Ankara'daki Falcılar

Ya susiyim dedim ama olmadı benim arkadaşım konuştu adamla para falan istememiş ayrıca 100 liralik 250 liralık kişilerin reklamı yapılırken iyiydi noldu topik tekelinizden mi düştü vah vah üzüldüm

Son düzenleme:
burda bahsi geçen hanım kim bilmiyorum ancak eğer burayı okuyorsa özel hayatının ihlali söz konusudur. bu yayınlanan msjları nedeniyle bu bey hakkında dava açabilir ve kazanabilir.

Ya susiyim dedim ama olmadı benim arkadaşım konuştu adamla para falan istememiş ayrıca 100 liralik 250 liralık kişilerin reklamı yapılırken iyiydi noldu topik tekelinizden mi düştü vah vah üzüldüm

Tolin, maddi çıkar sağlamak amacıyla yapılan reklam da bir çeşit dolandırıcılıktır bence. Buna bir itirazım olamaz. Ancak, her kim olursa olsun, ister reklamcı, ister gizli dolandırıcı veya her ne halt olursa olsun, burada bir insanın özel hayatını ifşa etmek, ilkel ve basit bir intikamcılıktır. Şeytanidir. Bu kişi fena halde nefsine yenik düşmüştür. Sınavını geçememiştir. Sözde onca dini eğitim almış bir insan, asla bu sınava yenik düşmezdi. Gerçekten dindar ve ilkeli bir insan, ya yargıya başvurur, ya da Allah'a havale ederdi.

burda bahsi geçen hanım kim bilmiyorum ancak eğer burayı okuyorsa özel hayatının ihlali söz konusudur. bu yayınlanan msjları nedeniyle bu bey hakkında dava açabilir ve kazanabilir.

Haklısınız bu sebeple mesajı gönderen kişinin üyeliği askıya alınmış olup yazı kaldırılmıştır.

sonuna dek katılmakla beraber ayrıca bu bahsi geçen kişinin yukarıdaki konuşmada yapacağı işlem için para telafuzları da görünüyor. bu kanunen suçtur. ve ciddi bir suçtur. bunun yazılması, paylaşılması bile suçtur.

site editörleri haberdar olur olmaz silerler diye düşünüyorum.

Kişilerin özel hayatini dökmek zaten adiliktir buna birşey demiyorum daha iki hafta önce boyle bi durum oldu ve tepkimizi ortaya koyduk ama papatya şöyle bi durumda var burada bi kaç kişi var resmen sırtlan gibiler hem kimseyi deneyip onermezler hem de her gelene akil verici yorumlarla reklam yaftasını yapıştırırlar gerçekten tiksindim ya neyse bundan sonra ankaradaki falcilar topigine benden yorum yok İstanbul topigine bakıyorum isteyen beğendiğini yazıyı isteyen gidiyor istemeyen gitmiyo ama burası maşallah neyse iyi geceler

Son düzenleme:

tolincim, bu son 2 olayda da kişilerin özel hayatları buralara döküldü. neyse ki bu kişilere baktırmış biri değildim ancak olabilirdim de. benim başıma gelse anında hukuki yollara başvururum gözünün yaşına bakmazdım. ancak burası son derece özgür bir platform, insanlar denerler ister sever ister sevmezler.
ya da önce memnun kalır sonra dediği çıkmadı der. bnların hepsi mümkün. bu iş yaplıyorsa her türlü eleştiriyi de alabilir insan. bu konuda bunu göz önüne alarak bu işi yapacak. o olgunlukta değilse yapmasın ki zaten.

kaldı ki düşün, yaptığı burun ameliyatını beğenmediğin bir doktora bile dava açabiliyorsun!! hak sahibi olmak böyle bir şeydir.. bir malı alırsın ve bir fikrin olur.
burda benim sevdiğimi sevmeyen bir sürü insan var. herkesin fikridir der saygı duyarım.

bence sen de gitme ankara topiğinden. en azından eleştirilerin de olabildiği bir yer bence. ben bu açıdan memnunum..

her neyse, bu konuyu kapatıyorum fal paylaşımlarına halel gelmesin.. diyeceklerim bunlar

Burada çok fazla sevdiğim insanda var bu adamla ilk gün konuştu arkadaşım yazısında gordum para almiyorum diye açıkça yazmış yildiznamedende öyle ayrıca pelinin övdüğü falci 250 liarilikti bu adamın istediği para nasıl olmuştu gözüne batmış s anlam veremedim senin diğer söylediklerinin altına imzami atiyorum

demek istediğini anlıyorum. aynen katılıyorum da. ama adı geçen insanları hiç tanımıyoruz ki.. kimseye kefil olamayız. insan kendine bile kefil olamaz ki.. yarın ayıpladığımızı yapmayacağımızın garantisi yok.

