Ankara'daki Falcılar

Canım bu dediğiniz sahra cafedeki yasemin mi??

Kizlar bu yasemin turuncudaki yasemin mi ? Eger oysa bana hicbir dedigi cikmadi..gelecegi gectim ne gecmis ne an hicbir sey bilemedi falin sonunda abla bak burda at var at murat mi muhabbetine donduk..

Kizlar bu yasemin turuncudaki yasemin mi ? Eger oysa bana hicbir dedigi cikmadi..gelecegi gectim ne gecmis ne an hicbir sey bilemedi falin sonunda abla bak burda at var at murat mi muhabbetine donduk..

Ama bana da inanılmaz nokta atışları yaptı,

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gelistirmis o zaman kendini :) canim bu arada ozelden yazmak icin 5dk beklemek gerekiyor o yuzden buradan yaziyorum aysoununda gidelim eskisehire

bugun evim kafedeki ozleme; neslihanin kardesine; karamel kafedeki goksu ya; bi de turuncu cafe deki pembegule gittim. pembegul nasi???

size de hepsinin aynı şeyi söylediği olmuşmuydu hiç.. yani benim gibi 12 kişiye gidip, 12sinden de aynı cevabı alan olmuş muydu kızlar??

Son düzenleme:
Bu 12 kişi kim çok merak ettim.söyleyebilirmisin

tabii, sırasıyla söyliyim hatta,

(turuncu) pembegül, (eski turuncu yeni sahra) yasemin, (Emirgan) nur, (asyam) dilan, (asyam) adını bilmediğim sarışın genç kadın, (eylül) mustafa, (evim) kıymet, (kupa ası) orda bi tane adam var zaten o, (cafenin adını unuttum) nihal, (sude tarot) Neslihan, (evim) Nilgün, (evim) Gülcan..

bunlar şekerim. oldu mu hiç sana da bu kadar kişinin aynı şeyi söylediği. hayır, ezberden aynı şeyleri mi söylüyorlar hepimize acaba onu merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…