Ankara'daki Falcılar

merhaba.ben yeni katıldım aranıza.dün çok moralim bozuktu kızılay'da allita fal cafe ye gittim.Ahsen adın da bir kız baktı falıma enejisi iyi ama dedikleri çıkar mı bilemiyorum.daha önce ahsen'e baktıran oldu mu acaba?
ahsen kadar hiç bişeyi bilemeyen biri olamaz, adamın tekiyle beni evlendiriyodu, telefonla konuşmalarınız olucak dedi verdiği tarihte falan salladı yani bildiğin, piyasada adam bile yok, paranıza yazık olmaz umarım benim gibi

Acikcasi mustafa gecmisi ve ani iyi biliyor okadar. Onemli olacan gelecek. Malesef mustafanin gelecekle ilgili dedikleri bana cikmadi. Ona 3 kere gitmistim. Sohbetini severim onunn

Acikcasi mustafa gecmisi ve ani iyi biliyor okadar. Onemli olacan gelecek. Malesef mustafanin gelecekle ilgili dedikleri bana cikmadi. Ona 3 kere gitmistim. Sohbetini severim onunn
yani ben nerdeyse son zamanlarda 3 haftada bir gidiyorum verdiği tarihte şu bu olcak die pat çıkıyo ama çıkmadığı olanlar var eskiden, ama bu aralar genelde tutturuyo bende 2 yıldır gidiyorum düzenli olarak

Ankarada bi falci kalmadi artık kızlar hepsini denedik, istanbulda telde bakan iyi biti var mı?

ahsen kadar hiç bişeyi bilemeyen biri olamaz, adamın tekiyle beni evlendiriyodu, telefonla konuşmalarınız olucak dedi verdiği tarihte falan salladı yani bildiğin, piyasada adam bile yok, paranıza yazık olmaz umarım benim gibi

piyasa de dürüst kimse kalmamış anlaşılan :KK43: acil dürüst birine ihtiyacım var.

Turuncu kafe fal isinde berbat. Coguna gittim ve dediklerinin hicbiri cikmadi. Ticarethane olmuslar ve pahalida bakiyorlar.

turuncu cafe'de sevgi adında bir bayana su falı baktırdım geçen hafta.anı bildi fakat gelecek çıkar mı bilemiyorum :KK43: çok para verdim inşallah verdiğim paraya değer.

turuncu cafe'de sevgi adında bir bayana su falı baktırdım geçen hafta.anı bildi fakat gelecek çıkar mı bilemiyorum :KK43: çok para verdim inşallah verdiğim paraya değer.
Canimm burada daha oncede yazmistim turuncu kafe bence tam bir fiyasko ayrica tarot kahve falina herkes bakabilir ama su fali cok farkli bi olay gercektenkizilaydaki kafelerde su falina bakan bir insan oldugunu zannetmiyorum su falina gercekten bakan bir insan cok uzun sure kimseye fal bakamazmis su fali adi altinda milletten 100 milyon gbi rakamlar alip yolluyolar ama insallah sana dedikleri cikar ne deyim ki ..

Canimm burada daha oncede yazmistim turuncu kafe bence tam bir fiyasko ayrica tarot kahve falina herkes bakabilir ama su fali cok farkli bi olay gercektenkizilaydaki kafelerde su falina bakan bir insan oldugunu zannetmiyorum su falina gercekten bakan bir insan cok uzun sure kimseye fal bakamazmis su fali adi altinda milletten 100 milyon gbi rakamlar alip yolluyolar ama insallah sana dedikleri cikar ne deyim ki ..

inşallah canım çıkar...çıkarsa şayet burada paylaşırım :KK66:

arkadaşlar aslında şu zehra hanım hiç de fena değil ama biraz enerjisi kötü.
sanırım şimdiye kadar gittiğim en iyi falcıydı.
şu anki durumu çok iyi bildi .ama gelecekle ilgili beklemek lazım.

turuncu kafedeki yıldız hanıma geçen hafta gittim. enerjisi çok olumlu şu anda fena degil ama 60 tl tarot için çok.gerçi nokta atışları oldu ama bakalım yine de bence çok olumlu biri ama değmez.

Arkadaslar merhaba. :) 5 yıldır fal baktırma hastalığına yakalanmış biri olaraktan;kızılaydaki hemen hemen her falcıya gitmiş bulunmaktayım. Birkaçı ilk 2 seferde gayet tatmin etse de,şu an gidicek falcı bulamıyorum. Kızılayda gezerken ya da arkadas tavsiyesi üzerine gittiğim yerlerdi hepsi. Ama hepsi elimde patladı. Son care internette araştırma yaparken burayı buldum. Konuya göz atma fırsatım oldu. Ama hala bulunamamış gibi??

arkadaşlar yok mu gidilecek,aranılan falcı bu diyen? Bu ara gercekten ihtiyacım var!!!

kimlere gittiğini yazarsan tavsiyede bulunabilirim.

kimlere gittiğini yazarsan tavsiyede bulunabilirim.

O kadar çok ki hangi birini saysam acaba :KK70:
Evim cafe'ye gittim bi kaç kere ama falcılar sürekli değişiyor o yuzden isimlerimi bilmiyorum.
6.his ve Rengarenk var- bu iki cafe tam fiyasko! Asla gidilmez. Verilen paraya yazık yani :)
Karamel cafe (karanfil) burda da göksu var. İlk seferde güzeldi ama sonra sacmalamaya basladı .
Turuncu cafe- zeynep. Genel durumu iyi biliyor ama gelecegi bilemiyor
Sakarya caddesi hangi cafe bilmiyorum "yeter" abla dediklerine de gittim. Ölümüne sallıyor kendisi:KK70:

Listem böyle gider de gider yani ://

bence ankara kafede nurcan abla var ona bir git derim. suya bakıyor hem de 30 tl.
bir de ben yine sakaryada be be kafedeki arvaa hanımdan çok etkilendim. bazı şeylerini bire bir yaşadım tarotu 50 tl. devamlı gidince ciddi anlamda birşeyler çıkıyor.
ayrıca bir de cidan da eylül 50 tl kahve+ tarot hiç fena değil.
ama özellikle arvaa hanımı tavsiye ederim. dedikleri bire bir çıkıyor.ben çok önemli birşey bekliyorum o da çıkarsa
buradan paylaşırım.

bence ankara kafede nurcan abla var ona bir git derim. suya bakıyor hem de 30 tl.
bir de ben yine sakaryada be be kafedeki arvaa hanımdan çok etkilendim. bazı şeylerini bire bir yaşadım tarotu 50 tl. devamlı gidince ciddi anlamda birşeyler çıkıyor.
ayrıca bir de cidan da eylül 50 tl kahve+ tarot hiç fena değil.
ama özellikle arvaa hanımı tavsiye ederim. dedikleri bire bir çıkıyor.ben çok önemli birşey bekliyorum o da çıkarsa
buradan paylaşırım.

Not aldım şimdi. Haftasonu ve ya haftaya giderim artık. Fal için gayet yüksel fiyatlar. Yani verdiğime değer mi? Ne dersin? :)

X