onu bunu boşver, sen topikte kal iyi geceler herkese

Tolin, küsme lütfen, kızgınlığına da yenik düşme :)

Kesinlikle reklamcıları desteklemiyorum. Reklamcılardan bir ölçüde kendimizi koruyabiliriz; aklımızı ve irademizi devreye sokarak böyle yapmalıyız zaten. Ama burada durum daha farklı; mesele özel hayatı ortaya dökülen kişinin kim olduğu değil; bir falcının şantaj yaparcasına, intikam alırcasına, haince kendisine sırlarını açmış bir insanın özel hayatını ortaya dökmüş olması. Üstelik maksadı, kendisinin para isteyip istemediğini kanıtlamak filan değil; aksi takdirde sadece para lafı geçen cümleleri yayınlar, diğer özel yaşamla ilgili cümleleri yayınlamazdı. Yani düpedüz kasıtlı hareket etmiş bu adam ve hala, hala ben şöyle dindarım, ben böyle yüceyim... gibi martavallar okuyor.

Belki forumda başka arkadaşlar da özel yaşamlarını bu adamla paylaştılar, belki sırlarını anlattılar. Belki bazı işlemler için para konusunda anlaştılar. Şimdi eğer böyle arkadaşlar varsa, eminim ki onlar da endişe içindedirler. Çünkü böyle tiynetsiz bir herif, elinde insanların sırlarını bulunduruyor ve keyfine göre isterse bu özel bilgileri şantaj maksatlı olarak kullanabilir. At bir 500 daha, yoksa sırlarını ortaya sererim...diyebilir. Hadi bakalım, ondan sonra kıskıvrak bağlanmış bir zavallı.. ne yapacak, bayılacak tabii paraları. Hele bir de toplumca onaylanmayan yasak hayatlar söz konusu ise. Zaten bu herif de, o arkadaşta (isminin geçmemesi için özellikle takma ismini yazmıyorum) bazı ip uçları yakalamış, gayet şeytani bir zekayla tüm telefon görüşmesini baştan sona bu foruma yansıtıyor.

Sonuç olarak; buradaki en önemli mesele, bu olayın mağdurunun kim olduğu, reklamcılığının çirkinliği filan değil. Mesele, bizler hayatlarımızı bir takım falcılara olduğu gibi anlatırken, aslında ne kadar büyük bir risk aldığımızla ilgili.

Yok papatya kimseye kusmedim kirilmadimda sadece her gelene reklamcı o bu dersek yeni kimse çıkmıyor ortaya benim hep gittiğim kişi eskisi gibi olmadığı için bende yeni birini arıyorum yeni kan lazim

Yok papatya kimseye kusmedim kirilmadimda sadece her gelene reklamcı o bu dersek yeni kimse çıkmıyor ortaya benim hep gittiğim kişi eskisi gibi olmadığı için bende yeni birini arıyorum yeni kan lazim

Tolin'cim, senin eskiden beri gittiğin falcı artık sana mı doğru bakamıyor, yoksa herkese mi? Hani sana hep baka baka artık herşeyini öğrenmiş olabilir. Herkese bozmadıysa, bana özelden telefonunu gönderir misin (Tabii telf ile bakıyorsa)
Yeni kan ihtiyacı konusuna katılıyorum. Ben artık eski defterleri karıştırmaya başladım. Forumun eski sayfalarından arama yapıyorum. BU şekilde geçen gün Burak'ı bulup telefonla ona baktırdım (50 TL). İyiydi. Bir de programımda İzmir'de Sususzdede parkında bakan Fatma Bacı diye yaşlı bir kadın var. Google'da resimleri çıkıyor. Telefonda da bakıyormuş. İzmirli arkadaşlara sordum, bekliyorum. Aksi takdirde bugünlerde ikinci tura geçeceğim:)))
Haa bir de Mersinli Şefika/Refika ile ilgili bilgi bekliyorum.

Bakamiyor canım yani otuz lira etmez yazık eskiden iyiydi bende bu hafta bakır köyde andaca gidicem yazarım İst topigine yorumumu:)

Kızlar merhaba bugün kizilayda küre kafeye gittim ve aşkın diye bi kadına baktirdim hiç aranızda giden oldu mu memnun olan var mi dedikleri çıkıyormu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

burda hiç duymadım adını..sen nasıl buldun? iyi miydi?

burda hiç duymadım adını..sen nasıl buldun? iyi miydi?

Valla fena değil 20 liraya baktı ama az sürdü yani kahv falinin yani sıra 3 tane kart çektirdi falan bi de sevgilinle 15 gün içinde barışıcaksin vs dedi de o yüzden sordum dedikleri tutuyor mu diye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Durumunu yani anı bildi mi.bir de dediği çıkarsa yazarmısın. Umarım çıkar bu arada tabi istiyosan barışırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…