Ankara'daki Falcılar

Yok ben bu dediklerinden turuncu pembegül,sahra yasemin, eyliül cafe mustafa ve de neslihana gittim. Mustafa dışında geriye kalan 3 birde evim sibel üç aşağı beş yukarı aynı şeyleri söylediler. Ama dedikleri olmadı pek olma ihtimali de yok. Mustafanın dediği öbür şeyde olmadı bu adamla ilgili dediği de olmadı. Sonuç fossss yakında kafayı yiycem zaten

Bu arada pembegül ve yaseminin dediklerinden yaşadıkların oldu mu yorumlarını alabiliryim

Yasemin'in dediği hiçbirşey olmadı.. ama pembegül Haziran'da işimle ilgili değişiklikler görmüştü.. o tuttu.. nisanda gitmiştim pembegül'e, hazirana çok vardı o zaman ve değişiklik çok düşük bi ihtimaldi.. onu bilmişti..

yasemin dediğim gibi zaten, o kadar bocaladı ki, ben yardımcı olmuştum resmen tuttursun diye.. senle oturup konuşsak, sana o kadar tüyo versem, sen de bilirsin geçmişimi..

Neslihan diyorum başka da bir şey demiyorum. Pınar ı da denedim kızlar. 20 dk önce geleceğim olmayan adam falın sonunda barışacaksınız ve evlenirseniz de %70 mutlu olursunuz oldu. Pınar la elektriğimiz tutmadı malesef. Bundan kaynaklanıyor da olabilir tabi. Ama ben pek beğenmedim. Benim arkadaşım çok çok daha iyi bakıyor. Ayrıca bana bir tavsiyede bulundu ki bunu burada zikredemeyeceğim, iyi ki tavsiyesine uyup dediklerini yapmadım. bilmiyorum kızlar. Bugün itibariyle fal olayı benim için bitmiştir. En azından Bayram sonuna kadar. Bu esnada sadece dua edeceğim. Ama şunu söyleyeceğim; Neslihan bana her fal baktığında hemen hemen aynı kartlar çıkar; en son gittiğimde yine aynı kartlar çıktı ve şunu dedi, bu kartların çıkmasını ben sağlamıyorum, sen seçiyorsun. Neslihan en iyisi bence ve Neslihan Gülcan için de iyi bir falcıdır ve ben kendisini beğenirim, ona da müşteri gönderirim dedi. Neslihan ve Gülcan en iyisi gibi görünüyor şu anda. Bir de Kadriye ye gidecekmiyiz kızlar???

Kesinlikle katılıyorum geçen gün gitim ben de Neslihan'a durumu bildi fiyatı gayet makul ayrıca diğerleri gibi iddialı değil kahin değil bu insanlar 20tlye fal bakıyor gayet aklıbaşında mantıklı tutarlı hem falı hem muhabbeti.Dedikleri çıkar ya da çıkmaz ztn geleceği Allahtan başkası bilmiyor ben sadece terapi gibi gidiyorum o sebeple çok memnun kaldım.Olura olur olmaza olmaz diyebilen biri @gizz e de önerdiği için çok teşekkür ederim

Kızlar merhaba, bugün itibariyle gittiğim falların sonucu eski turuncu yeni sahra yaseminin dedikleri ve verdiği tarihler yeniden patladı hiç biri olmadı, turuncu pembegülün verdiği tarihler ve dedikleri olmadı, evim sibelin bütün iddialı konuşmalarına rağmen dediği tarihlerde hiç bir şey olmadı. Sonuç yine koskacaman bir sıfır. Artık fal işini sonlandırıyorum. Herkese hayırlı ramazanlar. Allah burda yazan ve yazmayan herkesin kalbinin muradını tez zaman da verir inşallah. Herkese iyi akşamlar.

gülcan nerde kaça bakıyor canım?

ne demek tatlım memnun kaldığına sevindim, ama ben randevu alamıyorum artık hep dolduruyosunuz kızlar sonra da bazılarınız gelip burda kötü bi şekilde eleştiriyosunuz kızıyorum bunları yapanlara

gülcana ben 2 kez gittim 2,5 sene önce ayrıldıgım erkek arkadaşım için kesinlikle arayacak bu adam senin kaderinde var su aylarda telefon acacak diye umutlar vermişti 2,5 sene boyunca ne aradı ne sordu diğer iş konusunda dedikleri de çıkmadı ben tavsiye etmiyorum.

emirganda ki nura 1 ay önce gitmiştim fincanı açar açmaz 22 sayısı var dedi ama neyle ilgili oldugunu çözememişti. ayın 22 sinde nişanlandım ama şimdi tırsmaya başladım çünkü bu ilişkimin biteceğini de söylemişti

umarım yanılmıştır canım,

bu arada nur Emirgan kafeden ayrılmış, haberiniz olsun kızlar!! nerde olduğu bilinmemekte

kızlar bu Pınar'ın tam adresi nedir??

ykm'nin arka sokağı demişsiniz ama, tam olarak adresini bulamadım ben :18::18:
bu kadar olumsuz yazılara ragmen halen pınar diyorsunuz ya gerçekten şaşırıyorum, kadın paragöz başka bir sey değil paranıza da zamanınaza da yazık olur hayalkırıklıgınızı saymıyorum bile !!

bi o kaldı gitmediğim, kuruttuk zaten hepsini. bi de, herkes hakkında kötü yorum var ki burda zaten. olmayanını görmedim daha

al benden de o kadar.. ben hiç baktırmadım burdaki yorumları okuyunca ama millet enerji meselesidir diye mi düşünüyor anlamadım ?

Gülcan için de ben 1,5 yıl önce gitmiştim o zamanki sevgilimle evleneceğimi falan söylemişti, böyle şeyler olmadı tabi. Ben de pek önermem gülcanı. Ama deneyebilirsiniz tabi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…