Ankara'daki Falcılar

mrb medyum ALİ tarafından dolandırıldım ve üstüne tehtit mesajları alıyorum MEDYUM ALİ tarafından dolandırılan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilrmi rica ediyorum gercek adı ibrahim semerci ve gercekten adam gibi bu işi yapabilen biri varsa bana önerebilirmisiniz??ben bi cemal hoca diye birini duydum varmı bilgisi olan??

arkadasim kandirildim diyorsun sonra kalkip cemal hoca diyorsun...bu da otekinden farkli olmaz...burda insanlar sadece fal baktiriyor haci hoca bilgisi icin ugrasma derim

Evet haklısınız ama cok zor durumdayım başka carem yok..birde bu cemal hocadan cok bahsettiler adam cok kişinin hanesini kurtarmış diyolar bilmiyorum kafam cok karışık.benim durumum fallık bişey değil beni anlamanızı ve yardım etmenizi rica ediyorum

Neslihan da tam anlamıyla sıfırrrr ... Bildi diyenler kendini kandırmasın . Ipucu vermişsinizdir , o da onun üzerine yorum be tahmin yapmıştır . Atıp tutma meselesidir . Ben gittiğim de çok Kararlıydım , kesinlikle biley anlatmıcam diye . Neyse , Bekarsın sen dedi : hayır dedim , evli ama ayrı yaşıyorsunuz dedi : hayır dedim .. Kendi iş yerin var dedi ; hayır dedim .. Bir çoçuk var dedi : hayır dedim .. Sonunda o da sıkıldı ben de sıkıldım ... Veeee farkettim ki bu falcılar varya siz ipucu vermezseniz kelime bişey bilmezler ... Uyanık olun prim vermeyin şunlara .. Kendinizi de kandırmayın artık !!!!!

Dediğim Gibi gitmedim ama burdan yazılanları okumakla ona gitmeme kararı vermiştim.zaten yazılanlardada onla ilgili elle tutulur bir bilgi yoktu.

Neslihan benim gözümde sadece bir burç yorumcusu. Tamam tatlı kadın ama kalırsa fal için gidilmez
Kızlar bu arada sizi bilgilendirmek isterim geçen gün çok enteresan bir falim çıktı. Daha önce bahsettigim gizem ablaya belirli aralıklarla gider olmuştum. Bana üç tane harf verdi bu kim dedi. Bende taa seneler önceki sevgilim dedim. O ayrılmıştı benden. Şu an başka birine odaklanmış olduğum için pek de umursamadım kisiyi o an:KK70: neyse ertesi gün çat o çocuk aradı. Ben şok oldum. Kac senedir aramayan adam seni rüyamda gördüm iyisin dimi diye aradı :KK70: hala ohaaa demekten kendimi alamiyorummm :KK1:

yine somurtkan şirinler gelmiş buraya :) valla neslihan ablaya 1,5-2 senedir giderim ara ara genel olarak dedikleri çıkar bende, yakın zamanda çok da başarılı buluyorum kendisini, öyle atıp tutan biri değil ayrıca para peşinde koşan senin umudunu sömüren insanlardan da değil, hani diyosunuz ya hep bişeyler anlatmadan bilsin die, bence siz sihir falan yapan bi büyücü cadı falan arıyosunuz hayatınızda gerçekten
hep diyorum enerji meselesi; bir de insanlar çakralarını kapatabiliyor, yaşadıkları kötü olaylardan dolayı, ya da o kadar çok falcıya baktırıyosunuz ki herbirinin dediğini birbirine karıştırıyosunuz kısmetsilikleriniz alıp büyüyor
tamam burda da olumsuz görüş bildiyoruz ama bu kadar da yıkıcı değil
bana çıkmayan falcıyı bende söylyorum ama kişiliğine değer verdiğim ve sevdiğim abla gibi gördüğüm bi insanı kötü bi şekilde rencide ediyosunuz çıkmadıysa bi daha gitmezsiniz hep aynı kişiler olumsuz yorum yapıyor, ben onların gerçekten nasıl bişi aradıklarını merak ediyor umumarım ulursunuz :)
falcıya gidersin genel kartları çekiyosun sen die bunları yaşamışsın bunlar bekliyosun zaten sorularımı genel çektiğim kartta çekiyorum her ne hikmetse anlıyor karşıdaki kişi, sonra iş, aşk, okul artık ne ise nasıl olucak diyorum yorumlarının %80 isabetli ve verdiği tarihte çıkıyor ben mutluyum, reklam mı yapıyorum kimine göre evet kimine göre hayır, sonuçta yardımlaşma topiği görüş bildiriyoruz
ben bu türk hatunların pek anlıyamıyorum, aileden bile olsa hala dersin anne gibi seversin senin hakkında atıp tutar bi başkasının açığını görmeye gelmesin hemen fitne fesata yorar o misala dönüşüyor bazen burası ...

