Ankara'daki Falcılar

Nedense hiç şaşırmadım. Ben de patlayan onca söylediğinden sonra. Birde nasıl bu kadar rahat yemin edebiliyor şaşıyorum doğrusu.

evet aynen yaa, o kadar da inanarak konuşuyor ki vay bee diyorsun.. kadın görüyor demek ki. 2 kere gittim, dediği istisnasız hiçbirşey olmadı. birdaha da gitmem. ne tarihleri tutuyor ne dedikleri. başkalarında tutturdukları varsa gerçekten hayret ediyorum, nasıl tutturmuş acaba?

evet aynen yaa, o kadar da inanarak konuşuyor ki vay bee diyorsun.. kadın görüyor demek ki. 2 kere gittim, dediği istisnasız hiçbirşey olmadı. birdaha da gitmem. ne tarihleri tutuyor ne dedikleri. başkalarında tutturdukları varsa gerçekten hayret ediyorum, nasıl tutturmuş acaba?

Evet ya tutturduğu var mı merak ediyorum doğrusu.varsa eğer yazarsa çok sevinirim. Birde ben de anı bilmişti sende de oldu mu bilmiyorum ama anı bilince ümütleniyosun. hiç bir dediği olmadığı gibi tam tersini yaşadım.sen yine 2. De anlamışsın benim gittiğimin yanında ne 5 ne 10 kaldı o kadar çok gittim ki bir umut arıyosun işte.

Evet ya tutturduğu var mı merak ediyorum doğrusu.varsa eğer yazarsa çok sevinirim. Birde ben de anı bilmişti sende de oldu mu bilmiyorum ama anı bilince ümütleniyosun. hiç bir dediği olmadığı gibi tam tersini yaşadım.sen yine 2. De anlamışsın benim gittiğimin yanında ne 5 ne 10 kaldı o kadar çok gittim ki bir umut arıyosun işte.

evet kuzu aynen, anı biliyor. yalan yok. yani %70 - %80 yakın geçmiş ve anı tutturuyor. yüzümüzü iyi okuyor demek ki. ama, gelecekle ilgili hisleri cidden çok zayıf ne yazık ki. iyi kadın, paragöz değil mesela. hakkını yemem bu konuda. 2. gidişimde bana, ''boşuna geliyorsun, sende farklı bir şey görmem'' demişti, su falı bakalım mı demiştim ki daha pahalı o biliyorsunuz. ''gerek yok sen de su falına'' demişti. hani belli ki parasında değil, ama dediğim gibi, tutturamıyor işte. tarihi tutturamıyor, hadi o önemli değil, ama olaylar da gerçekten alakasız gelişiyor öngörüsüyle. ben de çok merak ediyorum var mı acaba söylediklerini yaşayanlar.

Selam yasemin bana işle ilgili denizli bir yere uolculuğum olduğunu söyledi ve bir erkekle gideceğimden bahsetti muhasebecimiz ile işle ilgili olarak söylediği gibi denizli bir şehirdeyiz :)))) bir tek istanbul u tutturamadı bir de gününü :))))))

bu kadar olumsuz yazılara ragmen halen pınar diyorsunuz ya gerçekten şaşırıyorum, kadın paragöz başka bir sey değil paranıza da zamanınaza da yazık olur hayalkırıklıgınızı saymıyorum bile !!

Ay evet kesinlikle pınar a gitmeyin, kadın önce sonun yok dedi sonra bu çocukla mutlu olacaksın dedi. Bir de beni yargıladı falan. Yok ya sallayın pınar ı bence

1- sude tarot neslihan
2- zehra abla
3- rengarenk nihal abla
4- deniz erin - doğu
5- sahra cafe - yasemin
6- evim cafe gülcan
7- arkadaşım eda (o parayla bakmıyor, şansınıza küsün)
8- ben (kendime bakamıyorum)
9- kadriye - eskişehir

Bunların içinde kime gidelim derseniz kesinlikle neslihan ve zahra abla derim. Nihal abla bir de. İlla dörtleyecem derseniz doğu ya da gidin tam olsun.

Hadi iyi eğlenceler...

