Ankara'daki Falcılar

Canim senin ne sucun var tamamen iyi niyetinle verdiginden eminim ben sahsen.. ama baksana kadin sadece bana degil bi kac kisiye de benzer seyler demis.. ben uzak durmaya karar verdim Gülsüm hanimdan büyü falan korkunc seyler hic isim olmaz.. sen paylasimlarna devam et yani senin ki sadece oneri herkes kendi hür iradesine gore o gulsum hanma uyar yada uymaz...

Gülsüm hanım hakkında net bi yorum îstiyorum kızlar yani dedîkleri çıkıyor mu çıkmıyor mu? Büyü falan denildi ama fal olarak bakarsak biliyor mu yoksa her falcının klasik şeyleri gibi bi kaç şeyi mi tutturuyor ??

Ben birine baktırmıştım telefondan. Ayşe adını kullanan bir bayana kendisi çok sevimli, üç kızını da eşi bakmadığı halde sahip çıkmış okutmuş biri.
Paragöz biri de değildi. İlk baktırdığımda çok beğenmiştim ama ikinci de hiçbir şey tutturamamıştı nişan felan görmüştü 40 gün içinde istemeye gelenler vardı hahah.
Bu bayanı duyan var mı?

Ö
Sevgili prenses bana da tel nosunu star mısın.adı Sabiha mı

Lütfen bsna da verir misin numarayı prenses.çok ihtiyacım var

Eker değil soyadı memurluk da yapmıyor bildiğim kadarıyla zaten Ankara'da değil.siz bir şeyler yaptırdınız mı. Sizi kandırdı mı

Lütfe
n bana da verir midiniz tel numarasını.çok ihtiyacım var .özelden bana da atar mısınız numarayı

Al

Hatice siz bu kadına bir şeyler yaptırdınız mı ,i ya da yakınlarınızdan biri yaptırdı mı.nasıl kandırdı lütfen bana özelden yazar mısınız.yaptığı şeyler olmuyor mu . Parayı alıp kandırıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…