Ankara'daki Falcılar

Şaşırmış bunlar altı üstü kahve falı bakıyor kahve falı taş çatlasın 15tl eder.
Neslihana mı gitsem acaba haftaya,son günlerde Neslihana gidip memnun kalan var mı?

ben memnun kaldım dünde dideme gittim o da çok nokta atışları yaptı resmen içimi okudu açıkcası çok memnun kaldım neslihanla ikisi yakın seyler söyledi hatta didem bi tık ileri giderek 1 ay içinde şu olacak olmazsa ben burdayım dedi

ben memnun kaldım dünde dideme gittim o da çok nokta atışları yaptı resmen içimi okudu açıkcası çok memnun kaldım neslihanla ikisi yakın seyler söyledi hatta didem bi tık ileri giderek 1 ay içinde şu olacak olmazsa ben burdayım dedi

Dün arkadaşım Nuran'ı çok övdü tabii aynı Nuran'sa bahçelide olanmış bu,bir de Palmiye cafe'de iyi bir falcı varmış duyanınız gideniniz oldu mu kızlar.
Birgül demeyin bana biri için baktırdım ona dediklerini eski sevgilimle şu an yaşıyorum sayılır belki adlarının benzer olmasından mıdır nedir bir türlü tutturan olmadı benimkini :KK1:

Aslında son zamanlarda bana falı çıkan çok enteresan bi cafe var adını hatırlayamadım asmalı bahçenin tam yanında olan.Sgk ek binası var tam karşıda yer yön tarifim pek iyi değildir kızlar kusura bakmayın,neyse o tam ortada olanda biri bakmıştı erkek diyemiyorum bayan da diyemiyorum anlaşılmıştır umarım =)) 15tlye baktı kahveye ben uyduruyor falan demiştim o sıralar ama bugün bakıyorum da dedikleri çıkmış.Ya ona gidicem ya da neslihanla dideme.:KK1:

Hissiyati olan biriyse karta zaten ihtiyac duymaz, bana kahveye bakip tak tak sevmiyor demisti.

Zuzu ya gidelim dostlar, dedikleri cikanlar cidden var :21:

Bu arada katina bakan Nuran ve Mustafa nin zamanlarinin gectigini ve dayanilmaz bir patlama yasadigimi soylemek isterim!!!!!!

Bizde bu şans varken Zuzu'da bilemez gittiğimizle kalırız :KK1::KK52:

Dün arkadaşım Nuran'ı çok övdü tabii aynı Nuran'sa bahçelide olanmış bu,bir de Palmiye cafe'de iyi bir falcı varmış duyanınız gideniniz oldu mu kızlar.
Birgül demeyin bana biri için baktırdım ona dediklerini eski sevgilimle şu an yaşıyorum sayılır belki adlarının benzer olmasından mıdır nedir bir türlü tutturan olmadı benimkini :KK1:

Aslında son zamanlarda bana falı çıkan çok enteresan bi cafe var adını hatırlayamadım asmalı bahçenin tam yanında olan.Sgk ek binası var tam karşıda yer yön tarifim pek iyi değildir kızlar kusura bakmayın,neyse o tam ortada olanda biri bakmıştı erkek diyemiyorum bayan da diyemiyorum anlaşılmıştır umarım =)) 15tlye baktı kahveye ben uyduruyor falan demiştim o sıralar ama bugün bakıyorum da dedikleri çıkmış.Ya ona gidicem ya da neslihanla dideme.:KK1:

Sekerim neresi, hangi kafe gidersen kafenin ve abi/abla nin ismini alir misin rica etsek?

mrb medyum ALİ tarafından dolandırıldım ve üstüne tehtit mesajları alıyorum MEDYUM ALİ tarafından dolandırılan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilrmi rica ediyorum gercek adı ibrahim semerci ve gercekten adam gibi bu işi yapabilen biri varsa bana önerebilirmisiniz??ben bi cemal hoca diye birini duydum varmı bilgisi olan??

Son düzenleme:
Sekerim neresi, hangi kafe gidersen kafenin ve abi/abla nin ismini alir misin rica etsek?

Konurdaki sgk sağlıkişleri il müdürlüğünün tam karşısında.asmalıkonakmı asmaaltımı hatırlayamadım o cafenin tam yanında.tabi ben baktıralı 3 ay oluyor aynı kişi duruyor mu bilmiyorum oradan geçersem yazarım buraya.Hatta önce ben gideyim tekrar bilirse sizleri de yönlendiririm.Gitmeyin şimdilik paranıza yazık ben bu ay 100tl sırf falcıya vermişim vallahi rezillik.3.gözdeki sılanın da dedikleri çıkmadı ondan ümitliydim oysaki :KK14:

didem ve gülcan.. gülcan her şeyimi bilir cidddiyim..

didemin daha 2 haftası var söylediğinin çıokmasına

rengarenk cafedekiler yuvarlıyoral.

arka bahcedekı mehtap ona çok gidiyodum ama sonradan bilemedi..

ve pınarrr muhteşemm

didem ve gülcan.. gülcan her şeyimi bilir cidddiyim..

didemin daha 2 haftası var söylediğinin çıokmasına

rengarenk cafedekiler yuvarlıyoral.

arka bahcedekı mehtap ona çok gidiyodum ama sonradan bilemedi..

ve pınarrr muhteşemm

Gülcan hangi cafede tatlım bir de ne kdra bakıyor?

