Ankara'daki Falcılar

Karanfil 2 de, şu angelonun falan karşısındaki binada. Numarayi hatirlayamadim su an an :S benim için söylenenler daha zamanı var fakat yanimdaki arkadaşıma her dediği çıktı. Kahve ve tarot 25. Burdan telefon vermek yasak diye biliyorum ama

Bir süre ben de yeni falcı için dolaştım fakat cidden iyi dediğim kimse yok şu anlık. Emirgandaki nura ben de gideceğim yarın falan merak eden olursa nasıl olduğunu anlatırım.
Ankara cafede bi hanım var o anı mükemmel biliyo, gelecek için yorum yapamayacağım. O cafede fal bakan tek o var zaten. Gittiklerim arasında tek onu önerebilirim.

adı sanı fıyatı?

kızlar falcıları zengın ettınız valla allahtan korkum olmasa bende ınsanlara onların yaptıgını yapardım

iki salllıycan, zaten bazı konular hneredeyse her ınsanın basından gecenlerdır
bunları tahmın etmek zor degıl

Son düzenleme:
Adını bilmiyorum dediğim gibi orda tek o var. Kahve 20, kahve+su falı 30 lira. Tam su gibi değil zaten gördüğü şeyleri söylüyo. İlk denemede kahve yeterli olur diye düşünüyorum:)

Yaslica, topluca bir hanim mi? Nurcan Hanim var, suya bakan, ani super bilir ama bana dedikleri cikmadi.

Yaslica, topluca bir hanim mi? Nurcan Hanim var, suya bakan, ani super bilir ama bana dedikleri cikmadi.

Evet o hanımdan bahsediyorum. Aynı şekilde anı bende de mükemmel bildi ama gelecek %50 diyeyim. Anla ilgili göremediğiniz şeyler varsa onları da çok güzel anlatıyor. Dediklerinize katılıyorum:)

Evet o hanımdan bahsediyorum. Aynı şekilde anı bende de mükemmel bildi ama gelecek %50 diyeyim. Anla ilgili göremediğiniz şeyler varsa onları da çok güzel anlatıyor. Dediklerinize katılıyorum:)

Ben terapi niyetine gidilebilir derim, cunku resmen icimi okumustu.

Olacak olacak dedigi sey olmayinca hayalkirikligina ugramistim..........yani gelecekten bir beklentin olmasin bence.

bu medıne cıdanda calısmısmı daha once ordada medıne ısmınde bırısı calısıyodu ama ben ona baktırmak ıstemememıstım:44::44:

hiç bilmiyorum bir iki sayfa önce bahsi geçmiş kırmızı cafe !!!!!! de çalışmıştı diye

waffless yadapelinkaraca06 bize bilgi verirse seviniriz...

Ben medineye iki kere mi ne gittim hiç beklemediğim bi olayın olcağını söylemişti o oldu, onun üstüne şu olucak demişti o olmadı mesela. Ankarada taynat ve kırmızı cafede bakmıştı ben ona giderken. Şimdi de taşınmış ankaradan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…