Kizlar merhaba
Bende ankarada yasadigim donemlerde bir cok falciya gittim. Simdi haftasonu tekrar gelecegime kime baktirsam diye forumu okurken yazmak istedim

Cidan cafe figen: ben kendisini kişi olarak cok severim her seyini de bilirim ancak fali her zaman tutarli olmayabiliyor. Yaklasik 15 dk kadar bakiyor bana tasincaksiniz demisti tarih olarak tutmadi ama evet tasindik. Onun disinda sana donecek demisti donmedi

Fal cafe ydi sanirim konurda rukiye: rukiye hanim isim verebiliyor ama ismindeki harfleri cikarcam diye enerjisini buna harciyor diye dusunuyorum bana 4 sene öncesinde soyledikleri cikmisti. Sevgili olcaksiniz 1 hafta icinde dedi ki imkansizdi 3 gun sonra sevgili olduk. Ama bu kisi seni uzcek dedi ve 1 sene sonunda aldatti. 2 yil sonra tekrar gittigimde s harfli birinin gircegini soylemisti aradan 2.5 3 yila yakin zaman gecti kimse girmedi babaannemin vefat edecegini soylemisti hala hayatta :)

Hayal cafe gulay: bu bayan ilk basta biraz bilse de cok tuhaf bir enerjisi var ve konusmalarindan ben benimkilere soylerim falan diyor. Ve sanirim giden musteriyi tekrar cekmek icin 3 harflilerini ustune gonderiyor. Çünkü yolda yururken bir anda kendimi orda buldum durumu da ona anlattigimda ben sana yoğunlaşiyordum ondan dedi. Sahsen paçayı zor kurtardim surekli ustunde büyü var 1000 tl ye bozarim tarzi seyler söylüyor gidenlere. Bulasmayin derim ya da max 1 kez gidin. Yoksa oraya tekrar gitmeniz için bir seyler yapabilir.

asmali konak miydi Helin vardi biraz komik catlak bir kadin ancak fiyatlari biraz yuksekti. Bu da gulay gibi kahvede tam cikmiyor sana su fali bakiyim gibi şeylere yonlendiriyor ve tabi ki su fali cok daha pahali. O ani bilmisti yasadigim durumu falan ama uzerinden 3 yil gecti gelecege yonelik soyledigi seyler hic tutmadi. Bana falanca Üniversitesini kazanacaksin demişti ve benim ilk tercihim orasiydi puanim da yetiyordu cok sasirmistim ama dedigi yer olmadi.

Şilan cafede medyum arif vardi onun falini acikcasi cok hatırlamiyorum ama ileriye yonelik soyledigi seyler cikmadi.

turuncu cafe yasemin: geçen yil gittim ozellikle şu ani cok iyi bildi kişiyi tarif edip nereli oldugunu falan soylemisti ama verdigi tarihlerin hic biri olmadi. Onu gectim tarih sapsa da olaylar olmadi.

Peki bana kimi onerirsiniz kizlar? Bu dikmendeki yasemin kimdir

yine somurtkan şirinler gelmiş buraya :) valla neslihan ablaya 1,5-2 senedir giderim ara ara genel olarak dedikleri çıkar bende, yakın zamanda çok da başarılı buluyorum kendisini, öyle atıp tutan biri değil ayrıca para peşinde koşan senin umudunu sömüren insanlardan da değil, hani diyosunuz ya hep bişeyler anlatmadan bilsin die, bence siz sihir falan yapan bi büyücü cadı falan arıyosunuz hayatınızda gerçekten
hep diyorum enerji meselesi; bir de insanlar çakralarını kapatabiliyor, yaşadıkları kötü olaylardan dolayı, ya da o kadar çok falcıya baktırıyosunuz ki herbirinin dediğini birbirine karıştırıyosunuz kısmetsilikleriniz alıp büyüyor
bana çıkmayan falcıyı bende söylyorum ama kişiliğine değer verdiğim ve sevdiğim abla gibi gördüğüm bi insanı kötü bi şekilde rencide ediyosunuz çıkmadıysa bi daha gitmezsiniz hep aynı kişiler olumsuz yorum yapıyor, ben onların gerçekten nasıl bişi aradıklarını merak ediyor umumarım ulursunuz :)
falcıya gidersin genel kartları çekiyosun sen die bunları yaşamışsın bunlar bekliyosun zaten sorularımı genel çektiğim kartta çekiyorum her ne hikmetse anlıyor karşıdaki kişi, sonra iş, aşk, okul artık ne ise nasıl olucak diyorum yorumlarının %80 isabetli ve verdiği tarihte çıkıyor ben mutluyum, reklam mı yapıyorum kimine göre evet kimine göre hayır, sonuçta yardımlaşma topiği görüş bildiriyoruz
ben bu türk hatunların pek anlıyamıyorum, aileden bile olsa hala dersin anne gibi seversin senin hakkında atıp tutar bi başkasının açığını görmeye gelmesin hemen fitne fesata yorar o misala dönüşüyor bazen burası ...

