Ankara'daki Falcılar

Inanmayacaktınız arkadaşlarım. Umut bağlamayacaktınız. Bende bekledim onca zaman bana da bekle sabret gelecek dediler adam benim adimi bile duymak istemiyor herkes seviyor falan filan ama bekle diyordu yok büyü var yok şu var yok bu var olacak sonuç fos ben vazgeçtim artık. Elde ne kaldı olmayan bi gurur. Şimdi kendime o kadar çok kızıyorum ki. Bana nur abla baya sacmalamisti valla bi daha da gitmedim kendisine ki fal olayını ben de kapattım uzun bi süre hayatımın en büyük hatası. Sürekli negatif enerji..... akılda bi sürü saçmalık. ..
kesinlikle katılıyorum.. fallara inanmıyoruz desek de bilinçaltımızda kalıyor. ben de 2 seneden fazla böyle böyle ümit ettim.. hayatımıza bakalım kızlar.. erkeklerin bizim kadar derin düşündükleri filan yok. kim denk gelirse gezip tozarlar. sonra da alakasız biriyle evlenirler. hep örnekler böyle.. boşverin

kızlar ömrü hayatımda 2. kez falım çıktı... falcı ankarada değil o yüzden söylemeye gerek yok da falının zıttı olan nur oldu. bu kişi ile asla olmaz dediği adamla bişeyler oldu... adamın hayatında başkası var demişti yokmuş...eski sevgilin dönecek dedi olmadı, malatyalı biri ile tanışcan 10. ayda polis dedi olmadı. nur elendi benim için.

kesinlikle katılıyorum.. fallara inanmıyoruz desek de bilinçaltımızda kalıyor. ben de 2 seneden fazla böyle böyle ümit ettim.. hayatımıza bakalım kızlar.. erkeklerin bizim kadar derin düşündükleri filan yok. kim denk gelirse gezip tozarlar. sonra da alakasız biriyle evlenirler. hep örnekler böyle.. boşverin

Su yorumun altina kalibimi basarim :KK66:

bir de kızlar ne denir ki. fal belki işkencemizi artırıyor. ben bu adamla ilişkimin 3. ayında falan gittim ilk. "evleneceğin adamı bulmuşsun" dediler. sonra öyle sarıldım ki adama.

kaç kez ayrılsak hep aynı şeyi dediler, "bu adam sensiz yapamaz. geri döner."

döndü de.
hala "evleneceksin" diyorlar.

adam bana çok net söylüyor, "bizim bir sonumuz yok" diye.

ben işkencemi artırmıyor muyum sizce? hala fal fal dolaşıyorum. enerji namına bir şeyim kalmadı. falcıların gözüne bakıyorum "bu adam senin" desinler diye.

oytun mesela senin durum; 40 gün var daha diyoruz. belki de o 40 günde gelmeyecek. belki umudunu kesmen daha iyi olacak; belki de gelecek. hangisi daha kötü acaba? umudu kesip yoluna bakarken gelmesi mi, beklemediğin bir anda; umutla beklerken gelmesi mi...

inşallah gelir diyorum, yeni birini denesin kıymetini anlasın vs. vs...

ama bu fal işleri beni çok yordu.

bir de tüm falcılar aynını söyleyince daha büyük umut, daha büyük yıkıntı.
allah fal baktırmaya ihtiyaç duyurmayacak ilişkiler versin bize.
bak canımcım, adam sana "bizim bir sonumuz yok" diyorsa önce bunu neden diyor onu anlamaya çalış derim.. nedeni bulunca eğer aşamayacağın/değiştiremeyeceğin bişeylerse salla gitsin.. ömrünü bunu diyen bi adam için harcama..

kızlar ömrü hayatımda 2. kez falım çıktı... falcı ankarada değil o yüzden söylemeye gerek yok da falının zıttı olan nur oldu. bu kişi ile asla olmaz dediği adamla bişeyler oldu... adamın hayatında başkası var demişti yokmuş...eski sevgilin dönecek dedi olmadı, malatyalı biri ile tanışcan 10. ayda polis dedi olmadı. nur elendi benim için.

Bana da dokuzuncu ayda malatyali biriyle aşk yaşayacaksın demişti olmadi malatya takıntısı var galiba kadında :KK53:

Aynı şekilde sorduğum biri için sevgilisi var demişti çocuğa trip attım oldu mu şimdi:KK14:

Bana da dokuzuncu ayda malatyali biriyle aşk yaşayacaksın demişti olmadi malatya takıntısı var galiba kadında :KK53:

