Ankara'daki Falcılar

arkadaşlar dün cidan kafedeki figen hanıma gittim. doğumdan sonraki ilk iş günüydü. övüldüğü kadar iyi falcı olmasada
mevcut durumları üç aşşağı beş yukarı biliyor. ama açıkçası o kadar övgüyü hak etmiyor bence.
bir de çok kalabalıktı. sanırım bunuda etkisi oldu. tarot ve kahve baktırdım. 40 tl. değer mi? bunu zaman gösterir.bir de figene gidip dedikleri çıkan var mı?:KK52:

bugün sabah şu meşhur birsen hanıma gittim. arkadaşlar gitmeyi düşünene varsa sakın gitmesin. hiçbirşey bilmiyor. 30 tl değil 3 tl etmez. çok saçma önerileri var. benim enerjim tutmadı. ve ortamdaki insanlar da bir tuhaf o kadar yol gittğime değmez. gelecek tamamen fos iki kelimelik uydurma. bir de çok cahil bir kadın. sakın gitmeyin.ortamda bana tekin gelmedi nedense.

bu arada arkadaşlar eğer burada sıkça sözü edilen zehraya da gitmek isteyenler varsa onlara da boşuna gidip o uğursuz kadına para kaptırmayın derim. açıkçası benim şu son zamanlarda gidipte beğendiğim vede aklımda kalan iki kişi oldu. o da rukiye ve figen diğerleri tamamen uydurma
eylül ise moral veriyor ama falı beklemek lazım.bunu dışındakiler inanın boş.sanırım uzun zaman fala gitmeyeceğim.bu bilgileri de paylaşmak istedim. boşa para vermeyin. kesinlikle reklam değil. :110:

bugün sabah şu meşhur birsen hanıma gittim. arkadaşlar gitmeyi düşünene varsa sakın gitmesin. hiçbirşey bilmiyor. 30 tl değil 3 tl etmez. çok saçma önerileri var. benim enerjim tutmadı. ve ortamdaki insanlar da bir tuhaf o kadar yol gittğime değmez. gelecek tamamen fos iki kelimelik uydurma. bir de çok cahil bir kadın. sakın gitmeyin.ortamda bana tekin gelmedi nedense.

Sekerim, tavsiye eden olarak cidden uzuldum begenmemene.

Evet, cok egitimli bir insan degil ama ben yine de sezgilerine guveniyorum (en azindan benim hakkimdakilere :) )

canım sakın yanlış anlama belki de ben çok büyük beklenti yapmış olabilirim . sanırım bir de şimdiye kadar gerçekten fal konusuna meraklı biri olarak çok araştırdığım için bana boş geldi. yada frekanslar tutmadı.
şöyle söyleyeyim ben bugün inanılmaz endometriozis ağrısı ile sırf randevu aldığım için birsürü ağrı kesici yutup gittim. kadın bana birşeyin yok kafanda kuruyorsun diyor.
ben başka konuda kesin doktorun söylediklerini söylüyorum .kadın cahil cahil konuşuyor.
yani o kadından bir nane olmaz.
ama ne olur alınma misscherryblossom yine de bana tel verdiğin için çok teşekkür. denemiş oldum.
bir de söylediği saçmalıkların % 100 çıkacağını söylüyor. bana çok düşünme tırlatırsın dedi. bir de.
sanırım beni ağrıkesicilerden dolayı bitkin gördü. keş mi sandı ne?
o kadar falcı yani.:KK12:

canım sakın yanlış anlama belki de ben çok büyük beklenti yapmış olabilirim . sanırım bir de şimdiye kadar gerçekten fal konusuna meraklı biri olarak çok araştırdığım için bana boş geldi. yada frekanslar tutmadı.
şöyle söyleyeyim ben bugün inanılmaz endometriozis ağrısı ile sırf randevu aldığım için birsürü ağrı kesici yutup gittim. kadın bana birşeyin yok kafanda kuruyorsun diyor.
ben başka konuda kesin doktorun söylediklerini söylüyorum .kadın cahil cahil konuşuyor.
yani o kadından bir nane olmaz.
ama ne olur alınma misscherryblossom yine de bana tel verdiğin için çok teşekkür. denemiş oldum.
bir de söylediği saçmalıkların % 100 çıkacağını söylüyor. bana çok düşünme tırlatırsın dedi. bir de.
sanırım beni ağrıkesicilerden dolayı bitkin gördü. keş mi sandı ne?
o kadar falcı yani.:KK12:

Gercekten hic uymamissiniz o zaman.

