Ankara'daki Falcılar

ezgi, şu zayıf minyon esmer hatun mu ? ben 2 yıl önce baktırmışım.. çünkü geçenlerde sildim kaydını daha yeni.. bana bildiğiniz türk filmi senaryosu yazmış maşallah. hiç bir dediği çıkmamış..

senaryoda, esas adam- ben- bir de 3. kız var..biz kızla tanışıyoruz, bir araya gelip konuşuyoruz filan falan, sonra adam ne hikmetse beni seçiyor ama arada fırtınalı ve zor günler yaşanıyor, benim tercihime kalacak bir evlilik oluyor ama evlilik konuşmasında ben kendimi eksik hissediyorum :KK45:. bunun anlamını da hala çözemedim 2 yıl oldu..insan nasıl evlilik konuşmasında kendini eksik hisseder? ... aşk-ı memnu yaw bildiğin.. :KK53:

iyi ki de çıkmamış kalbim dayanmaz be o ne öyle, iki kadın arasında kalan erkek mi olur? o olsa olsa pislik olur..[evet öy

Kadin 50 tl istiyo bence okadar iyi falci degil hic bisey gormeden 50tl yatiricakmisiz :KK70: falcilik iyi is ya kisa yoldan gunde 10 kisiye baksa biz bosa sabahtan aksama calisiyoruz falcilik dersi almak gerek

Zam gelmiş o zaman :) yaa bu isler boyle ne yazık ki bana çok ta pahalı durmuyor buradaki arkadaşlar iyi bilir kim bilir kaç milyar harcadikk elli de bisey mi iki gün içimize oturur sonra geçer :) o yüzden bu isi kökten bırakmak kadına neden pahalı diye kizmiyorum o yüzden on TL versekte boş elli TL de .

Zam gelmiş o zaman :) yaa bu isler boyle ne yazık ki bana çok ta pahalı durmuyor buradaki arkadaşlar iyi bilir kim bilir kaç milyar harcadikk elli de bisey mi iki gün içimize oturur sonra geçer :) o yüzden bu isi kökten bırakmak kadına neden pahalı diye kizmiyorum o yüzden on TL versekte boş elli TL de .

Dogru soyluyosun bende bu ise cok para doktum insan bunalinca gozu gormuyo falcilardan medet umuyo :-$

kızlar nur bende aşk hayatında fena patladı ama iş hayatı dediği gibi devam ediyo
bırde cıdana gitmeyın derım gozunde lens olan bı bayana gıttım hıcbısey bılemedi:KK43:
Kimler patlamadı ki Gülsüm de fıiiiiiiis soru soruyorsunuz baklalari sallayıp atiyor bir onunde bir arkasinda bir solunda bir saginda biseyler diyor ne dedigini be de cevabi anlamiyorsunuz en azindan ben anlamadım

Kimler patlamadı ki Gülsüm de fıiiiiiiis soru soruyorsunuz baklalari sallayıp atiyor bir onunde bir arkasinda bir solunda bir saginda biseyler diyor ne dedigini be de cevabi anlamiyorsunuz en azindan ben anlamadım
ya bende nurun ve ıstanbuldakı andacın bılemedıgı ve benım hayatımda gerceklesen bıseyı bıldıgı ıcın ben begenmıstım acıkcası valla ne dıyımkı artık korkuyorum bırını onermeye:KK43:

selam kızlar, geçenlerde biri zehra yı soruyordu. sakın sakın sakın sakın gitmeyin. zira kendisi sizi kendine çekmek için gelecek diyor, bunu 2 arkadaşımla test ettik. biri başkasıyla mutlu şimdi. diğeri beklemede. bana söylediklerinin hiçbiri çıkmadı aksine şöyle iyi böyle iyi demişti ama maşallah iyi dediklerinin hepsi patladı. yazık valla paranıza. bir de uzak zaten. ama siz bilirsiniz yine de. İMZA=ZEHRAZEDE BİR SALAK :KK12::KK43::KK42::KK61:

o kadın nokta atışları bile yok niye orda oturtuyorlar anlamıyorum ucuzda değil ama :S

Hadi ya, o kadar düşmüş yani. Ben 3. gözden tanırım kendisini, nur un copy paste i resmen. önce olacak der sonra olmayacak der falan. hiç değilse o zamanlar geçmiş ve o an için olmuş ya da olanları az çok biliyordu. Demek ki şimdi tamamen sallamasyon gidiyor. Yazık, mezar bile almayacak onu, insanların duygularıyla oynuyor resmen...:KK12::KK12::KK12:

Hadi ya, o kadar düşmüş yani. Ben 3. gözden tanırım kendisini, nur un copy paste i resmen. önce olacak der sonra olmayacak der falan. hiç değilse o zamanlar geçmiş ve o an için olmuş ya da olanları az çok biliyordu. Demek ki şimdi tamamen sallamasyon gidiyor. Yazık, mezar bile almayacak onu, insanların duygularıyla oynuyor resmen...:KK12::KK12::KK12:
aynen ama kimin umrunda ipini kıran falcıyım diyo para gelsinde bide hemen tarotta bakıyım kurşun döküyüm büyü var çöziyim böyle pisliklerde var duyguları su istimal eden tek falla kalsa iyi :KK70:

aynen ama kimin umrunda ipini kıran falcıyım diyo para gelsinde bide hemen tarotta bakıyım kurşun döküyüm büyü var çöziyim böyle pisliklerde var duyguları su istimal eden tek falla kalsa iyi :KK70:

valla ben artık tek kişide karar kıldım. kendisi zaten bana falı yasakladı. ben sana zamanı gelince bakacağım dedi. artık gitmiyorum falcılara. en güvendiğim falcılardan biri ki haftada en az 2 kere gider 50 lira verirdim, beni şu gün bugün diye 7 ay oyaladı. en son verdiği tarih dün patladı. zehra tam bir facia zaten, babamla ilgili çok güzel haberler alacağımı söylemişti, babam 2. kez evlenip evlerinden birini karısının üzerine yapmış. evet çok güzel haberler aldım. an harfli birinden işle ilgili çok güzel bir haber alacaksın dedi, evet aldım, adam ortaklığımızı bitirdiğini ve parasını geri istediğini söyledi. hı hı çok güzel haber değil mi!!! düşünün zehranın ne kadar iyi bir falcı olduğunu!!! artık içimden gelmiyor falcıya gitmek, diyecekleri belli. aynı şeyleri duymaktan sıkıldım. Ama söz eğer olur da falları çıkarsa bu zat ı muhteremlerin söz hepsini tek tek açıklayacağım kim kimdir diye. ama görünen o ki hepsi fooossssss...

valla ben artık tek kişide karar kıldım. kendisi zaten bana falı yasakladı. ben sana zamanı gelince bakacağım dedi. artık gitmiyorum falcılara. en güvendiğim falcılardan biri ki haftada en az 2 kere gider 50 lira verirdim, beni şu gün bugün diye 7 ay oyaladı. en son verdiği tarih dün patladı. zehra tam bir facia zaten, babamla ilgili çok güzel haberler alacağımı söylemişti, babam 2. kez evlenip evlerinden birini karısının üzerine yapmış. evet çok güzel haberler aldım. an harfli birinden işle ilgili çok güzel bir haber alacaksın dedi, evet aldım, adam ortaklığımızı bitirdiğini ve parasını geri istediğini söyledi. hı hı çok güzel haber değil mi!!! düşünün zehranın ne kadar iyi bir falcı olduğunu!!! artık içimden gelmiyor falcıya gitmek, diyecekleri belli. aynı şeyleri duymaktan sıkıldım. Ama söz eğer olur da falları çıkarsa bu zat ı muhteremlerin söz hepsini tek tek açıklayacağım kim kimdir diye. ama görünen o ki hepsi fooossssss...
kimmiş o kişi??

kimmiş o kişi??

söylemiyim sonra reklam diyorlar. Söz bak çıkarsa söyleyeceğim göğsümü gere gere hatta kimliğimi bile açıklarım da yeter ki çıksın yani :KK70: memnun olan da var olmayan da çünkü ama bana daha önce baktırdığım 3 4 yıllık falcılarımın ve zehra nın söylediği bir şeyi o da söyledi. şu an söylediklerinden hiçbirini yaşamadığım için kimseyi ümitlendirip üzmek istemiyorum. Ama hiç bilinmeyen biri değil. Bana da zaman verin bakalım çıkacak mı, ben tamamen kendi mallığımdan burada yazan her falcıya gitmiştim zamanında birçoğundan da ağlayarak çıktım. O yüzden bekleyelim bakalım şekerlerim...

X