Ankara'daki Falcılar

Telefonda bakan var ya tatlım. Ya bilmiyorum bende yeri çok ayrı hayatımda bi onu bıraktım zaten . her dedigi cikiyo bana keisnlikle ucharflisiyok mesela normal bizim gibi bi hayat suruyor durugozu var keisnlikle inaniyorum .ama bugün öyle şeytana uydum gittim Ama uymucam bida :\\

Canım şulenîn numarasını alabilir miyim??

canim bana tam boyle biri lazim bana da atar misin numarasini ? Birde pahali mi oyleyse ise girince atarim cunku tam aradigim bana uc harflisi bes harflisi buyusu muyusu olmayan durugoru yapan biri laxim.

kızlar telefonda sizin yerinize kahve içip bakan bi bayan var gülsüm değil çok uygun bi fiyata bakıyo bi çok kafedekinden güzel bakıyo uzun uzun sorulara cevap veriyo

Ben de numarasini alabilir miyim sekerim ?

Canim bana da sule hanimin numarasini atar misin bide odemesini nasil yapiyoruz ne kadar ucreti bi yazar misinn?

kızlar, cidanda figen vardı. bir ara hamile dediler. geri dönmüş mü? hatunun bana baktığı ilk fal çok iyiydi sonrakiler bir o kadar alakasızdı..

Bu yaz ağustosta baktirdim ben ona ağzım açık kaldı anda en beğendiğim falci bugüne kadar soracağım soruyu ağzımdan aldı ama sınavım için gitmiştim kazanacak mıyım diye bilemedi kazanamadim daha var bir kaç şey çıkarsa paylaşırım kızlar

ezgi, şu zayıf minyon esmer hatun mu ? ben 2 yıl önce baktırmışım.. çünkü geçenlerde sildim kaydını daha yeni.. bana bildiğiniz türk filmi senaryosu yazmış maşallah. hiç bir dediği çıkmamış..

senaryoda, esas adam- ben- bir de 3. kız var..biz kızla tanışıyoruz, bir araya gelip konuşuyoruz filan falan, sonra adam ne hikmetse beni seçiyor ama arada fırtınalı ve zor günler yaşanıyor, benim tercihime kalacak bir evlilik oluyor ama evlilik konuşmasında ben kendimi eksik hissediyorum . bunun anlamını da hala çözemedim 2 yıl oldu..insan nasıl evlilik konuşmasında kendini eksik hisseder? ... aşk-ı memnu yaw bildiğin..

iyi ki de çıkmamış kalbim dayanmaz be o ne öyle, iki kadın arasında kalan erkek mi olur? o olsa olsa pislik olur..

he hazır senaryolardan açtım, Nisan vardı bi dönem fahiş ücrete bakan, onun senaryo (ama bakın uyarıyım +18 )

esas adam, beni üzüyor ,oyalıyor filan falan .. bu kısımları geçiyorum azap azapp azap sürekli sonra biz birlikte oluyorz sanırım o kısmı anlayamadım konuşmasından ama bacım ben diyemem ama sen anla demişti.. benim kafa hinliğe çalışır ben böyle anladım .. neyse sonra sanırım hamile kalıyorum ben (bunu da açık açık söylemedi de bir kart gösterdiydi) yine kafam hinliğe çalıştı.. neyse sonra ben peşinden koşmaya devam bi de hamileyim ya artık azap azapp azap.. sonra bebek birden ortadan kayboluyor, o kızmı çözemedim nasıl oluğunu da muhtemelen esas adam, kolumdan sürükleyerek beni dr.a götürüyordur
ayh işte sonra ben vazgeçiyırum.. artık heralde kötü yola düşüyorum ki muhtemelen ondandır sonra esas adam bu sefer bana aşık oluyor.. piçe bak o kadar azap çektim yeni aşık oluyor.. neyse sonunda da tercih senin bacım demişti

Hikayenin sonunda Antakya pavyonuna dusuyorsun ondandir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…