Ankara'daki Falcılar

Merhaba kızlar, Bundan 3 ay önce yazmıştım benden bu kadar ,artık falcıya gitmeyeceğim diye , sonuçta öyle de oldu 1 yıl içinde o kadar çok falcıya gittim ki , sonunda söz verdim kendine , dedikleri tarihleri bekleyeceğim diye , öyle de yaptım . Gittiğim tüm falcıların dediklerini ya o an ya da hemen çıktıktan sonra yazdım .% 90 nı Mayıs ayını verdi ve bende Mayıs'ın bitmesine 1 hafta kala sizlerle bunları paylaşacağım . Lütfen ama Lütfen sizi sömürmelerine ve boş yere paralarınızı almalarına izin vermeyin .... Ve artık şu ankaradaki falcılara gitmeyi de bırakın. 1-Mustafa (Eylül Cafe )Mart'ın başında yeni iş ve ankara da olacak dedi ----olmadı . Nisan da sevdiğin adamdan haber alacaksın dedi.....olmadı Mayıs'ın başında çok sevineceğin bi olay olacak dedi .... Olmadı. 2-Meryem (taynat) Mayıs 18-19 beklediğin haber gelecek dedi .... Olmadı . Mayıs'ın ilk haftası karşılıklı oturup konuşacaksınız dedi ... Olmadı . İş olayın kesinlikle ankarada dedi .. Tam tersi oldu 3- çiğdem ( cidan ) Mayıs 2-12-22 iş ve aşk olayın çözülecek dedi .... Olmadı. 4-berrin ve Yasemin (turuncu Cafe) ikisinin de verdiği tarih ve olay olmadı 5- Yasemin (Dikmen ) söylediklerinin tam tersi oldu . Anı biliyor diye inanıyorsunuz ama gelecek bu kadar mı tersi çıkar 6-Tuba (rengarenk ) o kadar abartılı şeyler söylediki , mümkün değildi zaten . Mayıs'ın ilk haftası dedi .... Olmadı 7-berrin-Leyla ( karamel) çok eften püften şeyler söylediler .. Ikiside çok spesifik bi olay ile ilgili tam tersi şeyler söyledi ... Olmadı. 8-sevda(evim Cafe) Nisan'ın ilk günü önemli bir olayım vardı , onun dediğinin tam tersi oldu . Mayıs'ın 2. Haftası olacak dediği şey ... Olmadı. Karşı tarafın davranışı ile ilgili dediği şeyin tam tersi çıktı . 9-yıldız (allita ) en çokta o kurşun olayına kızıyorum, hayatta yaptırmadım , nasıl kabul edipte yaptırdım anlayamıyorum . Nisan başı demişti .. Olmadı . Mayıs'ın ilk haftası dedi .....Olmadı .bu ay karşılıklı konuşma ve telefon var dedi ... Olmadı. 10-nur (emirgan Cafe ) gelecekle ilgili dedikleri ( kişi hakkında ) imkansız ama 30 Mayıs tarihini verdiği için yine de yorum yapmıcam . Beklemek lazım ama bana sorarsanız , imkansız .haber vericem yine de 11-Neslihan (sude Cafe ) abartmadan söylüyorum tek kelime bilemedi. 12-Nuran (brothers , bahçeli ) çok süslü laflar söyledi . Mayıs başı dediği olay olmadı . Dediği şekilde de olmadı ayrıca. 13-sıla (3.göz) Mayıs'ın ilk haftası olacak dediği şey ....olmadı Buraya uzun uzun ve belirgin tarihleri bilerek verdim , çünkü tarih ve görüşmeler en belirgin şeylerdir bir falın doğru çıkıp çıkmadığının , yoksa karşımdakinin düşüncesini bildi benim psikolojimi anlattı falan filanlar hep safsatadır . Onu sizin beden dilinize bakan herkes söyler .... Şu akıl okuma olayı kesinlikle gerçek , bu fallardan sonra neyi farkettim biliyor musunuz , karşındaki böyle düşünüyor , dedikleri şey kesinlikle yalan. Farkettim ki aslında onlar sizin düşüncelerinizi okuyor ... Iyi bir işin olacak , o sana çok kızgın ama arayacak , telefon edecek vs vs ,. Çünkü siz öyle olmasını istiyorsunuz . Arkadaşım sınava girecekti , bi falcıya gitti ve kadın ona 87 alacağını söyledi . Arkadaşım da havalara uçtu . Biliyor falan dedi . Ben de sordum ' kaç Alman gerekiyor diye ' o da 87 dedi. O da farketti ki almak isteği notu karşısındaki telepati yoluyla söyledi. Kaç mı aldı ??? 63 Ben üşenmedem yazdım. Çünkü burayı okuyanlar daha fazla şu umut tüccarlarına para kaptırmasın . KARAR SiZİN...sevgiler