Aynen de boyleee imzami atiyorum altinaa :)

Aynen de boyleee imzami atiyorum altinaa :)[/QU

Yokmu koca Ankarada FALCI !!!! yok valla umutlarım kalmadı. Bulamıyacakmıyız adam akıllı bir falcı. Hep aynı isimler dönüyor dönen issimlerde belli. Falcıya gidipte başarı oranı %80 vb dediğim olmadı .Bir zamanlar Cok begendiklerimde şimdi fos çıktı diyorumm.O yüzden ince eleyip sık dokumaya karar verdimm . Aslında bizim umutlarımızdan para kazanıyorlar ve gözlerimizin içine bakarak yalan konusmuyorlarmı, insanların hayaleriyle oynuyorlar.Acaba suclu bizmiyiz onlarmı? o yüzden ınce eleyip sık dokuyuorum . Burasını o yüzden seviyorum en azından eleme sansı degerlendirme sansımız oluyorr.

Kızlar kendi falcımı bulmadan önce bu yazdıklarınızı okuyarak aynı falcilara gittim ben de. Bahsettiğiniz nur, Emirgan da olan, Bahçeli değil. Hiç mi olumlu birşey soylememis birimize çok ilginç. Tamam pozitif biri ona katılıyorum ama herkese bunla olmaz onla olmaz demesi çok ilginç geldi. Deniz kenarı bi yerde yasican, ikiz çocukların olacak muhabbetine dönmesin buda :KK1:

Bu kadar iyimserlikte pes doğrusu !!!!daha önceki sayfalarda anlattım ne medeni durumumu , ne işimi , ne ailemi bildi diyorum . Bunun neresi iftira , neresi yalan , neresi çakra kapatma . Kısaca hiçbir şey bilmedi . Gittiğin falcılar senin arkadaşın , kapı komşun Yada eğlencesine baktırdığın samimi dostun değil ki !!!! Bunlar bu işi geçim kaynağı haline getirmiş ve bundan para kazanıp hayatlarını idame ettiren tipler .. Maden para için yapmıyor , sömürmüyor ve aç gözlü değil diyorsun , tek kelimesi çıkmayan falları için verdiğimiz paraları IADE etsinler .. Yaparlar mı ??? Asla . Tanık olmadım hiç .sen gidersin oraya sıkıntılısındır , kadın seni dinler , rahatlatır , güzel enerji alırsın ve seversin, o başka bişey ... Kimse kimseye kötü demiyor , ama unutulmamalı onlara para verilip karşılığında birşey bekleniyor ; sen ben arkadaş edinmek için gidiyorum diyorsan o başka ... Walla ben hiç laga luga yapamıcam ; ne Nur'un , ne neslihanın ne Meryem'in ne sevdanın ne çiğdemin ne de Yasemin'in çok iddialı şekilde söylediği HİÇBİRŞEY çıkmadı , bana ne canım babamın kızlarımı , arkadaşım mı , dostun mu .??? Doğru neyse onu söylerim .. Aha da buraya tekrar yazıyorum hep sallıyorlar karşılığınıda CASH olarak alıyorlar ... Iyi insanlar mı ???? Tartışılır

