Ankara'daki Falcılar

Gizzle meraklardayız :) bnde merak ediyorum

aslında 2 gündür düşünüyorum ne yazsam acaba diye. beklentimin çok altındaydı. anı bilemedi,geçmişimde bir tarih söyledi tutmadı ve geçmişimle ilgili hiçbir sey söylemedi zaten oda pek söylemiyormuş. gelecekle ilgili de en yakın tarih 9 ve 10 cu aylar da hayatımla ilgili gelişmeler olacagını söyledi şimdiki arkadaşımdan ayrılacagımı evlilik tarihi olarakta 2016 dedi.. enerjisi güzel ,uzun süre bakıyor ama sizi konuşturmaya çalışıyor bilginize..

bazenleri;hiç memnun kalmadan ayrıldığım falcıların falları çıkıyor bende yaw istemediğim kötü şeyleri söylüyorlar, çıkınca üzülüyorum
bende uygun bi vakit bulursam denemeyi düşünüyorum 30 çok ama bi kahveye; dedikleri çıksada öyle gitsek

Herkese merhaba,

Çalkantılarla dolu 3 senelik süreçte bir psikoloğun sorularını cevaplamaktansa falcıya gitmek beni tedavi etti. İşte dedikleri HAŞA TÖVBE ELBETTE ALLAH BİLİR AMA bir bir çıkan falcılar:

1- Sude Tarot Neslihan Konur Sokak Mega İşhanı 5. Kat google a sude tarot yazın çıkıyor zaten
2- Rengarenk Cafe Karanfil Sokak No:17 Nihal Abla ve Derya Tuba da muhteşem deneyin bence google a rengarenk cafe yazın çıkıyor
3-Evim Cafe Karanfil Sokak lila bazaar ie çantacının arasındaki apartman Didem muhteşem, her dediği mi çıkar yarın yine gideceğim.
4-Eskişehir'deki Kadriye, uzun vadede her söylediği çıkıyor. Denenmiştir.

Hadi bakalım paralarınızı boşa harcamayın. Reklam falan yapmıyorum, cidden bu saydıklarımın her dediği çıktı; Neslihan ayrılık yaşayacaksın dedi ayrıldım, Nihal abla ve Derya seni arayacak akşam vakti dediler, akşam vakti aradı. Didem kardeşimin ilişkisine kadar bildi, hattan anne ve babamın ayrılığını ve kimin ayırdığına kadar bildi.

Söz gelecekle ilgili yorumları da çıkarsa yazacağım. Bu arada Nihal Abla ve Neslihan'ın kurşunu da çok iyi. Yorumlarınızı merakla beklemekteyim...

Ankara cafe nerde kızlar bulamıyorum ?:44:

tatlım ankara cafe, eylülün şimdiki adı kürenin karşı hizasında kalıyor, sakarya da aba pikniğin yanındaki apartmanın 1. katıydı sanırsam gitmedim ama hiç tabelasını görmüştüm
sen kime gidiceksin orda

neslihan abla benimde favorimdir, hep tavsiye ederim, kadriye ye nasıl ulaşucaz peki hiç telefon falan yok onu önceden de duymuştum
bir de didem kaça bakıyor, ne bakıyor peki?

neslihan abla benimde favorimdir, hep tavsiye ederim, kadriye ye nasıl ulaşucaz peki hiç telefon falan yok onu önceden de duymuştum

Gizzz kalp kalbe karşıymış, ben de sana mesaj atacaktım :))))

Didem 20 ye bakıyor kahve tarot ve her sorunu da yanıtlıyor.

Kadriye nin numarası var ama Alanya'da olabilir. Telefonlarım sorunlu, düzelince bendeki numarasını bildireyim.

Nihal Abla'nın kahvesi 15 iskambili 30 Deryanın da kahvesi 7,5 sanırım tarot u v.s. pahalı.

Kadriye iyi ama bana falı 3 sene sonra falan çıktı, aşırı uzun vadeyi biliyor Kadriye ye ulaşırsak eskişehir e tur mu düzenlesek gizzz ))

değerse düzenleriz canım turu
didem; neslihan abla gibi heralde fiyatıda uygunmuş kızılaya inersem deneyim onu; derya yı mı nihali ikisinden birini ben denedim heralde rengarenkte 1,5 sene önce pek tutarlı değildi dedikleri ; kahve tarota 25 e baktırmıştım heralde önce yüksek söylemişti sonra indirdi fiyatı veremem diyince
teşekür ederim taze kan bulmuşuzdur umarım yeni bi tane

Kadriye nin numarasi bende var, ben telefonda baktirdim. Cok net bir sey soylememisti, yani nokta atisi beklemeyin. Gerci bana dedikleri cikti mi, cikmadi mi bilemedim. Dedigi tarihlerde bir seyler oldu ama dedigi sekilde olmadi. Ona kalsa evlenme teklifi almistim coktan Evlenme teklifi dedigi tarihte baska bir olay oldu.

Eskisehir turuna ben de varim

Kızlar Bugün Nur'a Gittim Emirgan Cafede ki kadının enerjisi çok iyi arkadaşlarım hep tavsiye ediyordu iş dolayısıyla gidemiyordum bugun zaman buldum gittim. İyikide gitmişim Başlarda şaşırdım değişik bakıyor ama gerçekten beni bu zamana kadar şaşırtan tek falcı geçmişimi resmen okudu aklımdaki kişinin baş harfinide söyledi gerçekten ben beğendim fala pek inanmazdım diğer falcılarıda denedim ama en çok beğendiğim Nur oldu Tavsiye Ederim.

Hım tamam canım teşekkür ederim Nurcan'a gidicektim burda ismi geçmişti ama kararsız kaldım şimdi:44:

Son düzenleme:
Evet anı süper biliyo falan deniyordu :26:

Sekerim ben ona 3 yil once cok gittim, gitme. Akil okuyor, aklindakilere olacak olacak diyor, sen de bu kadar bildigine gore cikar diyorsun ama bana husran oldu. Karsi tarafin kafasini okudugunu da sanmiyorum. Gitme yani.

Gelecegi zaten bilen yok, adamin ne halt yedigini dusunuyorsan Yasemin e git bence.

Son düzenleme:

Hım anladım canım öyleyse vazgeçtim

Nurcan abla beni hayatiimin en zor döneminde iyi etti bunalımdan cikardi geleneklere ilgili dedikleri cikmiyo ama çok iyi bir dosttur :)

Bugün sude tarota gittim neslihana baktirdim çok hanımefendi ve akilli bir bayan ben çok memnun kaldım :) teşekkürler giiz.

Yukarıda t9 yuzunden yanlis yazmis gelenek yazmis gelecek olacaktı :)
Ayrıca asmali konakta mehtap diye biri varmis giden varmi

çok sevindim memnun kalmana canım;

Yukarıda t9 yuzunden yanlis yazmis gelenek yazmis gelecek olacaktı :)
Ayrıca asmali konakta mehtap diye biri varmis giden varmi

ben 2011 yılı sonlarında oradan geçerken tesadüfen bakıtmıştım.birkağıt veriyor ve not aldırıyor birsürü ,bir çok tarih saat hatta verdi ama çıkmadı bişey bana..hemde çok ta ucuz değildi fiyatı hatırlamıyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…