Bu arada ne kadar çok falcıya gitmişim , annem duysa beni öldürür :))) babamı söylemiyorum bile , kesin evlâtlıktan red:))))))

cidan cigdem dedıgın nasıl bır bayan tarıf edebılrmısın?figen olmasın sakın:44::44::44:

Aynen bastan sallamaya başladı masalah guzelde bi kiz gitsin gezsin tozsun buralarda boşa vakit kaybetmesin :)

Neslihandan çok memnun kaldım çok samimi geçmiş ve su an'la ilgili birsey demedi gelecek olarak ta emirgandaki nur'un Tam tersi seyler söyledi bakalım hangisi çıkacak? Gidilir mi diye sorarsanız bence gidilir

Tatlım neslihan hangi cafede ne kadara bakıyor yazarsan çok sevinirim.

Kızlar ben 3.göz sıla ablaya tekrar gittim bildiği şeylerde oldu ancak önceki falıyla çelişkili konuştu .İki hafta içinde söylediği şeyler çıkarsa yazarım ama sanmıyorum.çok imkansız .

randevu aldım tarot mu kahve mi diye sordular tarot dedim. sitede tarot 20 kahve 10 yazıyor

tatlım o internetteki fiyatı, sadece tarota 15 bakmıştı geçen ay gittiğimde vaktimiz yoktu kahve içememiştim ; kahve ve tarota 20 tl ye bakıyor fiyatı uygun bence ve sorularınzın hepsini cevaplıyor 3 soru sorma hakkın var gibi falcılardan değil

didem den memnun kaldın mı gizzz? açıkcası ben ikisi arasında kararsız kaldım hangisine gitsem diye ?:44:

dedimi beğenmedim yazıcam birazdan onu ayrıntılarıyla

Neslihanın adresini yazabilir misiniz kızlaaar

sude tarot yazarsanız google la onlinefalcım.net de kafenın telefonu ve adresi iletişim kısmında yazıyor kızlar yeri bulamadıysanız tarif ederim
neslihan ablaya randevu almadan gitmeyin doludur yer bulamayabilirsiniz balına ben bi kaç kez denk geldim ama geri döndüğüm zamanlarda oldu.

didem iyi değildi kızlar ben ondan daha iyi fal bakıyorum; beni anlatmaya çalıştı genel olarak tutturduklarıda vardı tutturamadıklarıda, geleckle ilgili anca ben sorunca söyledi, duygu isminde birini tanımadığım halde ondan zaraar görüceğimi söyledi çevremdeölebi insan yok mesela biraz atmasyon karışımı oldu açıkcası ben memnun kalmadım, dedikleri çıkarsa yazarım zaten 2 şey söyledi gelecek hakkında

birde su ya gitmiştim tarotu hiç bilemiyor yani ben tarot bakmasını bilmesem kartların ne anlama geldiğini bilmesem inannıcam gerçekten, tek kartla sorunun cevabı olmaz hep diyorum onlarında dili vardır, yanındaki kartlara göre konuşurlar çünki te bi kartın birden fazla anlamı var kartlarda; kahvesi çok da kötü değildi baya nokta atışları vardı verdiği tarihler falan çıkarsa yazarım

Bahceli'deki Su bence saka gibi, hicbir sey mi cikmaz..........fal isini bilmiyor, gitmeyin bence.

