Ankara'daki Falcılar

bu güne kadar gittiğim falcıları sıralıyorum size ;
falcı Mustafa hiçbişeyden anlamayan hiçbir dediği tutmayan birisi ezberlemiş bişeyleri söyluyor hiçbir dediği çıkmadı çıkmasını zaten beklemiyordum ama bi tane bile mi tutmaz
angelo cafe Kerem söylediğinden 2 şey tuttubaşka tutan var mı sylesin lütfen
angelo cafe esma esmaya giden var mı varsa söylesin bu kadında herşeyi kurşuna bağladı zamanı var dedikleri giden var mı bu kadına
anıttepe cafe bahar bu kadına giden var mı onuda bi zahmet syleyin geçmiş çok iyi bildi gelecek için yakın zaman tutmadı en yakın ağustos dedi
metafizik fal evi inci hep aynı şeyleri söyleyip duruyor ezberlemiş gibi geçmiş iyi gelecek fos
6.his ahsen 5 dk sürdü ne olduğunu anlayamadım zaten syledikleri tutmadı
6.his cafe aysel bu kadına gitmeyin kesinlikle hiçbişey bildiği yok gelmiş geçmiş sıfır oturur ağlarsınız birde
bi cafe vardı adını unuttum orda da kıvırcık saçlı sarışın bi ahsen var çok hızlı konuşuyor bu kadın o kadın geçmişi iyi bildi gelecekle zamanı var giden var mı ?
benim gittiklerim bunlar kerem esma ahsen bahara gidipte tutan oldu mu

zehrayi aradim. sehirdisinda olacagini beyan etti. bende telefonda baktiricagim cok ihtiyacim var burdan ilgilenen herkese tesekkur ederim baska onereceginiz varsa yazabilirsiniz :)

zehrayi aradim. sehirdisinda olacagini beyan etti. bende telefonda baktiricagim cok ihtiyacim var burdan ilgilenen herkese tesekkur ederim baska onereceginiz varsa yazabilirsiniz :)

Telefonda baktırmak istiyorsanız İstanbul'da Yiğit ve Cezmi'yi, İzmir'de Sevdam Cafedeki Sevda'yı, deneyebilirsiniz. Zehra da telefonla bakıyor. Ankara Zeynep de telefonla bakıyor ama bir eşyanızı önceden istiyor. Hangisi konusunda ise, forumlardaki yorumları okuyup kendinizin karar vermesi daha doğru olur. Ben de çoğunlukla telefonla baktırdığım için sadece bu isimleri biliyorum

Son düzenleme:

Sevdam cafe Sevda nasil sekerim, dedikleri cikti mi?

Sevdam cafe Sevda nasil sekerim, dedikleri cikti mi?

Geçen sene ve bu sene Mayıs'a kadar Sevdaya çok takılmıştım. Son 1 senede 5-6 kez baktırdım. Şimdiye ve insanların ruh hallerine ilişkin anlatımları çok iyi. En son Mayısta baktırdığımda Haziran ayı için söylediklerinden hiçbiri gerçekleşmedi. Aylar önce "esas oğlan"la ilgili söylediği uzun vadeli konu gerçekleşmedi. Ara sırada da bazı görüşme tarihlerini ve taşınacağımı tutturdu. Cafedekine göre telefonda çok daha uzun bakıyor, ama fiyat artıyor.

Biri bir sürü falcı önermiş, sizde içlerinden sadece birini aramışsınız, neden acaba:26: Cevap veriyoruz çünkü bu üyeliklerle aynı şeyi yapıyorsunuz Bak sen tesadüfe
hazal_88
senasykk
masal_m
bdoganay
nazln1244

Fal topiklerinde neler dönüyor böyle, fal topiklerinin müdavimi bazı üyelerin buralara el atmamızı beklediklerini biliyorum, araya Ramazan girdi oruçtu vs derken pert oldum, yöneticilerimizde çok yoğun çalıştıklarından burası unutulmuş gibi oldu ama aklımızda, merak etmeyin yakında zımba gibi olur fal topiklerinin tozunu bir alıveririz.

