Ankara'daki Falcılar

Durumunu yani anı bildi mi.bir de dediği çıkarsa yazarmısın. Umarım çıkar bu arada tabi istiyosan barışırsın

Durumumu bildi mesela ağrılarımi vs bildi Tabi yazarım . Inşallah canım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam dostlar,

Ocakta Kizilayda bir hatuna gitmistim. Arkadasima dedikleri cikmis. Bina, Ata Iskenderin oldugu siradaki apartmanlardan biriydi, 3.cu veya 4.cu kattaydi sanirsam , Altin Ucgen veya Altin Prizma reiki merkezi gibi bir seydi yerin adi, bir ofisti. Hatunun adi da Gul'du. Hatun orda mi diye tekrar kesfe gitcem, ordaysa giderim, size de yazarim.

En son Eylul'e gittim ama pek tatmin olmadim. Cikacagini sanmam.

Selam dostlar,

Ocakta Kizilayda bir hatuna gitmistim. Arkadasima dedikleri cikmis. Bina, Ata Iskenderin oldugu siradaki apartmanlardan biriydi, 3.cu veya 4.cu kattaydi sanirsam , Altin Ucgen veya Altin Prizma reiki merkezi gibi bir seydi yerin adi, bir ofisti. Hatunun adi da Gul'du. Hatun orda mi diye tekrar kesfe gitcem, ordaysa giderim, size de yazarim.

En son Eylul'e gittim ama pek tatmin olmadim. Cikacagini sanmam.

bu gül, forumda sıkça karşılaştığımız gül değil di mi şekerim?? :))

bahçeli gül bir de bi tane daha vardı, kasdettiğim o bir tane daha vardı olanı.. :)

Kızlar sakarya cidan kafede ebru diye bir hanım var tarota 30a bakıyor. beyin okumadan bahsediyor. dedikleri cıktı mı hiç duyan oldu mu :2:

medyum nigyasa biraz önce baktırdım adamın günahına girmeyin kızlar ne para istedi ne pul ve her şeyi bildi. üzüldüm mü evet. ama bizim duymak istediklerimizi söyleyip tonlarca para alan falcıları düşünürsek belki de üzülmem daha iyi. gecenin yarısında ağlıyorum evet ama artık boş yere umut bağlamaktan akkımdan geçenle aynı kartları seçmekten ve hiçbirinin cıkmamamsından yorulmuştum. Bu iyi oldu belki de.

Ya susiyim dedim ama olmadı benim arkadaşım konuştu adamla para falan istememiş ayrıca 100 liralik 250 liralık kişilerin reklamı yapılırken iyiydi noldu topik tekelinizden mi düştü vah vah üzüldüm:KK19:

'SUSİYİM' diyorsan sus bence son yorumlarının hepsinde atmadığın taş kalmamış benim hakkımda tek bir laf dahi söyleme artık:KK20: reklama reklam demeyeceksek herkesi deneyeceksek ne anlamı var yorum yapmanın? çok istiyorsan sen git zehraya hacılara hocalara.. Ayrıca tiksindim demişsin ya aynen ben de tiksindim laf çarpmalarından. Ama senin huyun ;yok ben sana mı dedim der çıkarsın işin içinden. Ben zehra hakkında bir kere iyi değilmiş dedim başıma çullandılar reklam bile dememiştim. Ayrıca son bahsi geçen hoca olayı reklam apaçık pelinin yaptığı da reklamdı zamanında söyledim yine söylüyorum pelinin gökçe dediği ta kendisi bile olabilir eee zamanında peline reklamcı demesek yeni biri mi çıkmış olacaktı??? princess açıklarını çok güzel yakalamıştı ayrıca metumetu da.. son sözüm benim hakkımda bişey yazma ben seni engelledim mesajlarını bile görmüyorum sen de görme olsun bisin yetti senin agresifliklerin.:KK36::KK36::KK36::KK36:

kızlar özel mesajım yok burdan yazabiliyorum evet beyin okumada karsı tarafın neler hissettiğini söylüyor sizin de beyninizi okumak istiyor acaba ask mı yoksa alıskanlık mı ben bir bakayım diyor. gelecekte nolcak ona bakalım diyor bana güze umut verici seyler söyledi o yüzden cıkan oldu mu diye sordum cıkarsa yazarım cıkmasa bile kadın cok tatlıydı ya güldük baya deşarj oldum

YAZDIKLARIMI gormuyosan alıntıda yapma o zaman ayrıca fal baktirmiyosan burada isin ne!ne pardon binnaz topiginde istemeyince satasicak burayı buldun dimii:KK53:

[/SUB][/SUB][/SUB]

bir de benim yazdığım başlıkları takip etmen var ki bitiyorum :KK9: samsundaki falcılara bile yazmışsın gel gel küçük yer kesin görürüm seni fizandaki falcılar desem oraya da mı geleceksin:KK55:

Beni görmeyi o kadar çok isteme bence nedenini de sen düşün :KK53:
Sana söyleyecek lafım yok mu :KK60:

X