Figen ben en son gittigimde super bakmisti cunku sabahin korunde gitmistim :) Rukiye ye hayir diyorum, bence artik guzel bakmiyor :)

bilmiyorum ki canım bu işler deneme yanılma yoluyla öğreniliyor ne yazık ki . ama bir gün figene ben de sabah gideceğim. aslında bana bakarken figenle rukiye paralel gitti.
şöyle söyleyeyim eğer fallar çıkarsa buradan paylaşacağım vede muhtemelen artık ankarada olmayacağım gibi. onun için beklemek lazım. birkaç aya herşey belli olur.
bu arada sakın bana kızıp tavsiye de bulunmamazlık yapma oldumu ? şekerim.(misscherryblossom)

bilmiyorum ki canım bu işler deneme yanılma yoluyla öğreniliyor ne yazık ki . ama bir gün figene ben de sabah gideceğim. aslında bana bakarken figenle rukiye paralel gitti.
şöyle söyleyeyim eğer fallar çıkarsa buradan paylaşacağım vede muhtemelen artık ankarada olmayacağım gibi. onun için beklemek lazım. birkaç aya herşey belli olur.
bu arada sakın bana kızıp tavsiye de bulunmamazlık yapma oldumu ? şekerim.(misscherryblossom)

Neden kizayim sekerim, sadece memnun kalmadigin icin kendimi kotu hissettim birazcik, o kadar.

Vallahi Ankara'da kimse yok diyorum , tavsiyesi olan varsa bana da soylesin :)

valla araştırıyorum emin ol bulunca paylaşırım. ama yine söylüyorum daha önca bahsettiğim kişiyi bir dene .
bunun dışında sen hiç sokulludaki yasemini duydun mu? yada gittin mi? çok iyi diyorlar .ama ben telefonuna ulaşamadım.bir araştır derim.ben de bakıyorum .

ayrıca kendini sakın kötü hissetme . deniyoruz . bulacağız inşallah.
sen yalnızca yardımcı olmak istedin canım hepsi bu:KK24:

valla araştırıyorum emin ol bulunca paylaşırım. ama yine söylüyorum daha önca bahsettiğim kişiyi bir dene .
bunun dışında sen hiç sokulludaki yasemini duydun mu? yada gittin mi? çok iyi diyorlar .ama ben telefonuna ulaşamadım.bir araştır derim.ben de bakıyorum .

Yasemin i biliyorum seketrim, akil mi okuyor artik ne yapiyorsa karsidakinin dusuncelerini onun agzindan, beyninde soyler ama dedikleri tahmin, cogunlukla cikmamis. Ani ogrenmek istiyorsan superdir. Bende telefonu vardi ama sildim sanirsam, bulursam yazarim sana.

okey canım . ben de yeni birilerini bulursam yazarım

Kızlar facedeki medyum nigyas hakkında ne düşünüyorsunuz baktiran var mı aranızda?

Kızlar facedeki medyum nigyas hakkında ne düşünüyorsunuz baktiran var mı aranızda?
canım ona hiç bulaşma o internetten güya bakıyormuş . ben faceden eklemiştim. ama bir arkadaş beni uyarınca baktırmadan sildim. birkere o işte birşey var. hiç kimse karşılıksız bakmaz. bence şu cidan daki figeni bir dene valla hiç fene değil.

YA ARKADAŞLAR ŞU ANKARADA ADAM GİBİ BİR FALCI YOK MU?
GÜYA FALCILARIN ÇOĞUDA TAKİP EDİYORMUŞ. VARSA BİR ÖNERİ HERZAMAN YENİ DENEMELERE AÇIĞIM.

X