Son düzenleme:
Hissiyati olan biriyse karta zaten ihtiyac duymaz, bana kahveye bakip tak tak sevmiyor demisti.

Zuzu ya gidelim dostlar, dedikleri cikanlar cidden var :21:

Bu arada katina bakan Nuran ve Mustafa nin zamanlarinin gectigini ve dayanilmaz bir patlama yasadigimi soylemek isterim!!!!!!

Mustafa bendede cikmadi.verdigi tarihler uzerinden aylar gecti

Gülcan hangi cafede tatlım bir de ne kdra bakıyor?

Iki sene once 25 tl.bakardi evim cafedeki diger falcilar 15 tl ye bakardi.kafenin iki agir topu sevda ve gulcandi.ikiside fiyasko tam anlamiyla.
bana olacak derdi eger bu olmassa ben fali bilmiyorum derdi aradan iki yil gecti dedigi olmadi.karar sizin.

Iki sene once 25 tl.bakardi evim cafedeki diger falcilar 15 tl ye bakardi.kafenin iki agir topu sevda ve gulcandi.ikiside fiyasko tam anlamiyla.
bana olacak derdi eger bu olmassa ben fali bilmiyorum derdi aradan iki yil gecti dedigi olmadi.karar sizin.

Acikcasi neslihanda bana hikaye geliyor yanlis anlasilmasin gitmedim daha. cok reklami dondu burda pekte gidesim kalmadi

gülcan aynı şeyi bana da söylemişti iki defa gitmeme rağmen ısrarla bu adam gelecek senin kaderin bu bak göreceksin demişti ne gelen var ne giden bir kere bile aramadı bende vazgeçtim zaten su anda başka sevgilim var

gülcan aynı şeyi bana da söylemişti iki defa gitmeme rağmen ısrarla bu adam gelecek senin kaderin bu bak göreceksin demişti ne gelen var ne giden bir kere bile aramadı bende vazgeçtim zaten su anda başka sevgilim var
. Ikisine de gittim . Hem de 2 kere , sadece o anda aklınızdaki 1-2 şey hakkında yorum yapıyorlar .. Ikisinin de hiç bi dediği çıkmadı !!! Lütfen bu evin kafe falcılarına gitmeyin artık . Insanın paranızı boşa harcıyorsunuz ..

neslihandan ben memnun kaldım birkaç seyi bildi fakat daha çok DİDEM diyorum beni konuşturmadan kendisi nokta atışları yaptı

Neslihan da tam anlamıyla sıfırrrr ... Bildi diyenler kendini kandırmasın . Ipucu vermişsinizdir , o da onun üzerine yorum be tahmin yapmıştır . Atıp tutma meselesidir . Ben gittiğim de çok Kararlıydım , kesinlikle biley anlatmıcam diye . Neyse , Bekarsın sen dedi : hayır dedim , evli ama ayrı yaşıyorsunuz dedi : hayır dedim .. Kendi iş yerin var dedi ; hayır dedim .. Bir çoçuk var dedi : hayır dedim .. Sonunda o da sıkıldı ben de sıkıldım ... Veeee farkettim ki bu falcılar varya siz ipucu vermezseniz kelime bişey bilmezler ... Uyanık olun prim vermeyin şunlara .. Kendinizi de kandırmayın artık !!!!!

mrb medyum ALİ tarafından dolandırıldım ve üstüne tehtit mesajları alıyorum MEDYUM ALİ tarafından dolandırılan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilrmi rica ediyorum gercek adı ibrahim semerci ve gercekten adam gibi bu işi yapabilen biri varsa bana önerebilirmisiniz??ben bi cemal hoca diye birini duydum varmı bilgisi olan??

Arkadaşım , kusura bakma ama sen neden bu hacı hoca büyücülerle uğraşıyorsun .. Biz de falcılara gidiyoruz bu da çok yanlış ama kendimizi kaptırıp veya dediklere inanmıyoruz . Sen bide hoca ve medyum olayına falan girmişsin ... Yapma böyle şeyler , sonunda çok üzülürsün . Tehdit falan demişsin de sallama o kadar , kim kime ne yapabilirmiş . Kendine söz ver ve gitme artık böyle kişilere . 5 liralık muhabbetine fal baktır çok meraklıysan .. Walla bunlara kendini çok kaptırırsan Allah da affetmez seni . Düşün bi kere Allah hangi kuluna geleceği görme yeteneği bahşeder ki !!! Bunlara prim veren de bizleriz işte .. Biz gitmezsek bu tür insanlarda yok olup gidecek ... Sevgiler

X