Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar taynat cafedeki birgüle baktıranınız oldu mu ben geçenlerde gittim açıkçası hiç güzel şeyler söylemedi içim sıkıldı bikaç gündür.keşke baktırmasaydım diyorum zaten tarot sevmem kahve bir yılı gösterir dedi.açtı tarotları ben tarotun geleceği etkilediğini düşünüyorum o yüzden hiç baktırmamaya gayret ediyorum.

Saçma sapan insanların hayatımızı ruhumuzu duygularımızı paramparça etmesinden şu iki kuruşluk falcılarda umut arıyoruz resmen en çok da kendime kızıyorum.

ya evet ben baktırdım hatta birden fazla.. bence çok takma, bir dediğinin diğerini tutmadığını farkettim, yani bir baktığında bununla olur hatta çok güzel olacak derken başka bir gün ı ıh bununla olmayacak dedi falan filan.. çok takma yani 15 gün sonra gittiğinde tam tersini söyleyebilir..

Adres tam olarak neresi :44:

Arkadaşlar geçen sene çatı cafede bir dönem Fatoş isminde bir bayan vardı, bana dedikleri büyük ölçüde çıktı, anı da süper bilmişti. Şu an nerede çalıştığını, telefonunu vs.biliyormusunuz

canım aynı ahsen cafe degstrdı o yuzden fiyatta degisşti.

canım emirgan cafe de nurdan bahsetmiştin cafe nerde ve ne kadara bakıyor?
yine sormuştum ama gözünden kaçmış heralde

çook özür canıım. bak şimdi sıhhıye ye dogru yürü zafer çarsısı falan var orayıda geç dumduz gidince zaten yolun sonuna doğru sağ tarfta hemen bulursun kolay. 30 tl ye bakıyor tatlım.

evet canım sadece kahve ama 40 45 dakıka falan suruyor .

sende birini öner bana bugun gidesim var ama erkek olmasın :)

tatlım benim gittiklerimi biliyosun hep söylüyorum; mustafa eylül cafe
bir de neslihan abla suda cafe
geçen su die birine gittim bahçelide baya baya bi nokta atışı söyledi yani dedikleri çıkarsa ondan iyi falcı yok papillon cafe de tadilata giricekmiş girmemişse git dene istersen 20 tl kahve tarot

aa oyle miii tamam dur bakayım gidersem haber verırım yerı tam olarak nerde

7. cadde de toros taksi durağından dönüyosun, halk bank falan var hemen görürsün, gökmen brother sın olduğu yerde o sokakta

Ben Su ya gittim, gitmeyin. Falcilikla alakasi yok, evet pozitif bir bayan ama salliyor. Gideli cok oldu, arkadasimla gittik. Yani gitmeyin, eglence olarak bakiyorsaniz gidin ama bir beklentiniz olmasin.

Çok teşekkür ederim içimi ferahlattın nasıl cnm sıkılmıştı anlatamam.olumsuz bişey duymaya tahammülüm yok zaten ,biz oraya umut ışığı için gidiyoruz hepsi de bal gb farkında ne gereği var kötü şeyler söyleyip insanın iç huzurunu bozmanın anlamış değilim.bu ara en beğendiğim 3.göz deki sıla abla valla en azından gevşek değil diğetleri gibi söylediği birkaç şeyin de çıktığı oldu.Ancak bu aralar falcıların bu isim tutturma durumunu anlayabilmiş değilim resmen isim konusunda uzman olmuşlar hepsi.

ankara cafe tam olarak nerde tatlım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…