Ankara'daki Falcılar

Ben bugün Yenimahalle/Şentepe Zeynep ile görüşeceğim. Ceza alan üyelerden biri Zeynep hakkında olumsuz konuşmuştu gerçi. Sonra forumda birkaç kez sordum bu kadını tanıyan var mı diye. Hiç tanıyan yok. Bakalım, göreceğiz

yenimahallede birine baktırmıştım ama adını hatırlamıyorum.. bi marketin yanıydı oturduğu yer ama hiç hatırlamıyorum adını çünkü söylediklerinden tek biri bile çıkmamıştı..

yenimahallede birine baktırmıştım ama adını hatırlamıyorum.. bi marketin yanıydı oturduğu yer ama hiç hatırlamıyorum adını çünkü söylediklerinden tek biri bile çıkmamıştı..

Bu kadın, 50 yaşlarında ve çok ağır ağır konuşan, hasta annesi ile birlikte yaşayan, bir kadın mıydı?

Bu kadın, 50 yaşlarında ve çok ağır ağır konuşan, hasta annesi ile birlikte yaşayan, bir kadın mıydı?

tatlım 50li yaşlarındaydı ama evde annesini görmedim ben o zaman... üst katlarda bir yerlerde oturuyordu ve biz arkadaşla, ikimizde genç olmamıza rağmen nefes nefese kalmıştık çıkarken.. asansörü yoktu apartmanın ve kahve baktırmıştık... eğer o kadının dedikleri çıksaydı ben 1 yıldır evliydim çoktan

Büyük ihtimal aynı adından söz ediyoruz. Annesi alzheimer olduğu için ortalıkta görmemiş olabilirsin.

Tühh!! Olan benim güzelim buluzuma oldu öyleyse; ben uzaklarda yaşadığım için, bir giyeceğimi istemişti, ben de bir güzel paketleyip göndermiştim:)))

Ben en iyisi bugün için bir başkasını arayayım..

Canım bana söyledikleri çıktı ama paraya olan düşkünlüğüne bende katılıyorum.Son zamanlarda düzenli olarak Ahsen hanıma gidiyorum ve dedikleri hep çıktı. Haceri de bana unutturdu diyebilirim.

ahsen hanım randevulumu çalışıyor. cafenin yerini tam tarif edermisiniz

Arkadaşlar bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum ve facebooktan ekledim. Kendisi ile görüşmek istediğimi söyledim bana gerek yok seninle görüşmeme dedi nasıl oldu bilmiyorum ama dolandırıcı diye içimden geçirirken. Korkma dolandırıcı falan değilim sadece seni görmeme gerek yok senin istediğin şey olacak fakat adı cahit olan kişiden uzakdurman gerekiyor ancak o zaman olacak dedi ve ben şok oldum. Borcum ne kadar diye yazıyorken borcun yok Allah yardımcın olsun dedi ve hayırlı günler deyip çıktı. Ve ben cahitle olan bağımı kopardıktan sonra o yıllardır olmasını beklediğim olay oldu. Kendisi çok değişik bir hoca para falan almıyor bence sizde deneyin. Faceden aramadan Medyum Nigyas yazın çıkıyor sizi kabul edermi bilmem

Sizi nasıl kabul etti? Bizi niye etmesin ki?

sen bilirsin tatlım... hani şu ünlü enerji işi de olabilir bilemiyorum ama ben o kadına başka birinin tavsiyesi ile gitmiştim. buradan okuyup da gitmemiştim. ancak dediğim gibi dediği hiç bir şey çıkmadı.. tip tarifi filan bile yapmıştı o zaman bana.. 2 sene oluyor gideli.

Biraz önce iptal ettiğimi mesajla bildirdim zaten.

Bu arada Bursa Burak'a telefonla baktırdım. Daha önce İstanbuldaymış. Bence gayet iyiydi. Kendisini forumun eski sayfalarından buldum.

Yanlış tahmin sentepede ki zeynep hn in evi asansörlü. Dolayısıyla başka kişilerden bahsediyorsunuz.

Biraz önce iptal ettiğimi mesajla bildirdim zaten.

Bu arada Bursa Burak'a telefonla baktırdım. Daha önce İstanbuldaymış. Bence gayet iyiydi. Kendisini forumun eski sayfalarından buldum.

o ne kadara bakıyor acaba? bir de durumu iyi mi bildi? biraz anlatabilir misin özel değilse..

cnm bu ısı gercekten ticarete dokmeyen allh rızası ıcın yapan insanlardan zarar gelmez bende mesaj attım bakalım sorumu sordum umarım cevap verir. birde bu kısı ankarada yasıyor heralde umarımm allah hepımızn dıleklerını kabul eder bızımle paylastıgın ıcın tesekurler

orjinalsu, sana cvp yazarsa bize de haber et de biz de deneyelim şansımızı

orjinalsu, sana cvp yazarsa bize de haber et de biz de deneyelim şansımızı
yazdı bana cnm cevap sordugum sorumun cevabını yazdı eklemene gerek yokama dırek mesaj atabılırsın ama cok sasırdım dogrusu valla bı ınsan nıcın facebook kullanırkı boyle bısey ıcın cokda ınandırıcı gelmıyo bana ama yınede sorunu sor cevabını bekle fal baktırdıgım zamanlar o kadar bosmus kı gaybı allhtan baska kımse bılemez 1 kısı ıle gelecegı tutturamadı allh hepımızın dıleklerını kabul eylesın

kızlar bari fake hesap açıp sorun sorunuzu yaw..bu devirde kimin ne olduğu belli değil..bi de bugün açmışsa profilini.. ne alaka yaa ???

ilmi olan insanin bilmesi gerekmiyo mu hazi seyleri herseyi soruyo isin evli misin çocuk varmi sonra ona gore cevapliyo.e bana da biri soylese tahminen bisey soylerim.o iste bisey var dikkatli olun.denedim ama tuhaflik sezdim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…