Arkadaşlar herkese merhaba :) Uzun zamandır bu forumu takip ediyorum, sonunda ben de bir şey yazayım dedim :) Benim geçen sene keşfettiğim bir falcı vardı, hatta burada da hakkında olumlu yorumlar okumuştum, Bahçeli'deki Gökmen Brothers'ın falcısı Nuran Hanım. Bana söylediği şeylerin çoğu çıktığı için birkaç kez gitmiştim ama bir süredir gitmiyordum. Geçen gün bir arkadaşımla Kızılay'da dolaşırken dışarıdaki tabelası dikkatimizi çektiği için merakımızdan Dünya Yaşam Bilim Merkezi diye bir yere gittik. Selanik Caddesi'ndeki Özsütün yanında bir pet shop var, onun olduğu binada 3. kattı yanılmıyorsam. Karşıma Nuran Hanım çıktı çok şaşırdım. Bahçeliyi bırakmış artık buraya geçmiş. Açıkçası şans eseri karşılaşmamıza sevindim yoksa muhtemelen izini kaybedecektim. Haberiniz olsun, gitmeyenler varsa da bir denesin bence, uygun fiyata bakıp pozitif enerji veren bir falcı...

Son düzenleme:
evet kuzu aynen, anı biliyor. yalan yok. yani %70 - %80 yakın geçmiş ve anı tutturuyor. yüzümüzü iyi okuyor demek ki. ama, gelecekle ilgili hisleri cidden çok zayıf ne yazık ki. iyi kadın, paragöz değil mesela. hakkını yemem bu konuda. 2. gidişimde bana, ''boşuna geliyorsun, sende farklı bir şey görmem'' demişti, su falı bakalım mı demiştim ki daha pahalı o biliyorsunuz. ''gerek yok sen de su falına'' demişti. hani belli ki parasında değil, ama dediğim gibi, tutturamıyor işte. tarihi tutturamıyor, hadi o önemli değil, ama olaylar da gerçekten alakasız gelişiyor öngörüsüyle. ben de çok merak ediyorum var mı acaba söylediklerini yaşayanlar.
Zaten o yüzden inanıyosun ya kadın anı biliyor bu kadar şeyi yüz okuyarak bilemez hissettiği şeyler var.bu anı böyle biliyo diyosan ve bir de öyle iddialı konjşuyoki ben yaseminsem böyle olacak, inan bana, yemin ederim vs. Kendimi düşünüyorum benim birilerine böyle laflar söyleyebilmem için yüzde yüz emin olmam lazım bu da öyle diyorum. Ama insanlar böyle değil malesef çok kolay yalan söyleyrbiliyor.bir de paragöz olmaması da insanı etkilyo itiraf etmeliyim bana da öyle niye geldin parana yazık değişen bişey yok filan diyo hiç bşr falcıdan duyulmuycak laflar. Bide dedikleri olsa süpet de maleseffff bana da hiç bir dediği olmadığı gibi tamamen aksi şeyler oldu. Süreyi geçtim dediklei olsa ona da razıydım.

Bu arada ben üşenmedim ve bütün formu taratım geçmişe yönelik yaseminle ilgili olarak. Şöyle söyleyebilirim gidenlerden çıktı diyenler yüzde 10-20 bizim gibi anı bildi dedikleri çıkmadı diyenler yüzde 80-90 bandında. Yani sonuç nerdeyse genelinde olumsuz. O yüzden bize özel değil gelecekle ilgili ne tarih ne dedikleri çıkmıyor. Boş yere inanmayın. Sonra benim gibi olmuycak adamla evlilik hayalleri kurarsınız. Adamın hayatında kimse yok seni çok seviyo inan bana lafı üzerine. Sonunda adamın başka blrihlf ciddi bir ilişkisi olduğunu öğrenip adamdan beni sakına arama diye hakaret yer bunalıma girersiniz.

