Ankara'daki Falcılar

yerini buldum ama bugun kapalıymıs ya hafta içi tekrar gitcem bakalım:KK31:

Tamam cnm, memnun kalip kalmadini soylemeyi unutma
Sende de basarili oluck mi
Bir de kizlar sizlerden deniyen var mi?
Yormlarinizi yazmayi unutmayin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Alita nese ye gittim bugün bben çok beğendim bi de verdiği tarihler cikarsa tadindan yenmez.

Aylardan beri bakmıyodum bi bakym dedim bugün
ama hiç yeni bişy yok galiba :KK43:
bugün işten çıkınca çok gidesim vardı

kızzlarr beni mutlu eden bişey gerçekleşti bugün, tarihini ve zamanını hatta nasıl olucağını eylül mustafa bildi
birde geçen dediğim gay falcının da dediği çıktı, umarım dedikleri çıkmaya devam eder; süpaneke dinimiz amin :KK16::KK16::KK16::KK24::KK24::KK24::21::21::21:

kızzlarr beni mutlu eden bişey gerçekleşti bugün, tarihini ve zamanını hatta nasıl olucağını eylül mustafa bildi
birde geçen dediğim gay falcının da dediği çıktı, umarım dedikleri çıkmaya devam eder; süpaneke dinimiz amin :KK16::KK16::KK16::KK24::KK24::KK24::21::21::21:

Ankara da nerede canım o falcılar söyleyebilir misin?

Ankara da nerede canım o falcılar söyleyebilir misin?

2 side kızılayda tatlım, biri sakarya da işbankasının hizasındaki bina 2. binaydı heralde;eylül cafe, ortada çiçekçiler falan satılıyo o aradan giriyosun; kafenin altında da 1 milyoncular var

diğeride leman kültürün olduğu sokak dan ileriye doğdu devam edince köprüden geçiyosun , sağ tarafında kalan 2. bina o da heralde

gidiceğin zaman telefonlarını verrim cafenin

2 side kızılayda tatlım, biri sakarya da işbankasının hizasındaki bina 2. binaydı heralde;eylül cafe, ortada çiçekçiler falan satılıyo o aradan giriyosun; kafenin altında da 1 milyoncular var

diğeride leman kültürün olduğu sokak dan ileriye doğdu devam edince köprüden geçiyosun , sağ tarafında kalan 2. bina o da heralde

gidiceğin zaman telefonlarını verrim cafenin
Sağol tatlım:)))

Canlarım benim bende yaklaşık 3 aydır ankaradayım bende çok ama çok fal meraklısıyım kızılayda çok fal kafeye gittim sizinde önere bileceğiniz bi yer var mı varsa söylerseniz sevinirim canlarım... :)
Beni şok edecek birisini arıyorum canlarım... :)

Canlarım benim bende yaklaşık 3 aydır ankaradayım bende çok ama çok fal meraklısıyım kızılayda çok fal kafeye gittim sizinde önere bileceğiniz bi yer var mı varsa söylerseniz sevinirim canlarım... :)
Beni şok edecek birisini arıyorum canlarım... :)
tatlım hepsi yaklaşık aynı zaten:)herkesin iyiside farklı oluyor .sen gittin madem okadar sen öner bikaç falcı çünkü dediğim gibi öle şok edecek kimse yok malesef

1.5 yıl önce ilk falımı sevgi cafede nur hanıma baktırmıştım...geçen hafta baktırdığım falı yazdığım kağıdı buldum dediklerini yaşamışım...tekrar baktırmak istediğimde sevgi cafeden ayrıldığını öğrendim dün tesadüfen emirgan cafede buldum nur hanımı :) baktırdım memnun kaldım kendi adıma konuşayım :):KK34:

1.5 yıl önce ilk falımı sevgi cafede nur hanıma baktırmıştım...geçen hafta baktırdığım falı yazdığım kağıdı buldum dediklerini yaşamışım...tekrar baktırmak istediğimde sevgi cafeden ayrıldığını öğrendim dün tesadüfen emirgan cafede buldum nur hanımı :) baktırdım memnun kaldım kendi adıma konuşayım :):KK34:

emirgan cafe neresi

Sihhiyede hitit heykeli var ya isiklar var ordan biraz yukariya cik solda ztn o isiklarin onunde cafe emirgan diye gorursun yanlis hatirlamiyorsam altinda esswap cosmetics dunyasi var

tamam hayal meyal hatırladım sanki görmüştüm . ne kadara bakıyoor pekiii

Uzun zamandir bu başlığı okuyorum. Burada yazilan herkese en az bir kez gitmisimdir. Ve sonunda sizlerle dusuncelerimi paylaşmaya karar verdim. Turuncudakiler, evim kafedekiler, dilca, karamel, güneş, eylül neresi varsa kizilayda. Fakat bir tek yere haftada 2-3 kez gider oldum. Bilmiyorum burda bahsi geçmiş midir ama ben gizemin kafesindeki gizem hanimdan çok memnunum. Her gittigimde misavirperver davranışları ve farklı tarziyla oldukça pozitif çıkıyorum:) sizlere de tavsiye ederim

gizemin cafesindeki gizemi merak ettim ben de... çıkıp çıkmadığı, yerinin tam olarak nerede olduğu ve kahve falınıngüncel fiyatı hakkında bilenlerbizi de bilgilendirebilir mi
hııı bir de telefonu tabii

X