Kim reklamcı, kim 2. üyelik herşey çıkar ortaya.

kendi adıma teşekkür ederim reklamcıları ayıkladığınız için.

nedense son dönem zehra'yı övenlerin yüzde 80'i yeni üye ve reklamcı çıkıyor.

istanbul'daki yiğit'e belki üç sene önce falan gitmiştim, şimdi bir arkadaş söz etmiş. çok kısa faldı. çok çok uzun sıra beklemiştim.
direkt masaya gittiğimde bir şeyler karalayıp sevgilimin adını söylemişti.
bayram öncesiydi.
iş görüşmesi için istanbul'daydım. bayram sonu bu işe başlıyorsun demişti.
hakikaten bayram sonu gittim görüştüm ve başladım.

madem eskileri döküyoruz bir de gül'ü hatırlatacağım size.
bahçelievler'deydi.
ben en son tavırlarından hoşlanmamıştım. bana fal bakarken elli kişiye laf yetiştirmişti.
o dönem yaşadığım her şeyin yalan olduğunu, beni seven başka bir adam olduğunu ve o adamın boşanmış olduğunu söylemişti.
hakikaten o adamla uzun süre ilişki yaşadım.

atıp tutacak şeyler değildi gül'ünkü de pek.

eylül dersen... bende inanılmaz şeyler bilmiştir geçmişte. ama son falı dediğim gibi yeterli değildi.
hani tam bir hayal diyeyim size.

şöyle anlatayım. bir adam sizi bıraktı gitti, eylül diyor ki o sana dönecek her şeyi çözecek ve evleneceksiniz... şu şu şu tarihte.

o kadar imkansız ki.
keşke olsa.

İnşaallah olur.

önce herkese iyi bayramlar diliyorum..uzun zamandır susmayı deniyorum ama baktım ki yazılanları okuyunca kendimi yemeye başladım we moderatör konuyu netleştirince yazmaya karar werdim..konum şu:1 yılı aşmıştır ki fal baktırmıyordum.son zamanda bir problemim wardı.burada zehra adı çok dönünce ben de bir baktırayım dedim.gerci öwenler hep yenilerdi ama her yeni üye de yalancı reklamcı olacak diye bir kural yok.sonuçta hepimiz bir dönem yeni üyeydik.neyse konuya gireyim..zehra şunları bilemedi: 1-niyetimi......2-sorunumun we benim gecmişimdeki alt yapıyı....3-şu an yaşadıklarımı...bu kadar bilemediği durumun üstüne gelecekle ilgili söyledikleri de tabii ki anlamsızdı.baktım ki olmuyor azcık ip ucu wereyim de azcık mantıklı birşey söylesin dedim,yine olmadı.tek tek niyetlerimi acıkça söyledim yine bir şey yok..yanıma not ettiğim tek bir şey yok ne anlattı bilmiyorum.birinden ayrılmışsın sana pişman gelecek dedi işin en ilginç yanı öyle beklediğim biri yok.kim gelecekse artık....genelde insanlar ayrıldığı kişilerle ilgili niyet tuttukları için beni de oradan yakalamaya çalıştı.yani işin özeti şu,komşu falı bile daha tutarlı.zaman isim fln hak getire.öyle birşey hiç yok.mesela diyor ki sen çok başarılı olacaksın..ee ne zaman?? hangi alanda??? cewap:ilerde...eğer böyle falları beğeniyorsanız baktırın tabi.o reklam yapanlar da iyi okusun bunu.gelen insanların kadınlar kulübüne hangi isimle yazdığını sorup sonra da hakkında olumsuz bir yorum yazılmasını engellemek ne kadar dürüstlüktür?ayrıca su falı öyle bakılmaz.su falında oturum açılır we soru cewap gider.su falında benim ne kadar iyi kalpli olduğum çıkmaz!! iyi kalpli fln da değilim yani.normal tepklieri sewgileri öfkeleri olan bir insanım.paramı helal ettim mi? hayır.herşeyi bildi bildi diye çığlık atanlar ikinci mesajda yeni falcı soruşturuyor ne iş ? madem ki bu kadar beğendiniz niye başka falcı peşindesiniz ki hala sormazlar mı insana?neyse ben sustum sataşan olursa cewap weririm onun dışında bu konu benim için kapanmıştır...

Kizlar kendi adima zehra nin reklamdan nemalandigi ortaya cikti..net kararimdir gitmeyecegim..bu kadar da olmaz yaa..

Bahceli deki Gul simdi nerde sekerim biliyor musun? Ben de heveslendim simdi

Gerçekten bu işi iyi bilen bir üye çıksa da su falı, kahve falı, tarot falı, iskambil özellikleri nedir, ne değildir, nasıl bakılır, nasıl bakılmaz, ne görülebilir, ne görülmez..bir anlatsa çok iyi olur. Doğrusu ben kendi adıma çok memnun olurum. Çünkü bir sürüsüne baktırıyorum ama kuralları bilmediğim için he he deyip dinliyorum. Geçenlerde bir başka üye daha su falında öyle birşey görülmez demişti.

