak o binada birden fazla fal merkezi var, hangisindeydi Derya?

canım rengarenk cafede işte. Girişin üstü hemen. Uzun boylu zayıf 40 yaşlarında var yok saçları hep bağlı kahve şuan. Benim vazgeçilmezim kendisi. Haftada bir iki kez mutlaka giderim. Genelde fallarım benim hiç ilerlemezdi ama bu hafta baya hareketli geçti. Deryanin üç dediği şey çıktı şuan

ay sordum mu daha önce bilemedim de sorduysam affola kaca bakıyor bu derya fatoştan cayıp ona mı gitsem ya resmen artık fala da inanmıyorum falcılığı da ama koydum aklıma sınav sonrası gidicem deli miyim neyim kendi kendimi zorlayarak gidiyorum tee allam

O zaman ankara Pavyonu yazsaydınız ayrıca ben hiç gitmedim ama siz gitmişsiniz işte siz bana AntakyadA ki restoran Pavyonu adını bir vermeniz. Haa bu arada restoran var denen yerler var içki içilir yemek yenen yerlere restoran bar deniyor sebebine yemeğini yerken iyiyim içilebilir demek mesela rakı balık gibi. Eskiden pavyonda bar denirdi sonra avrupada kullanıldığı şekli bar oldu pavyon ise dizilerden başınızı kaldırıp araştırırsanız aydınlanırsınız. Aman Ha eğlenmek ya da yemek yemek ve aynı zamanda iyiki içmek için Ankaranın pavyonlarına gitmeyin benden Size tavsiye. Hala gülüyorum restoran+Pavyonu yazık ya.

ben anlamadım ki derdınız ne neyı bu kadar uzattınız?cherry sıze karsı bısey soylemedıki ben anlayamadım sızı

Son düzenleme:
yok avukatlık degıl ama cherrynın sıze karsı bı hakareti olmadı neyse ben moderatöre bıldıreyım o ılgılensın ıyı geceler...
Bak şimdi inan ne diyeceğimi şaşırdım o kadar da korktum. Şimdi moderatör hakaret içermeyen mesajlarımı yasaklarsa beni buradan atarsa ne yaparım ben. Uyuyamam şimdi.

Meslegin avukatlik mi da en klise soru. Hayatimiz boyunca bir olaya dahil olduk mu hemen sorulur. Peh. Hakikaten cok yersiz bir tartisma. Ayrica pavyonda calisan kadinlar da insan onlari ayristirmanin anlami yok. İnsanlar hayatta kalmak icin her yola girebiliyor. Herkes internet basinda foruma yorum yazacak kadar sansli olmuyor.

Çok haklısın özellikle FORUM Konusunda allah kimseyi düşürmesin muhtemelen etmesin ama konuyu başka taraflara çekip yeni bir tartışma konusu yapmayın Klişe lafı Klişe aslında bu savunmada öyle.

Sen kaç yıldır forumdasın özeleştiri yapmışsın biraz ve komik olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…