Bu arada ben üşenmedim ve bütün formu taratım geçmişe yönelik yaseminle ilgili olarak. Şöyle söyleyebilirim gidenlerden çıktı diyenler yüzde 10-20 bizim gibi anı bildi dedikleri çıkmadı diyenler yüzde 80-90 bandında. Yani sonuç nerdeyse genelinde olumsuz. O yüzden bize özel değil gelecekle ilgili ne tarih ne dedikleri çıkmıyor. Boş yere inanmayın. Sonra benim gibi olmuycak adamla evlilik hayalleri kurarsınız. Adamın hayatında kimse yok seni çok seviyo inan bana lafı üzerine. Sonunda adamın başka blrihlf ciddi bir ilişkisi olduğunu öğrenip adamdan beni sakına arama diye hakaret yer bunalıma girersiniz.

:KK43: :2::2:

ben ciddi anlamda ara vermeyi düşünüyorum bu işlere. gitmemek daha iyi belki de. ne biliyim.

:KK43: :2::2:

ben ciddi anlamda ara vermeyi düşünüyorum bu işlere. gitmemek daha iyi belki de. ne biliyim.

Kesinlikle katılıyorum. Benim durumum nasıldı biliyormusun falcılara gitmeden önce de çok mutlu değildim ama idare ediyordum. En azından mantıklı davranıp ona göre hareket ediyordum ve hayal kırıklığı yaşsmıyordum. Şuanda geldiğim nokta tam bir facia resmen depresyondayım bunda falcıların payı yüzde 70 çünkü hiç olmuycsk şeylere beni öyle bir inandırdılarki çıkan sonuç tam bşr yıkım ne halde olduğumı tahmin bile edemezsin. Onlara inanmasam inan bu kadar üzülmezdim. Banc yemin ederek düğün tarihi verdikleri adam başkadıyla evleniyor bende adamın karşısında rezil olduğumla yediğim hakaretkerle kaldım. :KK43:((((((

kuzu benim baktirdigim bayan parana yazik fal islerini birak dedi butun falcilar bir degil yani

kuzu benim baktirdigim bayan parana yazik fal islerini birak dedi butun falcilar bir degil yani

Kim bu falcı merak ettim doğrusu. Bide niye böyle bir şey söyledi anlamadım fallık bir durumun olmadığı için mi yoksa benim gibi umutsuz bir şey için baktırıpta dürüst davranıp olmayacağını gördüğü için mi

Neye kızıyorum biliyomusunuz. O kadar ısrar ettim ki gittiğim her falcıya ne olur olumsuz görüyosanız söyleyin diye ama hepsi ben burdayım dediğin olmazsa gel diyolardı. Yok şöyle olumlu yok sana aşık paramın gitmesi inanın hiç umrumda değil olan umutlarıma oldu.

antalyada saadet sadece yuz yuze bakiyor çok pahali bi falci.ama onunda birseyi var olumsuz konusayimmi diyyo konus dersen ne varsa soyluyo.aslinda Guzel Birsey Havaya Sokup Umutla Beklemekten Iyidir.bekledigim Bisey Var Kime Gittiysem Olacak Dedi Bi Tek O Olmiycak Dedi Ve Olmadigini Ogrendiimmm :KK43:

antalyada saadet sadece yuz yuze bakiyor çok pahali bi falci.ama onunda birseyi var olumsuz konusayimmi diyyo konus dersen ne varsa soyluyo.aslinda Guzel Birsey Havaya Sokup Umutla Beklemekten Iyidir.bekledigim Bisey Var Kime Gittiysem Olacak Dedi Bi Tek O Olmiycak Dedi Ve Olmadigini Ogrendiimmm :KK43:
Antalya da cafe de filan mı biraz bilgi verebilirmisin antalyaya gittiğimde baktırabilirim. Birde pahalı derken mahsuru yoksa fiyatını söyleyebilirmisin

herkeze farkli yerlerrde bakiyor elektrik meselesi sqnirim cafe falcisi degil .tarot 250 cnm kahve de 250 herhalde su 500 :))

herkeze farkli yerlerrde bakiyor elektrik meselesi sqnirim cafe falcisi degil .tarot 250 cnm kahve de 250 herhalde su 500 :))

bu falcı arkadaşa kocaman bir yuh diyorum.. o nasıl bir ücrettir yaa? altı üstü fal...hayır bi de çıkmayınca kaderin değişmiş tatlım diyenleri de görüyoruz da..o parayla ev geçindiren var..:KK37:

X