Aynı şekilde sorduğum biri için sevgilisi var demişti çocuğa trip attım oldu mu şimdi:KK14:
ben de onunla olmayacak diye şartlamıştım sana ilgisi yok demişti çok üzülmüştüm... ama kadının malatyalı dediği tarihte bu adım attı :) olur mu olmaz mı bilemicem ama en azından ilgisi olduğunu hayatında biri olmadığını anlamış oldum

kizlar gecen yaz 3.gozde kizil sacli bir hatun vardi sadece kizil saci hatirliyorum simdi arkadasla konusunca hatun bilmis resmen. Bilen su olabilir diyen var mi

dün yine depresyona girdim gittim eski falcıma. artık güvenip bekleme vaktidir. çok oldu. bir ayda 400 liralık falan fal baktırdım.

bir de galiba artık akışına bırakmak lazım olayları. kovalayıp tırmaladıkça da olmuyor. biliyorsunuz hep "beklemeyi bıraktığında gelir" belki enerji ile ilgili bir şeydir.

kızlar herkese merhaba,
uzun bir aradan sonra ( şifremi tekrar hatırlayıp) bir giriş yapim dedim. Ben eski üyeyim, beni bilen bilir. Ankarada gerçekten cok fazla fal baktırdım. Öyle ucuz falcılara da gitmedim, Nisan, Pınar, Aslı Yıldız mıydı neydi o, ama inanın sizi kandırmaktan başka bişe yaptıkları yok. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın, gidin alışveriş yapın kendinizi daha iyi hissedersiniz :)
Ben antalyada biri hakkında olumsuz bir yorum yapmıştım zamanında, adı Gökçe idi. İstemediğim şeyleri söylemişti ve eklemişti inşallah dediğim çıkmaz diye. Malesef çıktı :) Sonra, hayatıma başka biri girdi ve onun özelliklerini de anlatmış aslında ama ben pek üzerinde durmamıştım. O gün evi toparlarken bir tomar fal kağıdı attım, orada farkettim. Bende bir telefonu var ama su an kullanılmamakta yazıyor. Bu Gökçe hanım ile bir bağlantısı olan var mı acaba? Eger varsa telefonunu bana özelden ulaştırırsa cok sevinirim.

canım kusura bakma gerginim biraz da .. Aslında sezarın hakkını sezara demişler açıkcası falın bir kısmı çıktı ama bnm beklediğim yer çıkmadı ya neyse...

Olabilir canım yazdığıma baktım da evet yanlış anlaşılabilir. Ya birebir her dediği çıkan zaten yok bizim en büyük hatamız da burda. Ki gerçi biz fal kurtları olarak hepimizin genelde derdi ortak hep aynı şey için gidiyoruz o olmuyor da bi kaç önemsiz dedikleri şeyler oluyor ki onlar da bizi tatmin etmiyor hoş niye etsin benim istediğim şey olamadıktan sonra. Ben şunu anladım insan umut aramak için fala gidiyor bunun başka bi adı yok falcılarda bunu bildiği için bize o umudu veriyorlar genelde

kızlar herkese merhaba,
uzun bir aradan sonra ( şifremi tekrar hatırlayıp) bir giriş yapim dedim. Ben eski üyeyim, beni bilen bilir. Ankarada gerçekten cok fazla fal baktırdım. Öyle ucuz falcılara da gitmedim, Nisan, Pınar, Aslı Yıldız mıydı neydi o, ama inanın sizi kandırmaktan başka bişe yaptıkları yok. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın, gidin alışveriş yapın kendinizi daha iyi hissedersiniz :)
Ben antalyada biri hakkında olumsuz bir yorum yapmıştım zamanında, adı Gökçe idi. İstemediğim şeyleri söylemişti ve eklemişti inşallah dediğim çıkmaz diye. Malesef çıktı :) Sonra, hayatıma başka biri girdi ve onun özelliklerini de anlatmış aslında ama ben pek üzerinde durmamıştım. O gün evi toparlarken bir tomar fal kağıdı attım, orada farkettim. Bende bir telefonu var ama su an kullanılmamakta yazıyor. Bu Gökçe hanım ile bir bağlantısı olan var mı acaba? Eger varsa telefonunu bana özelden ulaştırırsa cok sevinirim.

Hatırladım ben seni. Hoş geldin yeniden.

Hatırladım ben seni. Hoş geldin yeniden.
Olabilir canım yazdığıma baktım da evet yanlış anlaşılabilir. Ya birebir her dediği çıkan zaten yok bizim en büyük hatamız da burda. Ki gerçi biz fal kurtları olarak hepimizin genelde derdi ortak hep aynı şey için gidiyoruz o olmuyor da bi kaç önemsiz dedikleri şeyler oluyor ki onlar da bizi tatmin etmiyor hoş niye etsin benim istediğim şey olamadıktan sonra. Ben şunu anladım insan umut aramak için fala gidiyor bunun başka bi adı yok falcılarda bunu bildiği için bize o umudu veriyorlar genelde

aaslında biz de biliyoruz bişey olmayacağını ama gidiyoruz işte... umut arıyoruz .. ortada bi gerçek var ki onlar dönmüyorlar ve umut ettikçe kendimizi hep bi cehenemde hissediyoruz..

X