Ankara'daki Falcılar

Lütfen topiklerde büyü, tılsım, muska, hoca vb yorumlar yapmayınız, yasaktır.

Kesinlikle katılıyorum. Büyü tılsım muska olayına girmeyin sonu hiç tekin değil başınıza iş açmayın. Bir baktım Topiğin amacı değişmiş tadı kaçmış

Kesinlikle katılıyorum. Büyü tılsım muska olayına girmeyin sonu hiç tekin değil başınıza iş açmayın. Bir baktım Topiğin amacı değişmiş tadı kaçmış

Ben sahsen bu hoca gecinenlerin bir halttan anladigini gercekten buyu yapabildigini vs sanmiyorum, hepsi para tuzagi bence. Caresiz insanlari avliyorlar, kandiriyorlar.

Ben sahsen bu hoca gecinenlerin bir halttan anladigini gercekten buyu yapabildigini vs sanmiyorum, hepsi para tuzagi bence. Caresiz insanlari avliyorlar, kandiriyorlar.

kesinlikle sana katılıyorum hepsi yalancı paragöz.kendilerine hayırları yok.kurşun dökme bile hurafe para kaptırmayın bunlara

hocayım medyumum dıye gecınenlerın hepsı para tuzagı buyu vs tılsım gıbı seyler yaptırmayın hayatınız maf olur otur seyler yaparken her muska tılsım ıcın ... goreflendırıyorlar sonra hayatınız tamamen maf olur mazallah kurtulamazsınızda

Pardon ucreti niye yazamiyorsunuz burdan?

10 mesajiniz var, onunda da bu hocayi yamzissiniz, yaptiginiz reklam degil bildigimiz hoca promosyonu yapmak ve haci,hoca,buyu tartismak bu forumda yasak.

Resmen reklam yapiyor burdan insanlari yonlendirmek icin ama elestirilere kesinlikle cevap vermiyorr

kızlar geçen gittim,
bu sefer hiç memnun kalmamamla birlikte yakın zamanı bile bilemedi, halbusiki önceden dedikleri çıkmıştı, kafe sinek avlamasına rağmen, bölebi hissizlik vardı kadın da içten değildi, iyi niyetli yaklaştı falan ama bi kaç gün sonra sonuç alıcağımşeyin tam tersini söyledi

üzüldüm bende kötü sonuş diyince eylül kafedeki mustafaya gittim onun dediği gibi oldu sonuç bilgilerinize
nuranıda severdim ama bu sefer olmadı....

Nuran verdigim paraya acidigim 2 falcidan biridir...iyi niyetli bir insan o kadar...hicbirseyi bilemedi bende ne gecmis ne an ne gelecek

Nuran verdigim paraya acidigim 2 falcidan biridir...iyi niyetli bir insan o kadar...hicbirseyi bilemedi bende ne gecmis ne an ne gelecek
ilk gittiğimde dedikleri çıktı, 2. gittiğimde yine çıktı söyledikleri zamanda diğerlerinin gerçi zamanı var daha
ama bu gidişim patladı baktı ayağım alıştı, salladı bakmadı heralde, kafe boştu rahatını bozdum heralde :)

Mustafa nin dedigi tarih bana 4 gun icinde patliyor

Bir kfalci da bilsin, disimi kiricam zaten

Mustafa sana adim atacak demisti, net sekilde , bence fali %0 cikti

hahaha sen öle diyosan :)
bana çıkıyo falları, nazar değmesin
yani okuldaki hocamın adının harflerini bildi, ve aynı dediği gibi bi durum oldu en son gittiğimde 1 hafta olmadı gideli, yakın zamanı bende iyi biliyo :)

Ben aslında ankarada su falı bakan birini arıyorum,bildiğiniz birisi varmı acaba kızlar? Medyum aslı diye birinin adı geçiyor ama hatun sosyetik dünyanın parasıdır o şimdi:) gerek yok fazla para saçmaya falcılara.50-60 ı geçmesin yaa:))

Cnm bir falciya 20 bilemedin 30 tl verecen oda iyi ise..biliyon 100 200 tl fiyat cekip hic bir halt bilmeyen bir suru falci var ankarada sagolsun burdanda cokca reklamlari yapildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…