Bu kadar iyimserlikte pes doğrusu !!!!daha önceki sayfalarda anlattım ne medeni durumumu , ne işimi , ne ailemi bildi diyorum . Bunun neresi iftira , neresi yalan , neresi çakra kapatma . Kısaca hiçbir şey bilmedi . Gittiğin falcılar senin arkadaşın , kapı komşun Yada eğlencesine baktırdığın samimi dostun değil ki !!!! Bunlar bu işi geçim kaynağı haline getirmiş ve bundan para kazanıp hayatlarını idame ettiren tipler .. Maden para için yapmıyor , sömürmüyor ve aç gözlü değil diyorsun , tek kelimesi çıkmayan falları için verdiğimiz paraları IADE etsinler .. Yaparlar mı ??? Asla . Tanık olmadım hiç .sen gidersin oraya sıkıntılısındır , kadın seni dinler , rahatlatır , güzel enerji alırsın ve seversin, o başka bişey ... Kimse kimseye kötü demiyor , ama unutulmamalı onlara para verilip karşılığında birşey bekleniyor ; sen ben arkadaş edinmek için gidiyorum diyorsan o başka ... Walla ben hiç laga luga yapamıcam ; ne Nur'un , ne neslihanın ne Meryem'in ne sevdanın ne çiğdemin ne de Yasemin'in çok iddialı şekilde söylediği HİÇBİRŞEY çıkmadı , bana ne canım babamın kızlarımı , arkadaşım mı , dostun mu .??? Doğru neyse onu söylerim .. Aha da buraya tekrar yazıyorum hep sallıyorlar karşılığınıda CASH olarak alıyorlar ... Iyi insanlar mı ???? Tartışılır

aslında gizzin anlatmaya calıstıgı sey su bız burda az veya cok kımıne gore ıyı kımıne gore kotu bırılerını onerıyoruz ama kımseyı onermeyıpte onerılen herkesede kotu dıyen arkadaslar var madem oyle sende bırını tavsıye et ona gıdelım dıyesı gelıyo ınsanın sız derken yanı kımseyı begenmeyen ama hıcbır onerısı olmayan kısılere lafım ha neslıhan konusuna da para mevzularınada katılıyorum neslıhan banada tutturamadı :KK50:

Aynen de boyleee imzami atiyorum altinaa :)[/QU

Yokmu koca Ankarada FALCI !!!! yok valla umutlarım kalmadı. Bulamıyacakmıyız adam akıllı bir falcı. Hep aynı isimler dönüyor dönen issimlerde belli. Falcıya gidipte başarı oranı %80 vb dediğim olmadı .Bir zamanlar Cok begendiklerimde şimdi fos çıktı diyorumm.O yüzden ince eleyip sık dokumaya karar verdimm . Aslında bizim umutlarımızdan para kazanıyorlar ve gözlerimizin içine bakarak yalan konusmuyorlarmı, insanların hayaleriyle oynuyorlar.Acaba suclu bizmiyiz onlarmı? o yüzden ınce eleyip sık dokuyuorum . Burasını o yüzden seviyorum en azından eleme sansı degerlendirme sansımız oluyorr.

canım bıkerede sen bırını yaz bızde ona gıdelım madem bızım soyledıklerımızı begenmıyosun yada gıdıpte begenmedıklerını yaz gıtmeyelım onlara daha bırını onerdıgını yada onermedıgını gormedım:KK19:

Didem'e gittim kızlar hemen yorumlarımı yazıyorum.İnanılmaz sıcakkanlı çok şeker bi kız ama malesef hiçbir şey bilemedi bnmle ilgili o yüzden onu eliyorum.gerçi ben faldan çıktıktan sonra baktıranlarla konuştum onları bilmiş baya çok memnunlardı.Fakat dediğim gibi bnmle ilgili ne işi ne özel hayatı ne aile hayatımı bilemedi.Tatlılığına 10 falcılığına 0 puan verdim :KK1:

dün demet e bi de nihal ablaya giittimm..

ikiside yakın tarihler söledi.

hngisinin tuttuunu yazarım

bi de ikisi de fallarıyla ilgili cok iddalılarr:KK52:

Katılıyorummm Kesinlikle ....verdiğimiz paraların haddi hesabı yok. bari bilseler yüregim yanmıyacakk nerdeeeee

canım bıkerede sen bırını yaz bızde ona gıdelım madem bızım soyledıklerımızı begenmıyosun yada gıdıpte begenmedıklerını yaz gıtmeyelım onlara daha bırını onerdıgını yada onermedıgını gormedım:KK19:

Falcımı var cnm .Önce sunu anlayalım kızlar amacımız burdan paylaşarak ıyı olanı bulmak . malesef hala da çıkmadı.Sonuçta falcı babamın kızı yada oğlu degil.Amacın ıyı bir falcı bulmak. Evet mustafa dediği çıkmadı, bahçeli brothers nuran dediği çıkmadı, kızılaydaki falcılar serhat,sermin.demet,rukiye,fikriye -mihriye bacılar,,kupa ası şirin - gay çoçuk,cadı kazanı,pınar,cansu,tunalıdaki aslı yine o pasajdaki anne kız,ortaköy yıldız, ezgi,turuncu cafe,ankara cafe,evim cafeden tutun rengarek cafe çıkmadı, bahçelideki falcılar ve aklıma gelmeyen niceleri... hiçbirinin dediği çıkmadııı..(en son nisan ayında yenere gittim daha verdiği tarihlerin süresi var yorum yapmıyorum ona oyuzden) Paramı helal etmiyorumm bunlara. Biz burda doğru falcı arıyoruz çamur atma işi yapmıyoruzz. sonuçta faldan geçimlerini saglıyorlar yani işleri falcılık , gelecekten bilgi verme vb. o zaman işlerini doğru ve dürüst yapsınlar, Birbenin üyenin dediği gibi paramla gözlerimin içine bakarak yalan dinlemek istemiyorum.sonra dedikleri çıkmayınca hayal kırıklığını yaşamakta istemiyorumm. tavsiye edeceğim kimse yok malesef keske olsada devamlı ona gitsemm..Yönlendirmekte istemiyorum şuna gidin diyee.Eger falcı denilen zat Birini biliyor diğer 8 kişiyi bilmiyorsa o falcı degildirr onu çok gecte olsa anladımm artık.. Oyüzden burayı takıp ediyorum iki kişinin 3 kişinin övdüğü falcıya gitmiyorum çünkü onun falcı olmadığına inanıyorumm artıkk ...Birsekilde falcılar işin kurdu olmus gittiğimizde eger birde moralimiz bozuksa kıyısından kenarından olayı yakalyıp fala bakıyor bizlerde evet bildi diyoruzz .aslında farkında olmadan konusma esnasında istediği bilgiye ulasmıs olup falı o şekilde yönlendiriyorr..... Zaten gittikğim falcılardan dediklerinin %80 çıksa hemen yazacam burdannn keşke çıksada hepmiz için güzel olsaaa.

gercekten adam gibi falci yok, kafelerde calisanlar tirt.

Lakin ese dosta bakan , eglencesine bakan insanlardan cevherler cikabiliyor, mesela ex-komsumuz, anneme ne dediyse cikti, biri gayet imkansiz gorunen bir seydi.

Bana dedikleri de cikarsa onunde saygiyla egilicem gercekten, cunku imkansiz seyler.

Bir de 10 yil once ben lsiedeyken Sihhiye'de burosunda bakan Azeri bir kadin vardi, annem ona baktirmisti, her sey cikmis, her sey. O zaman 50 yaslarindaydi, bilseydim ben de baktirirdim be :21:

Son düzenleme:
O şööyle kötü bu bööyle kötü diye sert bi üslupla konuşulmasını ben de pek hoş karşılayamadım açıkçası. Evet hepimiz fal için ne paralar döktük kızmakta herkes haklı ama işin şu tarafı var geleceği bilen birinin olabileceği düşünülmüyo ki zaten. Yani böyle bi şey mümkün değil. Ha başka insanların (ki ben asla gitmem) 2500-3000 liralar verip gittikleri medyumlar var. Hani siz 15-20 liraya baktırdığınız falın tutmamasına bu kadar sinirlenmemelisiniz. Tabi herkesin falcıdan beklentisi farklıdır. Benim beklentim anı iyi yorumlayıp şunu yaparsan şu olur, yapmazsan bu olur diye yol göstermesidir. Neslihan demişsiniz yok sıfııır bu kadar mı kötü olur falan yazmışsınız. Ama bayanı ne zaman arasak dolu randevudan geçilmiyo. Seviliyo ve bi şeyleri doğru yapıyo demek ki. Siz beğenmeyebilirsiniz, bi daha gitmem diyebilirsiniz. Ama bu kadar uzatmanın alemi de yok. Onların da karşınızda bi insan olarak oturduğunu unutmayın lütfen

gercekten herkese dedikleri cikan kimse yok. Neslihan'a gitmedim, onu tenzih ederek konusuyorum, lakin begenenleri var, gercekten hicbir hissiyati olmayan berbat bir falci oldugunu sanmam.

Rukiye bence kendini bozmadan once super bir falciymis, her dedigi cikiyormus. Gercekten kendine yazik etti, ya parayla baka baka yetenegini kaybetti ya da sallamiyor, bilemiyorum ama bence yazik etti.

Ortakoy Yildiz a 2 yil once gittigimde her dedigi cikti, her dedigi. Evleneceksin demisti, yani onun disindaki her sey :21: Sonra gittiklerimde salladi, cok kotuydu.

Son düzenleme:
X