Dideme geçenlerde gittim. %50-%50 diyeyim. Ucundan kıyısından geçti durumların. Tek kelime ile bana göre "eh işte".
Neslihan'ı severim. Söylediklerinden çıkmayanlar oldu zaman zaman; ancak son derece sıcak kanlı ve iyi niyetlidir.

Bi süre önce ben de artık fala gitmeme kararı almıştım. Bi iki haftadır o kadar çok falcıya gittim ki suyu çıktı işin. Cidden fala gitmeden daha mutluydum. Dün sonuncu olarak neslihana gittim ve fallara ara vermeye karar verdim.
Gittiklerimi anlatıyım şimdi;
Nur: uzak tarihler verdi, şimdiyle ilgili pek konuşmadı, beni de fal şaşırtmadı açıkçası, yani gidilir ya da gitmeyin diye kesin bi yorum yapamıycam
Nihal: en azından tutarlı konuşuyo, çok da tatlı bi kadın ama şöyle söyliyim 3 olay için gitmiştim ona tek kelime olumsuz konuşmadı, biri olmadı ikisi de anlattığı kadar mükemmel olmadı
Didem: ay en kötü falcı listeme yazdım, hiç mi bilemez, kesin yorum gitmeyin
Demet: ona hep gidiyodum ama geçen bi erkek için gittiğimde o eski sevgilisiyle barıştı seni kafasından attı demişti, belki beni düşünmüyo olabilir ama eski sevgilisiyle herhangi bi barışma yaşamadı, o yüzden demeti falcı listemden siliyorum
Neslihan: çok tatlı bi kadın, en azından sevdim yani, bi olay için gittim zaten şu anki durumu bildi karşıdakinin duruşunu bildi ama gelecek ne getirecek bilemiyorum :) o yüzden tam bi yorum bu fala da yapmak zor

Fakat bana sorarsanız pek fala gitmemekte yarar var, çünkü anlattığı şeye, anlattığı şekilde odaklanıyosunuz, farklı şekilde olsa bile size hayalini kurdurdukları kadar güzel olmuyo. Veya boşu boşuna ortada bi durum yokken olmaz diyolar üzülüyoruz. En iyisi anı yaşamak, geleceği yaşayıp görmek :)

Kizlar Nur hakkinda yorum yapmissiniz...
Nur abla cok tatlidir, hoşsohbettir, para dusunmez.
Benim ozel seylerimi bilmisti ilk gittigimde; cevremi de.. Akil okumadigini dedikleri cikinca teyit etmis oldum.
Onun ilk fali cok iyi cikmisti bende, plaka vermisti, (bildiginiz il plakasi, alakasiz bulmustum) dedigi tarihte dedigi olaylari yasadim, bilgim olmayan seyleri bilmisti, cok sasirmistim.
Bana o bilgileri daha once de veren Nisan ve Yener'dir.
Onun disinda Yasemin hanimda gercekten bir duru goru var, yalniz gelecek hakkinda da yorum yaparken su ani degerlendirerek yorum yapiyor,
Ornegin o anini iyi degerlendiriyor bir kisinin, sonra boyle planliyor, boyle dusunuyor diye gelecek icin oluyor olarak anlatabiliyor.
Ben gelecek icin dedigi tanisacagim kisiyle tanistim ornegin; ama zamani yanlisti. 2 yil oldu Yasemin hanimi taniyali ben, dediklerini yasamadim desem yalan olur. Mesela iki kisi teklif edicekti bana, karakterleriyle anlatti onlar dogruydu. Basari tarihimi erken soyledi ama basarili olmam gec de olsa oldu :)
Bir de gelecek ani kararlarimizla, etrafimizdaki kotu enerjilerle (nazar, buyu..) degisebiliyor. O sebepten Allah'tan baskasi bilememis oluyor. Kimse icin yuzde yuz biliyor diyemiyoruz, bu yapmis oldugum arastirmalara gore Ebru gundesin falcisi bursali umutta bile boyleydi !

dideme ben dün gitmiştim.benım en beğendiğim kişilerden biri diyebilirim şuana kadar.geleceği zaten en iyi dediklerimiz bile bilemez net olarak.oyuzden bence denenebilir ücretide uygun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…