Ankara'daki Falcılar

valla bir deneyin derim.benim eşimin hiçbirşeyi yokken arvaa hanım 7 gün içinde kalp krizi geçirecek dedi.
biz 7. gün hastanedeydik.
ama şunu önereceğim kime giderseniz gidin iyiyse yalnız ona gidin ve çok sık gitmeyin
bu aradaben çok sık gidince olayın büyüsü bozuldu.
açıkçası bende yeni birini arıyorum. tavsiyeniz var mı?

bir de arkadaşlar şu zehra hanıma gittim ben ama çok olumsuz geldi. acaba zehra hanıma gidip de uzun vadede
söyledikleri çıkan var mı?

Dedigi hicbirsey cikmadi bana
bi sürü arkadaşımı götürdüm neslihan ablaya da mustafa abiyede, artık bensiz gidiyolr hatta öğreniyorum ki benden çok gidiyolar, bi gidiyorum dün arkadaşın da burdaydı falan deniyo
yani illa çıkcak die bişey yok bende tutuyo, maşallah işh hep böle devam ederi ama aynı kişiye sürekli gitmek istemiyorum, herşeyimi biliyo, birazda bilmeden bilsin istiyorum onlar gibi bulamıyorum

en iyisi hangisi ve bir de nerede ve kaça bakıyorlar?

bir de burada sürekli olarak ortaköy kafedeki yıldızı övüp duruyorlar .
gerçekten çok sinir oluyorum.
o kadın hiçbirşey bilmiyor ve bir de çok ukala.
aslında rukiye uzun baksa oda iyi ama çok kısa bakıyor.

yani anlayacağınız kızlar bence ankarada ne yazık ki gerçekten düzenli gidilecek biri yok gibi.

giizzz senin bir tavsiyen var mı?
bir de dikmende yasemin hanım varmış giden var mı?

Rukiye eskiden cok gzel bakiyordu, simdi sallamasyon mu bakiyor mu nedir cozemedim. Son gittigimde bana da arkadasima da 2 ay icinde teklif var demisti, cikmadi. Herkese 2 ay icinde teklif var diyormus :) Ote yandan anla ilgili super tespitleri olmustu. Rukiye kendine de bize de yazik ediyor bence, adam gibi baksa en yi bakan o.

Yildiz hem olumsuz, hem bir sey bilemiyor, hem de dediginiz gibi cok ukela, sankim Nostradamus. Asla gitmem, siz de gitmeyin.

aslında gerçektende rukiye iyi eger kasıma kadar bana söyledikleri çıkarsa ne yapıp edip onu uzun seansa ikna etmeyi düşünüyorum.
dedikleri çıkarsa da zaten burada paylaşırım ve başka falcıyada gitmem.
zaten bu işler artık para tuzağı olmaya başladı. hekez bir büyü ve nazardır tutturmuş gidiyor.
peki senin bir önerin var mı?

rukiye konusuna ben de katılıyorum. toplasan 5 dakka bakmıyor artık, hızlı hızlı ne dediği belli olmuyor. bi de eskisi gibi de değil ne oldu ona bilmiyorum dedikleri çıkmıyor. eskiden gerçekten iyiydi

Vallahi kimse yok. :)

rukiye konusuna ben de katılıyorum. toplasan 5 dakka bakmıyor artık, hızlı hızlı ne dediği belli olmuyor. bi de eskisi gibi de değil ne oldu ona bilmiyorum dedikleri çıkmıyor. eskiden gerçekten iyiydi

Bilemedim Urmina cim, ya bu isi para icin yapmaktan yetenegi tukendi, ya da musteriyi cok takmiyor, ismine gelenler mutlaka oluyor.......hep cok musterisi var, simardi sanirim.

Ortakoy yildiz berbat gidilmez. Rukiye eskiden iyidi simdi gidilmez

Cidan kafedeki Figen ne oldu ya?
Benim en favori falcım oydu Ankara'dayken.
Daha önce de yazmıştım. Mesela 10 kez gittiysem 7si çıkmıştır fallarının.
O denli iyi. Modundaysa süper bakıyor. Değilse bilemiyor.

Basi kapali bir hanimdi sanirsam? Piyasada yok diye biliyorum, Cidan in simdiki falcisi kim acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…