Ankara'daki Falcılar

Kızlar merhaba
Medyum Nikyasa yazdım bende şimdi . Hemen cevap veriyor .
Sabırla cevap verdi banada inşallah olur dedikleri .

durumunu bıldımı?

Canım valla direk sor dedi sordum .
3 aya kadar dönecek falan dedi .
Zaten var olan bir şeyi sordum olacak mı diye olacak dedi bu da inandırıcılığı arttırdı
Eşimi falan tarif etti .
İşle ilgili de biraz çalışacaksın sonra ev hanımı olacaksın dedi ki bu çok çok imkansız ama bakalım

Gene de ilgilenmiş olması güzel :)

Ya kendisine bir iyi akşamlar mesajı attım ama cevabı beklemeden face'i kapattım. Arkadaşlarım hep işyerinden. Sanki beni gözetliyorlarmış gibi bir duyguya kapılıp tırstım doğrusu:))

Genel sorular sorarsan hiçbir şey olmaz bence .
Bende öyle yaptım :)

Facedeki o şahsa fazla umut baglamayin bence profil daha dün oluşturulmuş ve tesadüfe bakinki bunun üstüne hemen biri çıkıp yorum yaptı, fos olma ihtimali çok yüksek

facedeki kisi bana oyle bir tabli çizdi ki moralim sifir basima gelebilecek bir suru kotu sey dedi.inanin çok Kotu Seyler.peki iyi seyler duyan oldu mu

Facedeki kisi Çok ilginç walla, soruyorsunuz söylüyor. Tabii doğru mu çıkar bilemiyoruz. Ama bir insan niye böyle bir şey yapsın ki?

Tavsiye eden arkadaş iniz nerden biliyor bu kişiyi? Bir de neden net üzerinden bakıyor? Cok ilginc.bende baktırdım.

Taynat meryeme gittim. Anı yüzde 70 doğru bildi. Tarihler verdi ve çok kesin konuştu. Dediklerinin olma ihtimalı çokk düşük ama olursa buradan tekrar yazacağım.

birlikte oldugum kisi beni aldatiyomus ayrilcakmisiz ayrilmamaiz için bisey yapcakmis simdilik 250 tl istedi.ya iste biseyler soyleyip fesatlik sokup paraya bagliyo.para teklif etmeyin diyo kendi soyluyo facedeki kisi

birlikte oldugum kisi beni aldatiyomus ayrilcakmisiz ayrilmamaiz için bisey yapcakmis simdilik 250 tl istedi.ya iste biseyler soyleyip fesatlik sokup paraya bagliyo.para teklif etmeyin diyo kendi soyluyo facedeki kisi

yaaaaaaa o zaman bırak sal gitsin... tipe bak yaa hoca filan olamaz bu kişi o zaman, büyü yapanın o işle ilgisi yok..

Ehh, Medyum Nigyas'ın da foyası meydana çıktı:)))

Saadet sana böyle şeyler söylemiş miydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…