Arkadaşım ben reklamı meklamı bilmem de Zehra Abla bana ilk baktığı su falında amcamın kanser olduğunu ve çok çekeceğini, işyerimde arkamdan kuyumun kazıldığını iş değişikliği yaşayacağımı, internetten serkan serdar isimli biriyle tanışacağımı söyledi. Nitekim hepsini 1 hafta içerisinde yaşadım. Şu an başka işe geçiyorum, amcam kanser, gerçekten iş yerinde kuyum kazıldı, netten serdar diye biriyle tanıştım.

En son baktırdığım falda ise zehra abla adamın odasını, annesini tarif etti. Ve yaşanacak şeyleri de bir bir anlattı şunu şunu yaşayacaksın diye. Beklemedeyim, az bir zamanı var. Yaşar yaşamaz anlatırım size de.

Ha mesela zehra abla aile ilişkilerim ile kimin ne halt yediğini patır patır söyledi, annem ile babamın aslında neden ayrıldığını mesela, bizimle kimlerin uğraştığını, ilerleyen zamanda bu insanlarla yüzyüze geleceğimi.

Ben Zehra Abla nın fallarından aşırı memnunum. Neslihan mesela son baktığı falda bir şeyden bahsetti adamın annesi ile ilgili, Zehra abla beni hiç tanımazken neslihan ın söylediğinin aynısını söyledi.

İnsanları yargılamak yerine bence önce bir deneyin bir bakın. Sonra gerçekten iyi değillerse yazarsınız. Bahçeli gül e de gittim dediği hiçbir şey çıkmadı. Aksine güyya adamla evlenecektim, ayrıldım üstüne de başkası girdi hayatıma.

Bakın size söylüyorum bu reklam değil, ama zehra ablayı da karalamayın lütfen. Dedikleri çıkmasa ne diye tavsiye edelim ki Allah aşkına. Bence Zehra abla yı deneyin sonra karar verin. Ha şu da var. Benim bi ark gitti Zehra Abla ya ama kız istediklerini duyamadı zehra bilmiyor dedi. İstedikleri ne diye sormayın, dağcılık eğitimi olmadan eveteste tırmanma hayali gibi bir hayali vardı Zehra abla da bunun olmayacağını söyledi. Niyekim de olmaz yani. Bu lara hazırsanız zehra ablaya gidin.

Evim cafe sibel e didem e de gittim gülcan a dedikleri çıkmadı 3 hafta 17 gün zart zurt 1 ay geçti fallar yaşan oldu. Zehra abla zaman vermez ama en azından şu gün diyip sizi beklenti içine de sokmaz.

Ben diyorum zehra abla nın su falı üzerine tanımam. Tamam bilen falcılar var, ama zehra ablanın su falı kadar asla tatmin etmez. Bir de beslihan ın katinası harikadır. İkisinden de asla vazgeçmem, ama aslolan zehra abla. Bana dediklerinden şu ana kadar çıkmayan hiçbir şey olmadı. Hepsini yaşadım yaşıyorum.

Duyurulur...

Merhaba, Neslihan kim, nerede bakıyor acaba?

Öncelikle sabahtan beri bütün yorumlari okudum ve bende kendimi tutamayanlarin arasindayim ya arkadaslar ne oluyor size mmübarej aylarda insanlarin ekmegiyle oynamaktan ne zevk aliyorsunuz? Siz forumlarda yorum yapan insanlar saniyrmsunuz normal siradan kisiler belki o yorumlari yazanlarin cogu baska baska yerde calisan falcilat sonucta cok mu zor takma ad almak hayir tabiki degil cok bariz belli cogunun falci oldugu birbrlerinin kuyularini kazmaya calisiyorlar. Buraya uye olup yorum yaoan arkadaslairma sesleniyrum bir falciya gidiyorsunuz ve o falci sizin isinize gelen seyleri soyleynce bilince super ama bilmeyincr istemediginiz seyleri soyleyince hemen adini lekeleyin yapmayin arkadaslar yapmayin ekmekle oynamak gunah birakinda herkes bu meslekten para kazansin ben bahceli kadriyeye gitmej icin gunlerce arastrma yaptim kadriyeye dair bisi bulamadim ve forumda butun ismi gecen falcilara baktim ve bunun yani sira bana bir iki uye arkadasm zehraya gitmemi tavsiye edip kadriyeye gtme dediler ve bende kadriye konusunda israrci olup iki gun once bir anda icinden bir ses zehraya gitmem gerektiini soyledi ve ben kendimi zehra ablann evinde buldum cok tatli bir kadin helalinden 3 tane yavrusu var alninin akiyla para kazanmaya calisiyor ha diyeceksiniz ki sizde onun reklamini yapiyosun ama ben avukatim sayin arkadaslarim benim zehra ablqnin baktigi faldan komisyon alacak halim yok allaha sukur o scma sapan reklam falan islerini gecin .. Eger merak eden varsa buyursun gitsin zehra ablaya gitsin ve sonra yorumunu adalet ve hakkaniyete gire yapsin desinki arkadaslar bana bakti ama bizim enerjimiz uymadi ama birde sen git belki senin ki cikar deyin ama nerede olmaynca hemen o cok kotu gitme damgasini yapistiryisunuz.. Lutfen kendinize yakisir yirumlar yapin seviyeli olarak en basinda!!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar kendi adima zehra nin reklamdan nemalandigi ortaya cikti..net kararimdir gitmeyecegim..bu kadar da olmaz yaa..

Öncelikle sabahtan beri bütün yorumlari okudum ve bende kendimi tutamayanlarin arasindayim ya arkadaslar ne oluyor size mmübarej aylarda insanlarin ekmegiyle oynamaktan ne zevk aliyorsunuz? Siz forumlarda yorum yapan insanlar saniyrmsunuz normal siradan kisiler belki o yorumlari yazanlarin cogu baska baska yerde calisan falcilat sonucta cok mu zor takma ad almak hayir tabiki degil cok bariz belli cogunun falci oldugu birbrlerinin kuyularini kazmaya calisiyorlar. Buraya uye olup yorum yaoan arkadaslairma sesleniyrum bir falciya gidiyorsunuz ve o falci sizin isinize gelen seyleri soyleynce bilince super ama bilmeyincr istemediginiz seyleri soyleyince hemen adini lekeleyin yapmayin arkadaslar yapmayin ekmekle oynamak gunah birakinda herkes bu meslekten para kazansin ben bahceli kadriyeye gitmej icin gunlerce arastrma yaptim kadriyeye dair bisi bulamadim ve forumda butun ismi gecen falcilara baktim ve bunun yani sira bana bir iki uye arkadasm zehraya gitmemi tavsiye edip kadriyeye gtme dediler ve bende kadriye konusunda israrci olup iki gun once bir anda icinden bir ses zehraya gitmem gerektiini soyledi ve ben kendimi zehra ablann evinde buldum cok tatli bir kadin helalinden 3 tane yavrusu var alninin akiyla para kazanmaya calisiyor ha diyeceksiniz ki sizde onun reklamini yapiyosun ama ben avukatim sayin arkadaslarim benim zehra ablqnin baktigi faldan komisyon alacak halim yok allaha sukur o scma sapan reklam falan islerini gecin .. Eger merak eden varsa buyursun gitsin zehra ablaya gitsin ve sonra yorumunu adalet ve hakkaniyete gire yapsin desinki arkadaslar bana bakti ama bizim enerjimiz uymadi ama birde sen git belki senin ki cikar deyin ama nerede olmaynca hemen o cok kotu gitme damgasini yapistiryisunuz.. Lutfen kendinize yakisir yirumlar yapin seviyeli olarak en basinda!!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

parayı bizde sokakta bulmuyorz . insnalar begenmediklerini söyleyince neden bu kadar tepki. gitmişler begenmedik demişler gidende begendik demiş. burada dört kişiye yakın kişi zehranın avukatlığını çok güzel yaptı sayfa yönetimi çok iyi biliyor kimin ne yaptığını milleti salak yerine koymayın . bir kişi önerilir giden gider beğenilir begenmez bunlar ayrı şeyler zehrayı sürekli yatıp kalkıp övmek çok ayrı. fal baktırarak biz zaten günaha giriyoruz ama ekmeğiyle oynamayın helal parası vs muhabbetlerini geçiniz lütfen.. ben zehraya gitmedim iyi ya da kötü diyemem ama seviye bu kadar düştükten sonra da gitmeyi de düşünmüyorum. yani önerdiniz bitti neden paso ayy şöyle ay böyle ona laf söylemeyin buna laf söylemeyin ... oldu biz ağzımızı açmayalım o zaman.. herkes seviyeli bir şekilde eleştirisini yapabilir bu neden bu kadar insanların zoruna gidiyor anlamıyorum... dha doğrusu zehra yandaşlarının.. benim çok sevdiğim bi falcı her hafta giderdim hülya diye ablam gibiydi burada önerdim şöyle böyle ama arada çıkıp yok begenmedim salladı diyen de çıktı ben hiç kalkıp da hayır asla olamaz o bitane o yanılmaz diye savunuculuk yapmadım aaa öyle mi üzüldüm dedim sustum olması gereken de bu aksi halde ya zehranın kendisi burada kendi kendini övdüğünü ya da bu kadar çok diretenlerin yakınları olduğunu düşündüğümüz için de bizi suçlamaya hakkınız yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…